Suknia wybrana i co dalej...

Zaczęty przez czasemtrzeba, 22 Lis 2009, 20:08:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czasemtrzeba

Witam i pozdrawiam forumowiczki :)

to mój pierwszy wpis... i od razu chciałabym prosić o wasze porady. A więc początkiem września będzie ślub i póki co udało mi się wybrać suknie. To koronkowa pronovias z poprzednich kolekcji - oceńcie same ;-) suknia jest dość skromna i myślę sobie czy by może nie "zaszaleć" z kolorowymi butami i do tego dopasować bukiet... Jestem raczej niewysoka (160cm) + obcas pewnie duży ;-) i z tych stosunkowo filigranowych. Włosy średniodługie brąz (zapuszczam). Z biżuterii planuje pewnie tylko kolczyki... No i pewnie z racji września trzeba będzie rzucić coś na sukienkę  :hmm:

Co myślicie?

Z góry dziękuję  :bye2:

zuzia

czasemtrzeba
1.  :welcome:
2. czy ta sukienka ma coś na wysokości.. hmm.. no pod pępkiem? jakiś kwiatek czy to taka dziwna fotka? bo jak ma to moim zdaniem - wywal
3. zamówiłaś sukienkę? może dadzą ci w niej fotki zrobić?
4. welon ten ze zdjęcia?

emcia

kiecka fajna, ale bez tego "cosia"

marlen_ka

no, mi to cos tez sie nie podoba.

czy chcesz welon? a jesli tak to jaki?
jakie kolory lubisz, w czym sie dobrze czujesz? bo jesli podasz nam kolorystyke, to latwiej bedzie wybierac

kama

to coś -zdecydowanie nie:) suknia śliczna a we wrześniu będzie piękna pogoda! już ja się o to postaram  :rotfl:  :rotfl:

czasemtrzeba

Cześć :)

tego czegoś nie ma - widziałam to tylko na tym zdjęciu...

a na początku, jeszcze przed przymierzaniem i polowaniem, welonu nie planowałam, ale kiedy mi go pani do przymiarki przypięła, to nawet mi się podobało... Jeśli już to pewnie nie będzie taki jak na zdjęciu, a raczej taki bez hafty, tylko długa mgiełka

sukienka ma na koronce lekko srebrną nitkę - myślałam że może srebrne buty do tego, choć z drugiej strony korcą mnie kolory. Może wrzosowy fiolet?

sobieska

jak ja bylam przy koronkkach to widizlam siebie tlyko w kolorowych bucikach :), najchetniej ciemne wino z okraglym noskiem, ale marzy mi sie wszystkow  brudnych rozach i szarosciach, wiec te buty by nie pasowaly, a nie widzialm ladnych brudnych rozy, poza tym to juz nie to.. a srebnre mysle ze jak najbardziej, super piekne buciki miala poli, piekne noski - pewnie bede szkala podobnych :)

co do bukietu, to podejrzyj 19 wrzesnia (o ile dobrze pamietam) tam byly piekne wrzosowe pomysly :)