Ostatnie 5 minut Inkigeo - zdjęcia profesjonalne :)

Zaczęty przez inkageo, 16 Paź 2007, 21:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

flor

Bardzo ładne zdjęcia; te przed retuszem mnie się również podobają.

inkageo

Fajnie że tych przed retuszem mamy bardzo dużo (380) i jest tam sporo udanych ujęć, które można jeszcze wywołać, tylko trzeba poświęcić trochę czasy żeby je wybrać..
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Gratuluję! Ślicznie wyglądasz na tych fotach.  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

no wlasnie, bedziecie wywolywac  i wklejac do albumow?
jesli tak to czeka was nie lada wyczyn :)
ja przy wyklejaniu naszych albumow prawie padłam ze zmeczenia!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 17-10-2007, 09:30 ]
teraz juz wiem ile to pracy i czasu kosztuje. Fotograf oferujacy album ze zdjeciami pewnie duzo kasy liczy za te wlasnie czynnosc :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

golinda

Cytat: "gioseppe"ja przy wyklejaniu naszych albumow prawie padłam ze zmeczenia!!!!!!!!!!!!!

ja do dzisiaj tego nie zrobiłam, może w czasie jakiegoś urlopu się pokuszę  ;-)

mika

a mi został jeszcze tylko jeden album do wklejenia dla moich rodziców, mój i Ł rodziców już są przygotowane, to prawda że to nie lada wyczyn, robiłam to prawie cały weekend

inkageo

Zdjęcia od Pośpiesznych są w albumie, ale reportaż od Kajetana nie będzie.. Chyba u Pośpiesznych zamówimy dzisiaj album i przeszkolą nas we wklejaniu ;) Obiecaliśmy pokazać im fotki Kajetana.

[ Dodano: 17-10-2007, 09:35 ]
A wiadomość a ostatniej chwili, będziemy mieć więcej zdjęć bo u Kajetana w umowie było 15 plenerowych, a dzwonił, że wyszło 30 i reportażowych też więcej.. Tyle wklejania..
Imagine there is no hate

asik801

Super!!!! Zdjęcia piękne!!! Jak i właścicielka:)

inkageo

Dziękuję :) :)
Na tych reportażowych czar pryśnie, ja znośnie wyglądam jak pozuję, a tak z zaskoczenia to niewyględnie ;)
Imagine there is no hate

asik801

Oj tam zaraz czar pryśnie, napewno bedą piekne:)

Kasia

Cytat: "inkageo"Nie wiem jakie są ceny na 2008

1000zł za 40zdjęć

magdalinska

inka, piekne zdjecia!!  tylko moje juz mi sie nie podobaja.....   :roll:  :-?

nionczka

Przepiekne!!! Ja troche zaluje, ze my nasza sesje (icala reszte) troche na wariata zrobilismy. Panna mloda nieuczesana, niepomalowana, niewyspana. Ty wugladalas cudnie!!! Gdybym drugi raz robila sesje, pomalowalabym sie i uczesala! To moja rada dla tych, ktore sa jeszcze przed!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "magdalinska"tylko moje juz mi sie nie podobaja.....  
Nawet tak nie myśl!!!

[ Dodano: 17-10-2007, 10:02 ]
Cytat: "nionczka"Przepiekne!!! Ja troche zaluje, ze my nasza sesje (icala reszte) troche na wariata zrobilismy. Panna mloda nieuczesana, niepomalowana, niewyspana. Ty wugladalas cudnie!!! Gdybym drugi raz robila sesje, pomalowalabym sie i uczesala! To moja rada dla tych, ktore sa jeszcze przed!
U mnie też było na wariata, bo 1,5 godziny przed wyjazdem na sesję szukałam w mojej mieścinie fryzjerki. Myślałam, że w tych wszystkich malutkich salonach siedzą i na mnie czekają, a tu proponowały mi wizytę na następny dzień.. W końcu znalazłam wolną dziewczynę, młodziutką chyba z 19 lat miała i pierwszy raz w życiu wpinała kwiat (który wcześniej urwałam z bukietu od gości). Ręce się jej trzęsły, ale na szczęście widziałam jak robiła to moja fryzjerka i po kilku radach udało się zamocować. Miałam 15 wsuwek i wszystkie na wierzchu ;) A makijażystka to kosmetyczka z małego osiedlowego salonu, malowała mnie łącznie 3 razy i za każdym było lepiej, do sesji chyba najfajniej jej się udało :)
Imagine there is no hate

maroonbug

o boze Inka!!! ale pieknie! mialas wypasiony makijaz, super zrobione oczy, na czarno-bialych to dopiero widac jak swietne sa te zdjecia.

foszek

Cytat: "Kasia"1000zł za 40zdjęć
Mi jeszcze policzyli po starych cenach 2,5 najwikszy pakiet :)

nionczka

Cytat: "inkageo"tylko moje juz mi sie nie podobaja.....

Nawet tak nie myśl!!!

Mialam tak samo (nie o zdjecia chodzilo, ale o calosc bo zdjec wtedy jeszcze nie mialam) po slubie Sierpniowej Julki! Ale potem zrozumialam, ze nie wolno tak myslec i ze to do niczego dobrego nie prowadzi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Ehh sierpniowajulka zadała szyku, każdy by się kompleksów nabawił. A przy zdjęciach Inki moje się wydają takie... brakuje mi słowa... jowialne (modne słowo :-P )

Aaaaa Inkageo, świetne zdjęcia, świetny film, świetne zdjęcia. W takiej kolejności oglądałam. Gratuluję

Znalazłam słowo... przaśne  :mrgreen:

inkageo

Nie bluźnić tu i nie umniejszać piękna zdjęć własnych ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "golinda"ja do dzisiaj tego nie zrobiłam, może w czasie jakiegoś urlopu się pokuszę ;-)

Ja tez nie, ale ja mialam slub rok po Tobie, Golinda!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Inka cudo!!!!!! przepiekne macie zdjecia!
Szkoda ze Pospieszni maja zajety nasz termin, Kajetan niestety tez.
No trudno, znalazlam innego fotografa i mam nadzieje ze nasze zdjecie beda
chociaz w polowie takie piekne jak wasze :)

golinda

Cytat: "nionczka"Ja tez nie, ale ja mialam slub rok po Tobie, Golinda!

no to masz jeszcze kuuuuupę czasu  :mrgreen:

magdalinska

Cytat: "inkageo"magdalinska napisał/a:
tylko moje juz mi sie nie podobaja.....

Nawet tak nie myśl!!!
no dobra, ale teraz niektore troche inaczej zrobilabym;))

Cytat: "nionczka"Mialam tak samo (nie o zdjecia chodzilo, ale o calosc bo zdjec wtedy jeszcze nie mialam) po slubie Sierpniowej Julki! Ale potem zrozumialam, ze nie wolno tak myslec i ze to do niczego dobrego nie prowadzi.

dokładnie, po zdjeciach Julki zrozumialam, ze moje na pewno nie beda tak zajebiste, o takich nie mam co marzyc, wiec czekalam na swoje:)
no a teraz... moze to kwestia tego, ze swoje ogladalam juz parenascie razy no i moze sie przejadly, wydaja sie takie zwyczajne... a ogladajac sesje innych tylko mysle co moglam inaczej zrobic u siebie;)
no ale macie racje, nie mozna tak myslec, moja jest najpiekniejsza i jedyna w swoim rodzaju, bo robil nam ja kuzyn-amator pierwszy raz w zyciu;)

w kazdym razie Inka, zdjecia fajowe :)

adrianna79


Kasia

Cytat: "foszek"Mi jeszcze policzyli po starych cenach 2,5 najwikszy pakiet  

a największy pakiet to co
reportaż ?

mój termin mają niestety zajęty więc w gre wchodzi tylko plener w tygodniu
no i trzeba jeszcze brać poprawkę na to że oni musieliby do Warszawy przyjechać (1zł/km)