Ostatnie 5 minut Inkigeo - zdjęcia profesjonalne :)

Zaczęty przez inkageo, 16 Paź 2007, 21:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "inkageo"Nasz Zamek Piastów Śląskich jest nazywany drugim Wawelem :)

nigdy tam nie byłam, choc we Wrocławiu bywam czesto:) trzeba bedzie nadrobić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

5czwartych

fajny kościół, trochę mało zdjęć z Ceremonii. przygotowań nie chciałaś fotografować?

marax

zamek piastow slaskich we wroclawiu??

[ Dodano: 17-10-2007, 23:54 ]
to chyba nie jest we wroclawiu predzej brzeg i te okolice

foszek

Cytat: "maraxela"to chyba nie jest we wroclawiu predzej brzeg
Racje masz to w Brzegu :-)

[ Dodano: 18-10-2007, 00:33 ]
Inka, ale swietne zdjecia !!
Ten Kajetan to musi byc niezly przystojniak, bo w kosciele zamiast patrzec na M. wodzilas za nim wzrokiem  ;-)
A z tego zdjecia az sie poplakalam ze smiechu  :) http://picasaweb.google.com/Inkageo/200709LubKajetanMazur/photo#5122397686056118738
Fajna na poze Twoja swiadkowa

[ Dodano: 18-10-2007, 00:35 ]
A panowie w Kosciele wygladali jakby zaraz mieli posnac :-)
A te zdjecie jest rewelacyjna: http://picasaweb.google.com/Inkageo/200709LubKajetanMazur/photo#5122400838562115010 strasznie podoba mi sie ta dziewczynka, frunaca nad podloga :-)

salsa

Cytujto chyba nie jest we wroclawiu predzej brzeg i te okolice

pewnie masz racje, bo Inka z Brzegu-stwierdziłam, ze Brzeg to okolice Wrocławia a jak tak to moge użyć skrótu myślowego z tym wroclawiem, w koncu jak sie jedzie tam z Krakowa, to można przy okazji i o Brzeg zahaczyć, specjalnie do Brzegu nie pojadę raczej przy okazji wyprawy do Wrocka jesli juz:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

Cytat: "salsa"popieram czarny
sama mam czarne kartki w albumie i fotki w takich właśnie ramkach jak pokazałaś
ja też mam czarny

Cytat: "inkageo"Mam wszystkie zdjęcia w białych ramkach, fotografowie nie zgodzili się na bezramkowie  Mi efekt w czekoladowym albumie bardzo się podoba

ale może brązowe też sobie sprawię... INka zapodaj jakąś fotke w czekoladowym albumie plisss
no i oczywiście zdjęcia piękne, nie doczekałam wczoraj dlatego piszę dziś... super jestem pod ogromnym wrażeniem bije od Was takie ciepło, nie będę jeszcze raz gratulować ale podejrzewam że wiesz ile i czego Wam życzę

foszek

Cytat: "salsa"koncu jak sie jedzie tam z Krakowa, to można przy okazji i o Brzeg zahaczyć, specjalnie do Brzegu nie pojadę raczej przy okazji wyprawy do Wrocka jesli juz:)))
ok 20 minut pociagiem sie jedzie :-)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Piastów_Śląskich_w_Brzegu
http://www.zamkipolskie.com/brzeg/brzeg.html

Cytat: "mika9983"nie doczekałam wczoraj dlatego piszę dziś...
dorze ze nie czekalas bo jak siie pojawily to takie bylo oblezenie ich, ze kazde ladowalo mi sie z 5 min.


mika

Cytat: "inkageo"Mika tu album dla Ciebie

dzięki Inka piękny rzeczywiście... to się chyba zdecyduje zrobić sobie jeszcze jeden ślubny to już będzie 3 własny plus 2 dla rodziców :mrgreen:

inkageo

Cytat: "5czwartych"fajny kościół, trochę mało zdjęć z Ceremonii. przygotowań nie chciałaś fotografować?
Zdjęć z ceremonii jest dwa razy więcej, ale nie chciałam Was zanudzać portretami gości, zresztą czuję się niezręcznie pokazując ich w internecie bez zgody.. Zostawiłam tylko ułamek.
Przygotowań fotografować nie chciałam, bo przeżywałam wtedy mały dramat i lekkie załamanie nerwowe w związku z niespodziewaną chorobą, więc wpuściłam fotografa dopiero gdy byłam gotowa. U nas nie było medialnych i spokojnych przygotowań, był wrzask, przekleństwa i zamieszanie ;) Krępowałaby mnie obecność kogoś "obcego" :)

[ Dodano: 18-10-2007, 08:40 ]
Dziewczyny, a tu kilka zdjęć Zamku, które robiłam dla fotografa, bo nie wiedziałam, że zna ten obiekt:
http://picasaweb.google.pl/Inkageo/200709ZamekPiastWLSkich
Imagine there is no hate

5czwartych

Cytat: "inkageo"U nas nie było medialnych i spokojnych przygotowań, był wrzask, przekleństwa i zamieszanie ;) Krępowałaby mnie obecność kogoś "obcego" :)

powiedziałbym standart jazzowy przygotowań. nie te kwiaty, kwiatek się urwał, coś się zabrudziło, makijaż nie taki, fryzura leci na bok. zdjęcia wychodzą boskie (pod warunkiem dystansu) plus jak się na to spojrzy po miesiącu (ba - nawet po paru dniach) to zupełnie inaczej się to już pamięta. dzięki przygotowaniom wiem jak naprawić bukiet Panny Młodej, te wpinane kwiatki (własny patent), jak w 3 sekundy zamocować tren po urwaniu guziczka :P jak jaki rodzaj sukni zakładać żeby nie ruszyć fryzury etc. fach w ręku. moja żona nawet potrafi pomagać zapinać i zakładać suknię z aparatem w ręku. o ratowaniu makijażu nie wspominam. no i - czasem fajnie zobaczyć jak się druga połowa przygotowywała lub wręcz bawiła na przygotowaniach (vide panna młoda otwiera wino ze świadkową i mamą do plot, pan młody gra ze świadkiem na playstation i cichcem wcina pizze :P)

Inka, po przygotowaniach fotograf już nie jest obcy. powiedziałbym że obecność na przygotowaniach jest kluczowa to poznania się, zaakceptowania, zbudowania zaufania etc.

brzmi jak z konferencji Oriflame czy innej sprzedaży bezpośredniej, ale fotograf wchodzi na dzień dobry w sferę dość intymną - Wasze uczucia, które mają kulminację właśnie tego dnia. żeby nie zwracać na niego uwagi trzeba mu zaufać. że wie co robi. że nie robi zdjęć żeby Was ośmieszyć, oszpecić etc. pomijam że fotograf widział już ślubów i przygotowań tyle, że po prostu może w sytuacji kryzysowej:
a) doradzić
b) pomóc
c) uspokoić

ale to moje takie gdybanie. rzecz jasna w fotografowaniu przygotowań nie chodzi o robienie zdjęć jak paradujecie w samej bieliźnie. ale to osobny i długi pewnie temat :)

inkageo

Wiesz co, u mnie sytuacja była dużo bardziej dramatyczna, niż w przeciętnym przedślubnym domu.. Tu nie chodziło o urwany guzik, czy nie te kwiaty.. Ja dwa dni przed ślubem usłyszałam diagnozę wykluczającą praktycznie całkowicie ceremonię, w każdym razie niekompetentna lekarka powiedziała mi, że nie wytrzymam nawet 30 minut w kościele bo..skręcę się z bólu.. Nawet nie chcę wracać do tych chwil przed.. Moje ubieranie się to był skok w suknię na łóżku, wszyscy ubieraliśmy się razem więc nic mi nie umknęło ;)
Może za kilka lat chciałabym to zobaczyć, ale jeszcze teraz budzi najgorsze emocje ;)
Imagine there is no hate

mika

Inka pocieszające jes na pewno to że w żadnym ale to w żadnym wypadku i na żadnym zdjęciu nie widać po tobie absolutnie żadnej choroby zdjęcia są piękne i Ty na nich jesteś piękną Panną a potem Panią Młodą

riannka

Inka,

zakochałam się w Twoim bukiecie!
Ta zieleń jest rewelacyjna!


inkageo

Dzięki dziewczyny :) Nie chce mi się wierzyć, że już nie czekam na zdjęcia ;) Teraz już tylko mogę liczyć na Wasze :)
Imagine there is no hate

julka

Inka, wreszcie udało mi się obejrzeć, zdjęcia są super, po prostu super, a Ty... brak mi słów, w ogóle zapomniałam, że byłaś chora na takie paskudztwo, nic z tego  nie widać. Pięknie.  :)

inkageo

Mam jedno zdjęcie pleców, kamuflaż był całkiem niezły i tu apel - dziewczyny nie przejmujcie się wypryskami przed ślubem i tak później nic nie widać!

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Imagine there is no hate

czarnasia13

No nie chciałam się powtarzać więc czekałam aż będzie cały komplet i moja surowa ocena brzmi: śliczne zdjęcia, wspaniały reportaż bardzo profesjonalne wykonanie. Pozdrawiam gorąco. :-D

dr_chaos

Inka super zdjęcia, naprawdę jestem pod wrażeniem, a ty jesteś super laska  :-P  
My już właściwie wybraliśmy fotografa, ale mam poważne obawy, bo ten którego chcieliśmy jest dla nas za drogi, więc został taki przyzwoity, no ale nie powala na kolana. Po twoih zdjęciach moje obawy niestety się nasilają  :-/

inkageo

Kurcze nie wiem co Ci radzić.. Może daj link do strony fotografa, pooglądamy i zobaczymy :)
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Cytat: "foszek"dorze ze nie czekalas bo jak siie pojawily to takie bylo oblezenie ich, ze kazde ladowalo mi sie z 5 min.
to dobrze, że i ja się poddałam. Za to dzisiaj na spokojnie obejrzałam. Fajne zdjęcia. Zazdroszczę Ci niezmiernie tylu cudownych zdjęć ze ślubu... U nas tylko kilka nadaje się do pokazywania...  :-(  plener od Kajetana też niczego sobie... najbardziej podoba mi się to zdjęcie:
http://picasaweb.google.com/Inkageo/200709PlenerKajetanMazur/photo#5122394086873523570

[ Dodano: 18-10-2007, 11:21 ]
Cytat: "5czwartych"fajny kościół, trochę mało zdjęć z Ceremonii.
mało??? ja to dopiero będę miała mało.... :cry:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dr_chaos

Inkageo, na razie nie pokażę strony, bo jestem jeszcze przed pierwszym spotkaniem z tym fotografem. Nie wiem jakie na nas zrobi wrażenie, wiec póki co nie mogę powiedziec nic dobrego ani złego.
A takie obawy się biorą stąd, że oblukałam wzdłuż i wszerz Fotoforum ślubne. Odwiedziłam już chyba wszystkie strony fotografów, którzy się tam prezentują no i moi faworyci niestety pozostają poza moim zasięgiem finansowym (albo jak mogłabym jeszcze się wyżyłować na jakiegoś fajnego, to niestety życzy sobie za dojazd jakieś kosmiczne pieniądze  :evil: ).
Staram się na razie nie uprzedzać i czekam na wyniki spotkania.

adrianna79

czesc inka!
zdjecia od posiesznych wspaniale! od kajetana, nie wiem czy mi sie podobaja, bo przy pospiesznych, jakos trudno je porownywac - ale ja zwracam uwage na kolorystyke, ujecia - wedlug mnie jestes bardzo fotogeniczna i swietnie sie prezentujesz na zdjeciach. od kajetana, podoba mi sie ze sie smiejesz tak na prawde - podoba mi sie ze on robil wiecej takich spontanicznych zdjec. ogolnie, swietne zdjecia i piekna pamiatka. tez podoba mi sie album na brazowych okladkach. my niestety nie bedziemy mieli albumu bo w cienie nie jest w liczony, wiec bede robic fotoksiazke.

maroonbug

Fiu Fiu! plener od Kajetana tez niczego sobie! Piekne sa te zdjecia na rynku (chyba? nie znam Wroclawia). jeszcze raz gratulacje!