Ciekawe artykuły niepolityczne

Zaczęty przez szelma, 13 Maj 2011, 11:22:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Mnie zraził trochę w pierwszych zdaniach, "restrykcje antycovidove zabiły w 2020 dwa razy więcej ludzi niż COVID", wtf?
Jeżeli plecie bzdury w takiej kwestii, to rzuca to cień na dalsze rewelacje, których już zweryfikować nie możemy.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, mimo wszystko ma trochę racji - też tak uważam, że restrykcje wpłynęły na doraźną pracę służby zdrowia na wielu polach - i to nie dlatego, że covidu nie ma, tylko dlatego, że przestali leczyć wiele chorób - czy można było to zamknąć inaczej, czy nie - to dopiero historia oceni i pokaże, co można było zrobić inaczej i kiedy - nie wiem, czy "dwa razy więcej" jest prawdą i kto to policzył, oraz jak, zatem unikałabym takich stwierdzeń jako człowiek, który głupot nie plecie lub plotek nie powiela
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

inkageo, tez mamy zgryza, jak te słowa rozumieć. Dziennikarka tego nie pociągneła.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

doda, jednak trzeba by było wziąć też pod uwagę początek pandemii i fakt, że wszystko, co oznaczone "covid" szło w covid - a to nie covid był przyczyną, tylko zupełnie coś innego, a przypadkiem była osoba z pozytywnym testem - przecież wiadomo o tym, że ubezpieczyciele chętnie nie płacili za śmierć covidową, bo wywalił się na ulicy, a test wykazał covid - pewnie to nie jakaś wielka ilośc, ale jednak
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Nie no, nigdzie na świecie nie ma takich statystyk, to na pewno jest przesada, więc to go stawia w złym świetle, że podaje jakieś dane, a nie ma wiarygodnego źródła swoich informacji. No i tak samo może być w przypadku dalszych rewelacji.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, no mółgby sobie to darować, natomiast na covidzie zna się jak krowa na lodach, a na reszcie jednak bardziej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, bardzo ciekawe!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!