Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Ja też lubię ryłko. Nie wszystkie modele mi się podobają,
ale wiele mają ładnych ;D I dla mnie są wygodne ;D

claridad

Ja kupiłam w Prima Modzie balerinki zamszowe przecenione i niestety zrobiły się z nich zupełne kajaki, rozciągnęły się o przynajmniej 1,5 numeru i w ogóle nie mogę w nich chodzić bo mi ze stóp spadają :D także dno w ogóle u mnie nędza obuwnicza i nie mam butów na wiosnę :(

konwalia

Cytat: claridad w 25 Sty 2011, 16:47:24Ja kupiłam w Prima Modzie balerinki zamszowe przecenione i niestety zrobiły się z nich zupełne kajaki,
mi się tak zrobiło w gino rossi
za to w tamarisach mialam z tyłu gumkę, która obcierała do krwi pietę(hmm nad piętą)

tak naprawdę to sa wady materialu i powinno się je reklamować

claridad

#203
konwalia
no powinno ale ostatecznie olałam bo nie mogłam znaleźc paragonu. Wkurzyłam się bo do najtańszych nawet po przecenie nie należały a były tak wielkie, że np. jak trzymałam stopę w powierzchu machając nią sobą beztrosko to buty mi spadały samoczynnie :D
z Venezii mam jedne są super a w innych już 3 raz odkleiła się podeszwa, wymienili na nowe i jest to samo  :crazy:

Dodany tekst: 25 Sty 2011, 17:01:50

dobra! proszę o priwa kto chce co z mango - link i rozmiar i kolor!

mobka

Cytat: abkasia w 25 Sty 2011, 16:26:03
dla mnei tez... ;D
nawet wchodze do sklepu, mierze, chce kupic... ale zakladam, i wiem, ze ani kroku w nich nie zrobie....   ;D                                                                   

Mam take samo zdanie :D I lubie rylko. Teraz te chce na zywo obejrzec http://www.e-rylko.com/produkt/u4m43_i43_/432/cat/41/c/0/r/0/k/0/pp/32 Dla mnei rylko sa b. wygodne! :D

abkasia

haha no ja te zamowie i wcale nie bede sie w nich czula babciowo, wrecz przeciwnie :D
nawet je wam pokaze, na pozarcie :D

a i tak pewnie wszystkei keidys bedziemy takei bogate i tylko w laobutinach( nie wiem, jak sie pisze ) bedziemy chodzily :D

Dodany tekst: 25 Sty 2011, 17:28:29

haha no ja te zamowie i wcale nie bede sie w nich czula babciowo, wrecz przeciwnie :D
nawet je wam pokaze, na pozarcie :D

a i tak pewnie wszystkei keidys bedziemy takei bogate i tylko w laobutinach( nie wiem, jak sie pisze ) bedziemy chodzily :D

ddu

EMCIA!!! masz rację! ładna i tania. nie ufam zakupom przez internet,  nie chcę więc się wkurzać, że wydałam 200 zl i nie pasuje
\
Konwalia, nie zwróciłam uwagi na opcję pranie, również bardzo dziękuję

i po piwku!

magoo

abkasia podobno manolo robi lepsze :D
(siog tak mowila)
wiec ja sie pisze na manolo
jak juz bede bogata oczywiscie

abkasia

Spoko magoo  :D


Mi sie wiele. Z Rylko nie podoba, ale sa takie ktore mi odpowiafaja i to bardzo  ;D

mayagaramond

Cytat: abkasia w 25 Sty 2011, 16:23:09ale w ccc i deichmanie nie da sie chodzic...


nie zgodze sie :) Mam brazowe skorzane sandaly na wysokim obcasie od deichmanna, kupione pare lat temu i moge w nich caly dzien chodzic i tanczyc  ;D I mam jeszcze jedna szare (tez skorzane), tez na obcasie i tez sa super wygodne.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: abkasia w 25 Sty 2011, 16:08:39to mamy zupelnie inne spostrzerzenia  co do tych butow...


zgodze sie z abkasia :) ja lubie ryłko, nie wszystko mi sie podoba, ale co sezon znajduje cos dla siebie ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: wrobelek0403 w 25 Sty 2011, 18:13:20

zgodze sie z abkasia :) ja lubie ryłko, nie wszystko mi sie podoba, ale co sezon znajduje cos dla siebie ;)
taaak wiem  :D

konwalia

abkaś tak zachwalasz te ryłki a nie uwierzę, że są wygodniejsze niż nasze brzydale :D

abkasia

Cytat: konwalia w 25 Sty 2011, 18:18:55
abkaś tak zachwalasz te ryłki a nie uwierzę, że są wygodniejsze niż nasze brzydale :D
a nie, brzydale sa boskie... :D

goga

Cytat: konwalia w 25 Sty 2011, 16:19:41
zabijcie mnie ;) ale dla mnie ładniejszą stylistykę od ryłko ma deichmann i ccc :D

:beer:  nie podobają mi się buty od Ryłko, nie nie nie - nie lubię i juz
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

martullek

Cytat: goga w 25 Sty 2011, 18:42:46
:beer:  nie podobają mi się buty od Ryłko, nie nie nie - nie lubię i juz

ja też Ryłko nie lubię. nigdy jeszcze nic tam nie kupiłam.

ostatnio najbardziej podchodzi mi aldo, do prima mody nawet nie wchodzę - mam stamtąd dwie pary butów i obie masakrycznie niewygodne.

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mobka

A ja mam wrazenie, ze w Aldo ciezko cos skorzanego kupic.

abkasia

Ja z aldo mam jedne, fajne.. ale maja 11 cm obcas bez koturnu i jak dla mnie to nie jest but do chodzenia .. i tam maja fajne buty, ale, strasznie wysokie ... koturn chyba z 3 cm i obcas 15 chyba... ja bym sie w takich zabila... a ja chce buty do chodzenia... i wcale nie babcine...

konwalia

Cytat: mobka w 25 Sty 2011, 19:54:10
A ja mam wrazenie, ze w Aldo ciezko cos skorzanego kupic.
mam skórzane oficerki od nich
ja wszędzie patrzę na wklejkę z czego jest but

mobka

Cytat: konwalia w 25 Sty 2011, 20:11:08
mam skórzane oficerki od nich
ja wszędzie patrzę na wklejkę z czego jest but

No ja wlasnie tez patrze i tam jest bardzo duzo z tworzywa. I to za kase skorzanych.

goga

Cytat: abkasia w 25 Sty 2011, 20:04:26i tam maja fajne buty, ale, strasznie wysokie ...

i o to chodzi :)  kocham szpile :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

OlaFasola

Cytat: doda w 25 Sty 2011, 20:29:31aldo ma piękne buty, ale dla mnie są twarde.
O tak, kocham ich buty i mam kilka par, ale one są jak dla mnie do stania i wyglądania, ale nie do chodzenia :)

abkasia

#223
Cytat: goga w 25 Sty 2011, 20:16:24
i o to chodzi :)  kocham szpile :)

te czarne, ktore tak sobie chwale maja 9,5 cm obcas i 1.5 cm koturn. Dla mnie to jest wysokosc, ktota umozliwia mi wygodne chodzenie i  wg mnie dobrze juz wyglada. Nie lubie 7 cm obcasow... sa za niskie.. choc kiedys w takich chodzilam  :)

Dodany tekst: 25 Sty 2011, 20:39:10

Cytat: goga w 25 Sty 2011, 20:16:24
i o to chodzi :)  kocham szpile :)

te czarne, ktore tak sobie chwale maja 9,5 cm obcas i 1.5 cm koturn. Dla mnie to jest wysokosc, ktota umozliwia mi wygodne chodzenie i  wg mnie dobrze juz wyglada. Nie lubie 7 cm obcasow... sa za niskie.. choc kiedys w takich chodzilam  :)

Dodany tekst: 25 Sty 2011, 20:41:03

Cytat: OlaFasola w 25 Sty 2011, 20:35:46
O tak, kocham ich buty i mam kilka par, ale one są jak dla mnie do stania i wyglądania, ale nie do chodzenia :)
tez tak sadze

goga

Cytat: abkasia w 25 Sty 2011, 20:39:10maja 9,5 cm obcas i 1.5 cm koturn.

to już łądnie :)
Cytat: OlaFasola w 25 Sty 2011, 20:35:46
O tak, kocham ich buty i mam kilka par, ale one są jak dla mnie do stania i wyglądania, ale nie do chodzenia :)

ja mam do szkoły 2 minuty drogi - a tam juz stoje lub siedzę więc może być ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)