Warszawa w pol dnia - co polecic?

Zaczęty przez cherry, 02 Paź 2011, 17:50:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

Hej dziewczyny,
znajoma jedzie na jakis zjazd pracowy do Warszawy i ma pol dnia wolnego.
Co polecalybyscie zwiedzic tusystce z zagranicy (nigdy nie byla jeszcze w PL)?
a moja znajomosc Warszawy marna... :blush:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

A w jakich godzinach ma wolne i w jakich okolicach bedzie? I zasadnicze pytanie - czym planuje sie poruszac? Bo jesli po poludniu i taxi to wiele nie zdazy zobaczyc :/

cherry

Cytat: malybob w 02 Paź 2011, 19:44:16A w jakich godzinach ma wolne i w jakich okolicach bedzie? I zasadnicze pytanie - czym planuje sie poruszac? Bo jesli po poludniu i taxi to wiele nie zdazy zobaczyc :/
buuu...ma czas przedpoludniem...okolice nie wiem...dopytam
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Jak ma tylko pół dnia, to chyba Starówka, bo stąd może zejść na dół w kierunku Wisły do grającej fontanny itd., albo przejść na Krakowskie Przedmieście, Uniwerek i potem Ogród Saski (po drodze Piłudski, Grób Nieznanego Żołnierza, Zachęta )i już w Centrum jest.

Na około Placu Bankowego też jest bardzo fajnie, chociaż tam niewiele osób zagląda.. a tam bardzo fajny park jest...

Albo inna opcja - tylko na Pragę, ZOO, stare kamienice, moje kręcone schody, hehe... itd.

Albo tylko Łazienki Królewskie...

Zalezy jeszcze w której części Warszawy będzie.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login