Galeria strefowych brzuchatek

Zaczęty przez sweedee, 23 Paź 2007, 16:01:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Piękna mama, piękna córa - pewnie sie powtarzam, ale to nic - zachwytu nigdy dosyć

a to dla Majeczki
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

goga, dzięki w imieniu Mai!  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

goga

A ty mamusiu jeszcze nie w łóżeczku? Niezdrowo tak przed komputerkiem tyle siedzieć. Ja z racji starszeństwa będę musiała was do pionu ustawiać :->
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Ale super fotki!! Ze zdjeciami USG mam male doswiadczenie, ale po gapieniu sie w ekran przez 2 minuty wreszcie zobaczylam MajePole (oba imiona bardyo mi sie podobaja)


Cytat: "sweedee"dzięki laski, ale z tą ślicznością w ciąży to różnie bywa, bo sie człowiekowi powiększa to i owo, np. nos :-|

Nos???? Nie, to ja nie zachodze w ciaze, jak ja bede wygladac? Jak gargamel??? :evil:  :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

eee jestem z siebei dumna maje zobaczylam po 2 sek piekna dziewczyna:) podobna do mamusi

abkasia

nooo sweedee, nareszcie sie doczekalam :lol:  jestescie obie cuudne!!!
a juz myslalam ze nas wkrecasz z ta ciaza czy cos... ;-)

magdalinska

sweedee,
super zdjecia!! nareszcie cos zobaczylam w zdjeciach usg :)))  maja taka fajniutka  :-D  a tobie ciaza sluzy:))

ddu

sweede Twoja Córeczka będzie miała na 2imię Pola? moja siostra jest Pola- ale Apolonia.... ciekawa jestem, czy Pola funkcjonuje też samodzielnie...
pozdrawiam!

sweedee

Cytat: "ddu"Pola funkcjonuje też samodzielnie...
funkcjonuje!  :mrgreen: chociaz w wyobrażeniu mojej Godzilli - tylko Apolonia  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

Cytat: "sweedee"funkcjonuje!  chociaz w wyobrażeniu mojej Godzilli - tylko Apolonia  

nie uwierzę, że posłuchasz się godzilli w tej sprawie  :-P

mika

Cytat: "zuzia"nie uwierzę, że posłuchasz się godzilli w tej sprawie  

w tej sprawie może niech się posłucha żeby wilk był syty i Godzilla cała

brawurka

Pola podoba mi się bardzo, ale Apolonia...nieee

mayagaramond

Cytat: "brawurka132"Pola podoba mi się bardzo, ale Apolonia...nieee

MOja siostra cioteczna jest Apolonia, ale i tak kazdy mowi na nia Pola.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sweedee

jest Maja Pola (NIE APOLONIA)!  ;-)
a Godzillą kto by sie tam przejmował  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

Cytat: "sweedee"jest Maja Pola (NIE APOLONIA)!  
a Godzillą kto by sie tam przejmował  

brawo. To wasze dziecko a nie jej.
Ja oczywiście dopuszczam pewne pole dyskusji, ale bardziej z K. niż z kimś innym.

aniak1211

SWEEDEE
To zdjecie USG to jest to trojwymiarowe czy jakies takie(nie takie zwykle) :?:

Mam pytanie tehniczne:czym smarowac brzuszek zeby roztepy byly jak najmniejsze :?:  :?:  :?:

Ja sobie kupilam maslo kakaowe z wit.E ale narazie nie moge go uzywac-zapach mi na to nie pozwala :mrgreen:

Jak przejdzie mi z zapachami to zaczne znow uzywac ;-)  :-D

brawurka

najlepsza jest oliwka taka dla dzieci, bardzo natluszcza, tylko trzeba smarować, piersi, brzuch, plecy (tu na dole), pośladki i uda.przy takiej powierzchni ciała jaką teraz mam oliwka starcza na krótko:) i kup sobie szorstką szczotke taka do mycia pleców i okrężnymi ruchami masuj ciało aż od kostek w góre. u mnie oczywiście lenistwo wzięlo góre i codziennie tego nie robie. rozstępów na brzuchu nie mam, ale na pośladkach coś tam wyskoczyło:(

aniak1211

Z tego co widze to roztepy w ostatnim miesiacu najbardziej wychodza :-(

A znajac siebie to ciezko mi bedzie codziennie szorowac sie szczota :mrgreen:
Ale bede sie zmuszac chociaz co drugi dzien :-D

Jak widze kolezanki brzuch po porodzie(3mies.temu urodzila)
to jestem w ciezkim szoku :!:
Moze i jest ogolnie wieksza odemnie ale mimo wszystko po 3 miesiacach zeby tak wisial....  i te potezne roztepy :shock:

Dlatego od razu zaczelam dbac o brzuch,nawet przed zaczelam nawilzac i masowac,mam nadzieje ze choc troszke mnie to uchroni ;-)

brawurka

bardzo boje się rozstępów, leżalam troche  w szpitalu i napatrzyłam się na dziewczyny, codziennie chodziłyśmy na pomiar tętna i trzeba było brzuchy wystawiać:)matko jakie niektóre miały baty, szerokie na 2 cm  długie na 5. ale najgorszy był widok dziewczyny która miała coś takiego też pod kolanami. ja już wole na brzuchu, tylko nie na nogach!!!

sweedee

Cytat: "aniak1211"SWEEDEE
To zdjecie USG to jest to trojwymiarowe czy jakies takie(nie takie zwykle) :?:
3D, czyli trójwymiarowe

ja cielsko smaruję na zmianę czym popadnie, tzn. oliwką :-/  dla dzieci, balsamami do suchej skóry itp., bo skórę mam, jakby  mi schodziła po opalaniu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

malutenka

Cytat: "brawurka132"najgorszy był widok dziewczyny która miała coś takiego też pod kolanami.
Brawurka, ja mam na kolanach, mimo, że dziecia się nie spodziewałam, ani nie spodziewam, za szybko rosłam w wieku dojrzewania i zostały :-? jak mnie kiedyś będzi stać na lasery i inne cudności to pousuwam :mrgreen:

rilla

Cytat: "malutenka5"
Cytat: "brawurka132"najgorszy był widok dziewczyny która miała coś takiego też pod kolanami.
Brawurka, ja mam na kolanach, mimo, że dziecia się nie spodziewałam, ani nie spodziewam, za szybko rosłam w wieku dojrzewania i zostały :-? jak mnie kiedyś będzi stać na lasery i inne cudności to pousuwam :mrgreen:


malutenska5
, doskonale CIę rozumiem... Nigdy nie miałam nadwagi (nawet zbędnych kilogramów), ani w ciąży nie byłam, ale w ciągu jednego roku tak wystrzleiłam, ze skóra nie wytrzymałą:/ Ani moja siostra, ani mama niemiały tego problemu, a ja jakoś z tym żyję...

Ale jak zajde w ciążę  to będę robić wszystko, zeby nie mieć też na brzuchu tych pasków

brawurka

ja jak dojrzewałam to za szybko urosłam:) i na tyłku mam kilka, ale są białe i nie wyglądają tak tragicznie, a tamta dziewczyna miala czerwone wielkie baty pod kolanami. może kiedyś jej zbledną i nie będą wyglądać aż tak strasznie

malutenka

One wszystkie kiedyś bledną :)
U mnie to jest rodzinne- siostra chuda jak patyk, nigdy nie miała problemów z wagą, a też ma rozstępy.

gdziezby

sweedee, ale fajne z Was babki! :-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.