Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci

Zaczęty przez temp_doda, 15 Gru 2009, 15:57:03

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kasia

może jakiś krój luźniejszy, z gumką w pasie?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia

#10153
Wróbel Pani dyrektor jest zachowawcza,  obowiązkowo koszula, spódnica czarna lub granat, białe rajstopy, czarne buty. Żadne sukienki,  falbanki. Ma być klasyczny strój galowy.

wrobelek0403

konwalia, szkoda. No musisz szukac. Ja bym sie chyba przeleciala po sklepach i od razu mierzyla
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#10155
a ta z Endo za mało klasyczna?
kołnierzyka nie ma ale chyba jest ok :knuje:
w takiej brzuch się zmieści :)
https://endo.pl/dla-dziewczynki/koszule/batystowa-bluzka-z-krotkim-rekawem-dla-dziewczynki-9-13-lat,p-23162

konwalia

Kasia to się raczej nie mieści w definicji koszula. 

Angie

Konwalia to jeśli chcesz klasyczną koszulę zapinaną, to pozostaje ci chyba mierzyć.

Kasia

#10158
klasyczne koszule dziewczęcę najczęściej sa taliowane. Jak znajdziesz dobrą w brzuchu to w ramionach i reszcie może być za duża.
Pogadałabym z Panią co oznacza dla niej koszula. Czy bluzki takie jak wkleiłam są dozwolone (ten krój można tez znaleść z kołnierzykiem - Maja miała taka białą z granatowe kropeczki z grantowym okragłym kołnierzykiem, ze Smyka)
Moze ten klasyczny strój to po prostu tradycyjne kolory, biała góra koszulowa i ciemny dół - ja bym tę bluzkę z \Endo spokojnie pod koszule podciagneła. To chyba jest taki batyst koszulowy a nie miękki bawełniany tshirt.




konwalia

Popatrzę jeszcze,  może zapytam w szkole, ale mam wpisane w karcie strój galowy właśnie biała koszula. A tu klops.

Kasia

#10161
no ale tak się pisze, biała koszula a jakaś dowolność w tym zakresie jest. Uważam, że bluzka/koszula z endo ten warunek spełnia a jakby znaleźć taką tylko z kołnierzykiem to w ogóle byłoby super.
kwestia, czy ta bluzka się Tobie podoba.


szkoła ma stronę internetową? może tam sa zdjecia dzieci na galowo ;) myslę, że jest wieksza swoboda niż się spodziewasz :) u nas dziewczynki są zawsze na galowo ubrane ale nieliczne mają takie tradycyjne krojem koszule ;)

konwalia

Kasia Pani dyrektor na spotkaniu mówiła, że ma być klasyczna koszula i tradycyjny strój galowy. Nieakceptowane są wymysły typu biały kołnierzyk czy spódnica inna niż granatowa/czarna.  To mała dobra kameralna szkoła,  dlatego wolę się pomęczyć z szukaniem, niż wyróżniać pierwszego dnia.
Bo bluzka mi się podoba.

kotabma

konwalia, wez Dage na Sobieskiego do tego pawilonu co Biedronka.  Tam jest sklep z odzieza dla dzieci i zawsze byl duzy wybor.  Drugi taki sam jest na Wichrowych w pawilonie z apteka WLKP
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


magdalinska

Cytat: niewiemjaka w 11 Wrz 2018, 09:10:50
uwaga reklama, koleżanka szyje czapki+kominy na jesień, https://allegro.pl/uzytkownik/boykoo_pl?order=m

ale ładne. Cholera, kupiłam juz czapke :(

niewiemjaka

Dla dziewczynek ma ładne bardzo, oglądałam i kupilam chrzesnicy taka w rybki, ale tu nie ma tego wzoru hmm, chyba będzie więcej wzorów



Justynna

#10169
Dziecko mi bardzo urosło. Jak dobrze, że są wyprzedaże, może nie zbankrutuję :D
W Zarze są świetne bawełniane koszule po 19,99 zł. Bardzo je lubię na lato :) I kurtkę na przyszłą zimę też kupiłam.



suegro

Czy wiecie gdzie kupię taki kombinezon ochronny  (gumowy?)?
Albo może któraś z Was ma do sprzedania w rozmiarze 104?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

suegro, sprawdź sobie ofertę Lidla. U mnie będą w przyszłym tygodniu. U Was jest chyba tydzień /dwa różnicy w czasie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

Ale to na deszcz czy do pływania?
Decathlon może?

calla

Cytat: niewiemjaka w 12 Lut 2019, 21:23:05
Ale to na deszcz czy do pływania?
Decathlon może?

Chyba na deszcz. Jest cos gumowego do plywania?;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

Pomyślałam o tych takich piankach
Kombinezonie do pływania