Dekoracje weselne - które ładniejsze?

Zaczęty przez hinka, 19 Lip 2011, 12:22:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hinka

Które z tych elementów dekoracyjnych są ładniejsze: http://indigoefd.eu/strona/restauracja-cesarsko-krolewska-we-wroclawiu ? Muszę zadecydować w jakim kolorze i jakie. Proszę podpowiedzcie.  :daisy:

magoo

hinka witamy na strefie  :welcome:
a co do dekoracji, to kiedy masz ślub (jaka pora roku) i czy masz jakieś elementy kolorowe w stroju ślubnym, samochód, bukiet, dekoracja kościoła, itp, bo można konsekwentnie iść w tą samą kolorystykę
a tak na szybko, to najbardzej mi sie podoba wersja biała

zuzia

Cytat: magoo w 19 Lip 2011, 13:31:22a tak na szybko, to najbardzej mi sie podoba wersja biała
mi też :)

ale może masz jakis kolor przewodni?


feeling.good

i dla mnie też biała :) Najelegantsza i najbardziej "ślubna"

hinka

Dziękuje za bardzo miłe przywitanie, ślub w przyszłym roku - sierpień. Sala już prawie zaklepana, ale się głowię nad dekoracją. Chciałabym, żeby była przemyślana i wyjątkowa. Potrzebuję podpowiedzi we wszystkim co tyczy się dekoracji. Udało mi zaklepać termin u Pani Doroty (autorki tych dekoracji, które pokazałam), która będzie właśnie zajmowała się moimi dekoracjami. Oczywiście podsuwa mi różne propozycje, ale chciałabym się najpierw poradzić osób postronnych. Co jest teraz modne: jaki kolor? jakie elementy dekoracyjne?

didi_loczek

Z tych pokazanych dekoracji najbardziej podoba mi się biała.

Masz jakiś ulubiony kolor? Może macie "kolor przewodni" ślubu i wesela? Bukiet, dodatki Pana Młodego, itd....

magoo

hinka masz jeszcze dużo czasu na szukanie inspiracji
co do modnego koloru, to nie pomoge bo sie nie znam
ale szczerze mówiąc, nie kierowałabym sie modą, ale własnymi upodobaniami
przejrzyj sobie starsze wątki dotyczące dekoracji sali, jest tam dużo linków ze zdjęciami

marlen_ka

mi tez sie najbardziej podobaja biale

iksa_nl

wybralabym biale ewentualnie z akcentem takim jaki bedzie w bukiecie/butonierce lub na zaproszeniach albo jak już dziewczyny mówiły do pory roku (np. latem jakies kłosy zboża albo sezonowe kwiaty czy cos, wszystko zależy od stylizacji jaką wybierzesz i wzielabym tez pod uwage klimat/wystrój restauracji).

Sama mialam klasycznie na bialo a dekoracja/ikebana na stole PM nawiazywala do mojego bukietu i do butonierki PM

Klaudia112

#10
Na moje wesele kupowaliśmy dekoracje weselne w firmie Tehore ;-)

suegro

Cytat: kinga32 w 02 Mar 2015, 13:24:40A nie orientujecie się czy takie napisy jak tu nadal są modne?

Niemodne już jest wrzucanie ukrytych reklam. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Sansa

Sprawa dekoracji to zawsze kwestia indywidualna i ciężko komuś doradzić. Sami powinnismy najlepiej wiedzieć, co sie nam podoba.