podziekowania poslubne

Zaczęty przez zosiaczek25, 03 Paź 2007, 12:01:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosiaczek25

Troche juz czasu minelo od naszego slubu, az wstyd sie przyznac. Dopiero teraz wywolalismy zdjecia i korzystajac ze wspolnego wolnego dnia, chcielismy wreszcie wypelnic kartki z podziekowaniami. Dla najblizszych napisalismy osobiste podziekowania. Dla innych gosci jednak brak nam pomyslu, co napisac. Dlatego moze posluzyc sie jakas sentencja, rymem? Moze ktos zna link do strony, na ktorej znajde gotowe teksty podziekowan dla gosci? Bede wdzieczna. Staralam sie sama znalezc, ale wyskakuja mi tylko linki do fotografow, ktorzy robia jakies karty z podziekowaniami lub wierszyki na podziekowania dla rodzicow w trakcie wesela...

zuzia

też założyłąm taki wątek w przygotowaniach, ale niestety, bez odzewu.

salsa

zosiaczek25, a moze napisac co od siebie:)

takie wierszyki to na odległos pokazuja, ze sa znalezone w internecie....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"zosiaczek25, a moze napisac co od siebie:)

takie wierszyki to na odległos pokazuja, ze sa znalezone w internecie....

ja tak zamierzam, ale szukam jakiejś podpowiedzi.

zosiaczek25

Cytat: "salsa"zosiaczek25, a moze napisac co od siebie:)

takie wierszyki to na odległos pokazuja, ze sa znalezone w internecie....

Nie chodzi juz o wierszyki. Bardziej chodzilo mi o jakies przykladowe podziekowania. Dzieki za pomoc.

mayagaramond

Nasze podziekowania napisalismy sami, bez jakiego patosu. Podziekowalismy gosciom za przyjazd, fantastyczna zabawe, zyczenie i prezenty. Tekst byl krotki, moim zdaniem nie ma sie co rozpisywac. Nie bylo zadnych wierszykow, zreszt anasze zaproszenia rowniez  mialy dosc lakoniczny tekst. Karta tez byla amarantowa, na zewnatrz naklejone bylo zdjecie. Do podziekowan dolaczylismy plyte z wybranymi zdjeciami z wesela.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

przykładowy tekst np. na odwrocie zdjęcia "Serdecznie dziękujemy za uświetnienie
naszej uroczystości zaślubin
Państwa obecnością,
za chęć dzielenia z nami
tej niepowtarzalnej dla nas chwili
oraz za otrzymane życzenia i prezenty.”
Dziękują ............."

Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować
za obecność i udział
w tak ważnej dla nas uroczystości.
Wasza pamięć i szczodrość pozostaną na długo
w naszych wspomnieniach
... i ...
z rodzicami

Szczęśliwi małżonkowie ... i ...
w imieniu Rodziców i własnym
składają na ręce Sz.P. serdeczne podziękowania
za pamięć i dzielenie z nimi radości
tego jedynego, najważniejszego dnia w życiu.

mayagaramond

Cytat: "mika9983"Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować
za obecność i udział
w tak ważnej dla nas uroczystości.
Wasza pamięć i szczodrość pozostaną na długo
w naszych wspomnieniach
... i ...
z rodzicami

Ten podoba mi sie najbardziej, reszta jest dla mnie zbyt oficjalna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

ten drugi podoba mi sie najbardziej, trzeci tez moglby byc, a pierwszy, tak jak napisala mayagaramond, troche za bardzo oficjalny. ja nie mam dzisiaj weny, tak wiec za bardzo nie pomoge....:)