Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ja nie moge - placze ze smiechu - dopiero teraz mi powiedziano o osmiornicy lol lol

Oracle Paul 'Psychic' Octopus puts Spain, not Germany to WC final
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: aja w 07 Lip 2010, 22:30:39
aaaaaaaaaaaa
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
ośmirnica miała rację

i to po raz kolejny...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Anupka

maya, mnie jest przykro, bo Niemcy dawali radę (chociaż nie dzisiaj), a teraz już po kwiatkach... no i nie spełniło się moje przeczucie na finał... no nic, mam nadzieję, że pomarańczowym uda się pokonac Hiszpanię.
Polewam Ci na pociechę!

I...Niech wygra najlepszy!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Anupka  bighug bighug bighug

:beer: :beer: :beer:

I w finale jestem oczywiscie za Oranje ;D ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

a mi się wydaje, że Hiszpania może się zmobilizować w końcu to ich historyczna szansa :)
nie oglądałam za bardzo ich wcześniejszej gry ale za dzisiejszy mecz powinni wygrać :)
niech też coś mają chłopaki z życia, holandia już swoje wygrała ;)

mayagaramond

Hiszpanie sa rewelacyjni, dzis tez zasluzenie wygrali (ale i tak placze :( ). Wystarczy popatrzec jak panuja nad pilka, 99% podan laduje tam, gdzie powinna. Holandia nie bedzie miala latwo, ale trzymam za nich kciuki!!!!

To byl ich najlepszy mecz na tych mistrzostwach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

Cytat: justynaaaa2 w 07 Lip 2010, 23:38:05niech też coś mają chłopaki z życia, holandia już swoje wygrała


nie będę się spierać, bo obiecałam sobie do końca zachować sportową postawę, ale czyż nie jest dokładnie odwrotnie? Póki co Holandia zawsze pięknie grała i na koniec odpadała.. Hiszpania za to miała mistrzostwo Europy ;)

No i nie chodzi tu przecież o to, kto co wygrał ostatnio, tylko jak kto daje radę tu i teraz ;D

Powtarzam więc jeszcze raz: niech w niedzielę wygra najlepszy!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Anupka niech wygra lepszy  :beer: :beer: :beer:

zwierzatko_mojej_mamy

ej no co Wy - przeciez to wszystko przez paul the psychic octopuss lol lol hail to the octopuss, baby lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

I chciałam napisać, że byłam za Hiszpanią, a nie przeciw Niemcom. Tak żeby było jasne :)
Ja niemiecką drużynę nawet lubię :)

mayagaramond

Ale nie szkodzi - przeciez wygralismy eurovizje i mamy papieza lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Cytat: mayagaramond w 07 Lip 2010, 23:21:38
Ale nie szkodzi - przeciez wygralismy eurovizje i mamy papieza lol lol
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

mayagaramond

#163
Cytat: sonja w 07 Lip 2010, 23:22:12
:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Jak Ratzinger zostal papiezem to Bildzeitung na pierwszej stronie dala "wir sind Papst" (jestesmy papiezem) lol

Dodany tekst: śro, 7 lip 2010, 22:45:31

sorry, ale to jest typowo polskie podejscie - w DE i pilkarze i trener mowia, ze hiszpania zasluzenie wygrala, ze niemcy zbyt zajeci defensywa itp. A na pierwszej stronie gazety od razu pytanie czy aby w pierwszej polowie nie powinno byc karnego dla niemcow, po tym jak sfaulowany zostal Özil. Tutaj nikt nawet nikt o tym nie wspomnial.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#164
je je jejejejejejje

mowiłam, ze Hiszpania wygra !!!!!!!!!!!!!!!
:jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

i w finale mam rozdarte serce ale chyba bede kibicować Holandii bo oni juz kilka razy grali w finale i ciągle przegrywali
niemniej ucieszy mnie wygrana każdej ze stron :D

śmiac mi sie chciało jak dziś korespondent z Berlina powiedział, ze Niemcy chcą głowy ośmiorniczki :D :D 


Dodany tekst: 08 Lip 2010, 09:21:38

Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2010, 00:29:06aby w pierwszej polowie nie powinno byc karnego dla niemcow, po tym jak sfaulowany zostal Özil.
ej no co Ty tam nie było zadengo faula ! widziałam ta akcje i nie było !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja

Cytat: sonja w 08 Lip 2010, 00:20:58Ja niemiecką drużynę nawet lubię
dokładnie ja też

mayagaramond

Cytat: salsa w 08 Lip 2010, 10:20:03ej no co Ty tam nie było zadengo faula ! widziałam ta akcje i nie było !


czy przeczytalas co ja napisalam? Napisalam, ze to jest typowo polskie podejscie - pytac sie, czy przypadkiem winnym porazki nie jest sedzia. W DE nawet nikt sie o tym nie zajaknal.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

A mi jest smutno ze Niemcy przegrali :(

cherry

Cytat: foszek w 08 Lip 2010, 11:34:29A mi jest smutno ze Niemcy przegrali Sad

mi tez, ale Hiszpanie byli zdacydownaie lepsi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

To jest nam trzem smutno...Piwo na pocieszenie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#170
Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2010, 10:08:48

czy przeczytalas co ja napisalam? Napisalam, ze to jest typowo polskie podejscie - pytac sie, czy przypadkiem winnym porazki nie jest sedzia. W DE nawet nikt sie o tym nie zajaknal.
nie uważam zeby to było typowo polskie podejscie
nie słyszałam zeby sie ktos pytał - ale jesli nawet to takie pytania padają przy okazji wielu meczów praktycznie na całym świecie
patrz choćby porażka Anglików
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 08 Lip 2010, 11:04:20
nie uważam zeby to było typowo polskie podejscie
nie słyszałam zeby sie ktos pytał - ale jesli nawet to takie pytania padają przy okazji wielu meczów praktycznie na całym świecie
patrz choćby porażka Anglików

to jest typowe podejscie gazety wyborczej (co zreszta napisalam), w podobnym stylu jak "przegralismy bo deszcz padal" i przez sedziego webba ;)
W anglii po przegranej nawet sun nie przyczepil sie do sedziego tylko do angielskich pilkarzy, ktorzy grali jak dziecko w megle. I przy tym meczu tez od razu pytanie o ewentualny karny/ rzut wolny, nawet Trochowskiego o to zapytali.

Niemcy przegrali, bo pozwolili Hiszpanom narzucic styl gry. Za stylem Hiszpanow nie przepadem, mimo, ze swietnie panuja nad pilka, ale jak dla mnie graja za wolno i strzelaja za malo bramek ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2010, 12:16:59to jest typowe podejscie gazety wyborczej (co zreszta napisalam)
gazeta tzw "wybiórcza" nie reprezentuje myślenia całej Polski ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 08 Lip 2010, 11:46:42
gazeta tzw "wybiórcza" nie reprezentuje myślenia całej Polski ;)

ale w jakis sposob jednak jest reprezentatywna, bo jest ogolnopolskim dziennikiem i po kazdym meczu zajmuje sie analiza sedziowania, a nie gry.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2010, 11:08:48czy przeczytalas co ja napisalam? Napisalam, ze to jest typowo polskie podejscie - pytac sie, czy przypadkiem winnym porazki nie jest sedzia. W DE nawet nikt sie o tym nie zajaknal.

w Hiszpanii jest za kazdym razem to samo. Nie wazne co przegraja, futbol, eurowizje czy cos. Zawsze sobie znajda jakiegos winnego. A to za goraca, za zimno, za twarda pilka, sedzia nieuczciwy, kraje postkomunistyczne glosujace na siebie na wzajem. zawsze mnie denerwowalo, ze nie potrafia przegrywac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login