Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Anupka

#125
Finał Panie i Panowie, Finaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał!!!!  :jejeje: :jupi: :jejeje: :jupi:

http://nos.nl/wk2010/video/170079-oranjefeest-in-kaapstad.html

http://nos.nl/wk2010/video/170238-feest-in-de-nederlandse-steden.html

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 10:32:32

Co tu dużo gadać, mecz jaki był - każdy widział. Na początku wiało nudą, a pod koniec wielu przyprawił o atak serca. Autentycznie słyszałam karetki na sygnale! Ale udało się!! Radocha była niesamowita!
A, no i nie, nie upiliśmy się, to jeszcze nie koniec emocji ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: Anupka w 07 Lip 2010, 11:29:22A, no i nie, nie upiliśmy się, to jeszcze nie koniec emocji

Do finału pewnie byście wytrzeźwieli ;). A potem znowu, jeśli będzie powód ;).

Kasia

kibicowałam gorąco Urugwajowi do ostatniej minuty, szkoda że przegrali

chociaz lubię bardzo pomarańczowych to wczoraj jakoś ten Urugwaj bardziej mi odpowiadał


no i cos mi sie telewizor chyba rozkalibrował bo jak zawsze ten pomarancz mi sie podobał to na tych mistrzostwach mi lekko łososiem zajeżdża i mnie drazni ;)


w meczu finałowych pewnie bedę pomarańczowym kibicować, bo Niemców jakos srednio trawię a Hiszpanom to sie jeszcze zastanowię ;)

Anupka

#128
I tu jeszcze skrót, te tłumy skaczące z radości to Amsterdam http://nos.nl/wk2010/video/170241-uruguaynederland-op-muziek.html

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 08:40:13

szelma, dokładnie: JEŚLI będzie. Ale na razie wszyscy tu są przeszczęśliwi i nastawieni optymistycznie.

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 09:41:01

Ale z drugiej strony, kurde: nawet jeśli NL nie wygra, to i tak ma już srebro w kieszeni. Więc i tak jest się z czego cieszyć :)

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 10:42:09

Jak i z tego, że jest to jedyna drużyna, która ani razu nie przegrała: ani w eliminacjach, ani na mistrzostwach... nawet jeśli grają tym razem brzydko, to.. przecież żadna drużyna w tych mistrzostwach nie gra ładnie ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: Anupka w 07 Lip 2010, 11:38:41która ani razu nie przegrała

No w tym Mundialu nie, ale chyba dwa razy doszli w historii do finału i dwa razy przegrali w finale ;). Nie żebym straszyła, bo ja ogólnie nie jestem tak anty-oranje jak D. ;)

Anupka

maya, dzięki w imieniu Oranje  :beer:

szelma, no wcześniej tak, ale liczy się teraz ;) Osobiście uważam, że jak chłopaki chcą ten finał wygrać, to muszą się naprawdę postarać, bo to co zaprezentowali z Urugwajem... no ja niemal wychodziłam, bo aż oczy bolały. No ale nic to, co będzie to będzie.
Ja dzisiaj kibicuję Niemcom i sprawdzam, czy spełni się moje przeczucie finałowe :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#132
to co - robimy zakłady kto wygra ;D ?

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 21:34:16

o piwa się zakładamy!!!

justynaaaa2

coraz bardziej jestem w stanie uwierzyć, że hiszpania może wygrać  :thumbup: :thumbup: :thumbup: no dzisiaj grają lepiej od niemców ;)
ale, żeby nie zapeszyć to kibicuję niemcom :D

ale mogłyby być karne, jakieś emocje by były przynajmniej :D

nionczka

Ja Hiszpanom dzis kibicuje, chociaz na codzien za nimi nie przepadam. Ale osobiscie poznalam 5 Niemców i mam bardzo niemile doswiadczenia z nimi. A Hiszpania to jakby nie patrzec ojczyzna mojej córki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: nionczka w 07 Lip 2010, 22:44:57Hiszpanom dzis kibicuje
ja też
piłka jest ich dzisiaj :) tylko coś trafić nie mogą

nionczka

Mi sie podoba Iker Casillas i ma baskijskie imie. I chyba gra nawet dzis ktos z Bilbao.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja mam plan ;)
dziś wygrywa hiszpania a potem urugwaj ogrywa niemców i zostają z niczym  :P

sonja

HISZPANIA :D

Justa, piękny plan lol

nionczka

Cytat: doda w 07 Lip 2010, 22:49:35to może powinnam Hiszpanii kibicować

zdecydowanie!


Dodany tekst: 07 Lip 2010, 21:55:00

Cytat: doda w 07 Lip 2010, 22:49:35to może powinnam Hiszpanii kibicować

zdecydowanie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

no kurde nie lubię niemców i nigdy im nie kibicuję w żadnej dyscyplinie ;D
dla mnie są bubkami :D

nionczka

#141
Nie powiem Wam jak J. skomentowal gola :-)

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 22:01:29

Nie powiem Wam jak J. skomentowal gola :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

nionczka dawaj :D
ja się tak wydarłam jakbym to co najmniej ja strzeliła :D

nionczka

Cytat: justynaaaa2 w 07 Lip 2010, 22:02:19
nionczka dawaj :D
ja się tak wydarłam jakbym to co najmniej ja strzeliła :D

My mamy dzwiek wylaczony i tylko spogladamy co jakis czas wiec nie widzielismy bramki. Ale jak sie Javi zorientowal to krzyknal niecenzuralnie, zeby wyrazic zdziwienie bo z roznego strzelili a oni tacy niscy sa. Na dodatek to byl chyba najnizszy z druzyny.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

no i mówilam że finał 2 x H :D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


mayagaramond

ech, przyszlam sie wyplakac, ale to troche bez sensu, bo pewnei wszyscy skaczy z radosci - nie dlatego, ze Hiszpania wygrala, ale dlatego, ze Niemcy odpadli ;)

I tak se poplacze :crying: :crying: I w ramach protestu nie bede sie uczyc hiszpanskiego ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

aaaaaaaaaaaa
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
ośmirnica miała rację

marlen_ka

zawiedziona jestem......... to Niemcy mieli wygrac

aja

nie płaczcie - tyle razy grafi w finale .... teraz musieli przegrać
to był pierwszy mecz jaki obejrzeliśmy
bo fanka piłki to ja nie jestem ale te dwa ostatnie obejrzymy