Galeria strefowych brzuchatek

Zaczęty przez sweedee, 23 Paź 2007, 16:01:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

śliczności sweedee  :)

a o rozstępach nie gadajcie, przecież i tak się tego nie da zmienić, a faceci się tym nie przejmują, tylko my mamy świra na tym punkcie!

jusia

swedee, ale Ci do twarzy z brzuszkiem, no i zupełnie inna jesteś niż w avatarze...a dzidzia,taka...wyraźna :) śliczności:)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ze_nitka

Nigdy nie widziałam tak wyraźnego zdjęcia dziecka brzuchu :) super!
Dziewczyny mają rację, do twarzy Ci z ciążą :)

Mam jeszcze pytanie techniczne... Czemu w ciąży nos się powiększa?

sweedee

Cytat: "ze_nitka"Mam jeszcze pytanie techniczne... Czemu w ciąży nos się powiększa?
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: wszystko sie generalnie powiększa, więc gdyby nos pozostał sobą, to byłoby mu nieswojo  :lol:
żartuję, oczywiście! Nie wiem, tak jest, że i nos i gęba robi sie lekko pucołowata...
Swój wielki nochal zauważyłam dopiero na tym zdjęciu, które Wam wkleiłam  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

brawurka

z tym nosem to troche tak jak z tym, że je sie słodkie na dziewczynke i kwaśne na chłopca. jak rośnie nos to... nie pamiętam co, no ale chłopiec albo dziewczynka:). takie babcine przesądy. ja jem niedużo słodkiego, raczej pikantne, kwaśne czyli na chłopca:) nos mi chyba nie urósł, choć buzia bardzo pucołowata.

golinda

brawurka132,  ale masz bardzo ładną cerę, więc raczej dziewczynka (to nawet ma podobno jakieś wytłumaczenie naukowe, że niby męskie hormony (czyli synka)  wpływają źle na cerę matki, żeńskie nie)

ze_nitka

Cytat: "sweedee"Nie wiem, tak jest, że i nos i gęba robi sie lekko pucołowata...

Czy w okresie ciąży woda zatrzymuje się w organizmie bardziej niż zwykle? Może to dlatego?

Jednej koleżance która urodziła córeczkę urósł nochal, a drugiej, która też urodziła córkę twarz się wgóle nie zmieniła.

sweedee

Cytat: "ze_nitka"Czy w okresie ciąży woda zatrzymuje się w organizmie bardziej niż zwykle? Może to dlatego?
Może nie tyle sie zatrzymuje, co jest jej więcej. No i krwi też, to zdecydowanie!!! Jak zawsze byłam ciepłolubnym zmarzluchem, tak teraz jest mi ciągle gorąco. Mąż w swetrze i w polarze, a ja z krótkim rękawkiem i nie pozawalam odpalić kaloryfera  :mrgreen: Gorące dziewczyny jesteśmy z Niunią!!!

[ Dodano: 04-11-2007, 13:21 ]
Cytat: "golinda"brawurka132,  ale masz bardzo ładną cerę, więc raczej dziewczynka (to nawet ma podobno jakieś wytłumaczenie naukowe, że niby męskie hormony (czyli synka)  wpływają źle na cerę matki, żeńskie nie)
a ja znowu słyszałam, że odwrotnie!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

Ja tez syszalam odwrotnie :-D

kamu2

#59
to są zdjęcia z wczoraj czyli 33 tydz i 1 dzień
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zosanka

ślicznie! fajny masz już brzuszek :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zuzia

kamu2,
widziałam twoje fotki na n-k i miałam Ci napisać, że super wyglądasz :D

gioseppe

ale brzuchooooool! :))))
fajny!
moj to na razie taki wypierdek choc itak za szybko mi rosnie i pewnie bedzie wielki jak bela :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

eva_luna

kamu, slicznie. Czekam kiedy moj brzuszek nie bedzie wygladal jak po obiedzie. :)

nionczka

Super Kamu!!! Ja narazie nie mam takiego fajnego brzucha, chociaz brzuszek juz tak. Ale przy Hiszpankach to nawet tego nie wiadc bo one czesto maja wiekszy brzuszek niz ja nie bedac w ciazy :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Dzięki dziewczyny,ale dajcie na strefę też swoje zdjęcia,będzie można zobaczyć jak się brzuszki zmieniają i jak rosną
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

abkasia


eva_luna

Cytat: kamu2 w 06 Cze 2008, 09:56:04
Dzięki dziewczyny,ale dajcie na strefę też swoje zdjęcia,będzie można zobaczyć jak się brzuszki zmieniają i jak rosną

kamu to chyba jeszcze nie ten etap. za miesiac pewnie bedzie juz cos konkretnego  :)

gioseppe

nionczka Tobie tez tak szybko brzuch wybulilo?
bo Ty w sumie tylko 2 tyg pozniej niz ja.. i chyba podobnych gabarytow?
ja w biodrowki sie mieszcze ale w niektore spodnice nie wejde,
przodzik mi sier rozrosl, miednica powieksza sie w tempie blyskawicznym. Mam nadzieje, ze nie szykuje sie na jakiegos giganta bo nie przepchne :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

nionczka

Ja jestem z tych plaskobrzusznych i moj brzucho sie uwypuklil w 7 tyg. Minimalnie. Inni tego nie widzieli tylko ja i moj maz. Szegolnie na golasa bo ubranie jednak deformuje i splaszcza. Teraz mam taki fajny maly brzuszek a wieczorem wiekszy. No i mam problem z ciuchami bo ja zawsze w raczje obcislych chodzilam. Z dzinsów tylko jedne moge nosic plus biodrówki. Kupilam sobie juz kilka koszulek odcinanych pod biustem, ale spodni jeszcze nie. Latem mam nadzieje chodzic w sukienkach i spódniczkach w gumke ile sie da.
Na szczescie biodra sie nie zmienily, na pysku tez chyba nie utylam. W ogole jesli chodzi o wage to ja schudlam. Nie wiem czemu bo nie wymiotowalam i jem normalnie (mniej a czesciej ale w sumei chyba wychodiz na to samo).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

gioseppe, my chyba podobnie widze po suwaczku (moj sie o tydzien pozni nie wiedziec czemu) i nie mieszcze sie w dzinsy i spodnice (troche cisna), mam kryzys bo w wiekszosci rzeczy wygladam kijowo, bluzki wydaja mi sie za krotkie i obcisle i nie mam w czym chodzic.... cholery dostaje.

nionczka

Mam takie zdjecie, ale w rzeczywistosci mam troche mniejszy brzuszek:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

moda nam sprzyja. Nionczka, sliczny radosny kolor.

zuzia

nionczka,
co zrobiłaś z głową? :D

nionczka

Cytat: zuzia w 06 Cze 2008, 10:11:56
nionczka,
co zrobiłaś z głową? :D

To jest zdjecie z blogu i wkleilam je tam,z eby pokazac moja pierwsza ciazowa bluzeczke a nie mnie. Pewnie mialam brudne wlosy, pryszcze na twarzy i wory pod oczami :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login