Portugalia

Zaczęty przez panikarola, 29 Mar 2011, 19:13:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

ktos byl moze w Portugalii? czy ja tam zdechne z goraca w sierpniu? w glab kontynentu sie nie wybieram, tam na pewno jest za goraco (sprawdzalam), a na wybrzezu da sie wytrzymac (Faro i okolice, Lizbona i okolice)? help!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Ja nie bylam, ale masz moje blogoslawienstwo :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

didi_loczek

panikarola ja byłam kilka dni w połowie września w Lizbonie na konferencji, średnio było w dzień ok. 30 stopni i błogosławiłam klimatyzowane sale konf. i hotel, ale ja to z tych mało lubiących gorąc.
Dopiero wieczorem robiło się bardzo przyjemnie ;)

fasolka1980

Panikarola,moj maz twierdzi ze w sierpniu jest masakra temperaturowa, poza tym wszyscy maja wtedy urlopy, jak to poludniowcy ;) duzo lepiej jechac we wrzesniu

panikarola

dzięki dziewczyny! tak coś czułam, że ściemniają z tą znośną temperaturą.
właśnie tylko w sierpniu w grę wchodzi wyjazd, a ja nie lubię jak jest bardzo gorąco, chyba musimy poszukać coś innego.

:beer:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

calla

Podbijam watek. Szukam wlasnie hotelu All In, po raz pierwszy w zyciu. Ktos moze mi cos polecic w okolicach Faro?
W gre wchodzi wrzesien. Niestet tylko 2 terminy.
6-13.09. lub 20-27.09. Jak myslicie, kiedy lepiej?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)