Perfumy i inne fajne odrobiny luksusu na co dzień :)

Zaczęty przez claridad, 15 Lut 2010, 12:20:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

ale to ma pachnieć jak puder ? ja zawsze jak myślałam o pudrowych perfumach to miałam na mysli takie słodkie, nęcące zapachy ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

pudrowym zapachem perfum określa się takie, które pachną jak róż do policzków bourjois
ten efekt daje irys i wanilia

didi_loczek

Cytat: golinda w 14 Cze 2014, 12:00:04
pudrowym zapachem perfum określa się takie, które pachną jak róż do policzków bourjois
ten efekt daje irys i wanilia

A to szczerze, nie spotkałam się jeszcze z takim zapachem  :hmm:. Ciekawe, muszę poniuchać w perfumerii :D.

mika

La vie est belle Lancome, ma zarówno irys duuuużo irysa i wanilie, ja bardzo lubię

rubin04

Golinda, muszę powąchać ten puder
bo z perfum to ja rozrózniam:
-ładne  co mi pasują
- ładne których nie zniosę z jakis wzgledów )np. kiedys były takie co się nazwyały POEME - podobały mi sie ale dusiłam się w nich)
- nijakie, bez zdania
- brzydkie
- ekstremalne śmierdziuchy

I ja to wierna zapachom jestem - mam Jadore Diora i Bvlgari Omnia Amethyste  - oba lubię, używam w zaleznosc od dnia, nastroju.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Cytat: mika w 14 Cze 2014, 22:09:49
La vie est belle Lancome, ma zarówno irys duuuużo irysa i wanilie, ja bardzo lubię

mi już za ciężko z nim, za słodko, kiedy jest ciepło
muszę coś nowego kupić

poza tym, mam uraz, nasz stolarz/złota rączka jest zachwycony tym zapachem, pytał mnie, co to i chce żonie kupić :D

golinda

Cytat: mika w 14 Cze 2014, 22:09:49
La vie est belle Lancome, ma zarówno irys duuuużo irysa i wanilie, ja bardzo lubię

wąchałam dzisiaj, zupełnie nie, strasznie ciężkie
wąchałam też Chanel 19 Poudre - pachnie jak stary kurz na ciężkich zasłonach, po dłuższym czasie na skórze jest faktycznie pudrowy, ale to zapach starszej pani ;)
Chloe Love - tak, jest pudrowy, ale jednak banalny
ten z Chloe mnie urzekł (choć wiem, że to bardzo popularny zapach, zawsze mi się podobał, a nigdy nie wiedziałam, co to ;))
https://www.douglas.de/douglas/D%C3%BCfte-Damend%C3%BCfte-D%C3%BCfte-Chlo%C3%A9-L%27Eau-de-Chlo%C3%A9_productbrand_3000051799.html

i ex aequo z nim (choć inna kompozycja zapachowa) jest Intimissimi Sensuel

mayagaramond

Chloe Love uwielbiam, ale pachnie nim juz pol biura ;)

Mozesz jeszcze powachac Burberry, ale nie pamietem ktory dokladnie.
Armani Code.
No i Chanel 5.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Mnie ostatnio bbbb spodobało się Eau de Cartier - trochę unisex, świeży, ale pocieplony ;)
Ale chyba kupię sobie (może nawet jutro ;) ) coś tańszego, a w podobnym typie, Truth Calvina Kleina; nie chcę na zimę totalnego świeżaka, a ciężkosłodkich zapachów nei lubię na sobie, męczę się, zaczyna mnie boleć głowa. Na wiosnę wróce do CK One ;) A na Truth jest teraz niezła oferta w Super Pharm, a nie wiedzieć czemu mam potężną chęć kupić sobie PERFUMY - ki diabeł?? Nie kupuję z reguły takich zbytków, bez których wszak da się żyć. Niech będzie, ze to spóźnione autodocenienie za hab. + prezent urodzinowy dla samej siebie :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

damka

moja nowość
dość ciężka, ale ja takie zapachy kocham. Dostałam w prezencie i okazuje sie ze można trafić i w mój gust :)

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapachy-dla-Kobiet/for-her-Woda-toaletowa/P79105


didi_loczek

Cytat: damka w 09 Paź 2014, 10:56:58
moja nowość
dość ciężka, ale ja takie zapachy kocham. Dostałam w prezencie i okazuje sie ze można trafić i w mój gust :)

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapachy-dla-Kobiet/for-her-Woda-toaletowa/P79105



Miałam je kilka lat temu, też bardzo je lubiłam :)

zwierzatko_mojej_mamy

cholera jasna, mialam wczoraj se powachac rozne rzeczy i zapomnialam grr ;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: damka w 09 Paź 2014, 11:56:58moja nowość
dość ciężka, ale ja takie zapachy kocham. Dostałam w prezencie i okazuje sie ze można trafić i w mój gust

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapachy-dla-Kobiet/for-her-Woda-toaletowa/P79105

Mialam jeszcze ciezsza wersje - "Musc Collection". I chyba znow kupie, bo tesknie za nimi lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

A ja od dziś noszę na sobie ww. Kleina - i dobrze mi z nim :) Zrobiłam sobie prezent, coby się pocieszyć w kwestii kilku okoliczności...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marcheewka

#368
Polećcie sprawdzoną perfumerię internetową, albo sprzedawcę z allegro.
Skończyły mi sie perfumy, zawsze dostawałam je w prezencie na imieniny ;) teraz chcę kupić i cena w seforze mnie poraziła 340 zł

ceny na allegro hmmm od 125 (???) do.....
no i piszą, ze to testery niby


gdzie kupujecie perfumy?

tutaj cena 189... dziwne, znacie , to są oryginały?
http://perfumytaniej.pl/cacharel/perfumy_damskie/amor-amor_p793.html


wrobelek0403

marchewka, ja duzo taniej kupiłam ostatnio na merlin.pl. Promocje są tez na empiku. Mysle, ze tym firmom mozna zaufac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Marchewka, ale te z sephory i te z perfumytaniej to sa chyba dwie rożne wody toaletowe.....

wrobelek0403

a i jeszcze trzeba sprawdzac czy to jest woda toaletowa czy perfumowana. Ta druga jest tansza i słabsza.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ddu

Szukam czegoś niebanalnego na wieczór.
I "biznesowego".

Mój podział perfum zblizony jest do rubin ;)