ile ważą wasze wózki?

Zaczęty przez rilla, 19 Paź 2009, 14:57:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja widzę że ostatnio buzzów coraz wiecej jeździ :) chyba coraz popularniejszy sie robi :)

nionczka

Cytat: Kasia w 08 Lis 2009, 21:24:35
ja widzę że ostatnio buzzów coraz wiecej jeździ :) chyba coraz popularniejszy sie robi :)


Nie dziwne, w Polsce ma bardzo fajna cene :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

mi sie buzz tez bardzo podoba, zaraz po teutonii :D

nionczka a czy on jest stabilny? jak to jest kiedy sie wjezdzxa na kraweznik i wozek sie podnosi i "stoi" tylko na przednim kole/kolach

Kasia

Cytat: nionczka w 08 Lis 2009, 21:26:05
Nie dziwne, w Polsce ma bardzo fajna cene :-(

i są w mathercare'ach
myslę ze taka dystrybucja tez sie przyczynia do popularności wózka :)
bo mathercare są prawie w kazdej wiekszej galerii handlowej :)

justynaaaa2

Cytat: nionczka w 08 Lis 2009, 21:26:05
Nie dziwne, w Polsce ma bardzo fajna cene :-(
i piękne kolory :) mi też się bardzo podoba, ale ja chyba wolę te 4 kołowe  ;)

nionczka

#156
Cytat: doda w 08 Lis 2009, 21:26:51
aha czyli ten koszyk jakoś tak się podczepia?
bo na tym zdjęciu co podałam w linku tylko nie było tej siateczki

i mnie zastanawia ta spacerówka, dziecko jakoś mało miejsca tam ma na pierwszy rzut oka. czy nie?
można ją na płasko rozłożyć?

koszyk jest miekki i przyczepia sie rzepami i chyba zatrzaskami.
Spacerówki nie mozna rozlozyc na plasko bo ejst kubelkowa, ale mozna ja polozyc. Spacerówka ma 3 rozne pozycje.

Dodany tekst: 08 Lis 2009, 21:45:09

Cytat: zosia2007 w 08 Lis 2009, 21:27:50nionczka a czy on jest stabilny? jak to jest kiedy sie wjezdzxa na kraweznik i wozek sie podnosi i "stoi" tylko na przednim kole/kolach

Przy wjezdzaniu na kraweznik, schody etc. przednie kolo sie podnosi i na nim sie opiera wózek, ale prowadzi sie na tylnich. Dlatego jest stabilny. jesli bys chciala opierac wozek na przednim kole i tak wjezdzac na kraweznik moglby byc problem (moja tesciowa jak jezdzi). Przednie jest pomocnicze a jezdza tylnie.
Ale mozna tez zablokowac przednie i wtedy pewnie jest stabilniejsze.


Dodany tekst: 08 Lis 2009, 21:46:04

Cytat: Kasia w 08 Lis 2009, 21:31:55
i są w mathercare'ach
myslę ze taka dystrybucja tez sie przyczynia do popularności wózka :)
bo mathercare są prawie w kazdej wiekszej galerii handlowej :)

No wlasnie, jednak dla wielu osob fakt, ze mozna wozek obejrzec na wlasne oczy w sklepie nie jest bez znaczenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia



zuzia

Cytat: doda w 08 Lis 2009, 20:44:45mobka, ale właśnie ten buzz nie ma koszyka na zakupy, to jest duży minus, nie?
dla mnie to byłby duuuuzy minus bo czasem idę z MIchałem na większe zakupy u nas po osiedlu (spożywczy, warzywniak, mięso) i trochę sie tego uzbiera, szczególnie jak mamy gości. nie chcę liczyć na K. bo często po prostu chcę pewne rzeczy sama wybrać. a targania toreb bym nie zniosła.

mobka

Cytat: zuzia w 09 Lis 2009, 17:28:12
dla mnie to byłby duuuuzy minus bo czasem idę z MIchałem na większe zakupy u nas po osiedlu (spożywczy, warzywniak, mięso) i trochę sie tego uzbiera, szczególnie jak mamy gości. nie chcę liczyć na K. bo często po prostu chcę pewne rzeczy sama wybrać. a targania toreb bym nie zniosła.

Ale nionczka juz wytlumaczyla, ze torba jest :)

zuzia

Cytat: mobka w 09 Lis 2009, 17:37:41
Ale nionczka juz wytlumaczyla, ze torba jest :)
wiem
napisałam ogólnie

nionczka

Ale jesli chodzi o buzza to tez ma torbe miedzy kolkami (oporcz koszyka) i ta akurat nam sie wcale nie podoba. Bo chodzac w nia kopiemy. znaczy juz nie kopiemy bo zdjelismy i jest w domu. Ta torba jest wygodna dla wysokich osob, ktore wyciagaja raczke do prowadzenia wozka. My jestesmy mali (165 i 176) i uzywamy raczki bez wyciagania wiec torbe zdjelismy. Wysokim nie powinna przeszkadzac. Jak ktos planuje kupic buzza i jest niski moze sobie torbe podarowac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login