ile ważą wasze wózki?

Zaczęty przez rilla, 19 Paź 2009, 14:57:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mobka

Ale ja nie widze sensu wywalania kasy na cos, co rownie dobre moze byc tansze.

Ale chyba jednak palam miloscia do tego chicco najbardziej - rowniez ze wzgledu na cene i to, ze miesci sie do smarta - moje Lupo duzo wieszego bagaznika nie ma :D http://allegro.pl/item806722172_wozek_fotelik_chicco_trio_for_me_sand_wys_gratis.html

Choc moj K. stwierdzil, ze w Lupo wylaczy sie poduche z przodu, wsadzi sie fotelik naprzednie siedzenie, tylne siedzenia sie zlozy i kazdy wozek wejdzie (lupo jest szerokie) ;)

konwalia

mobka ja palam milością do urban rider  :blush:

a co do ceny wózka, to zgadzam się z justyną, poza tym, tylko się nie obrażać, jakoś tak nie wybrzydzałyscie nad cenami przy kieckach slubnych na 1 dzień

Kasia

Cytat: konwalia w 06 Lis 2009, 22:02:33jakoś tak nie wybrzydzałyscie nad cenami przy kieckach slubnych na 1 dzień

to samo kiedyś z justą pisałyśmy :beer:

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 06 Lis 2009, 22:13:16
to samo kiedyś z justą pisałyśmy :beer:

o tak  :beer:
a w temacie wózków dla mnie urban rider wygląda strasznie masywnie  :blush:

abkasia

Cytat: konwalia w 06 Lis 2009, 22:02:33
mobka ja palam milością do urban rider  :blush:

a co do ceny wózka, to zgadzam się z justyną, poza tym, tylko się nie obrażać, jakoś tak nie wybrzydzałyscie nad cenami przy kieckach slubnych na 1 dzień
ja na wozki juz wiecej wydalam, niz na kiecke :)
a dobry wozek jest wazny, bardzo wazny!

zuzia

Cytat: justynaaaa2 w 06 Lis 2009, 13:19:44
ja jakoś podchodzę do tego inaczej, przynajmniej na razie ;) dla mnie wydać 3 tys. na wózek z fotelikiem na powiedzmy 2 lata użytkowania to nie jest to dużo, bo to nie są tylko 2 lata ale aż 2 lata ;)
3 tys. na 2 lata to daje nam 1,5 tys. rocznie czyli jakieś 125 zł. miesięcznie czyli trochę ponad 4 zł. dziennie na coś co użytkujemy codziennie i w sumie jest nam niezbędne :) ale ze mnie matematyk :D
skoro nie mam teraz sytuacji, że muszę oszczędzać i zakładam, że za jakiś czas też nie będę musiała to dlaczego nagle na dziecku mam zacząć oszczędzać  :hmm:

justa :beer:
poza tym ja zamierzam zatrzymać swój wózek dla 2 malucha.
ps. konwalia - mój wozek kosztował ponad 2 razy więcej niż suknia :D

rilla

hm moja kosztowala troche, ale ja sprzedalam. Wiec wyjdzie tyle co wozek wielofunkcyjny i przyszla spacerowka...

mobka

Ja za suknie dalam 300zl :D Wozka, za 300zl nie znajde, ale moze tez na jakas okazje trafie :D

mobka

#134
A dziewczyny lubia wszystko do sukni porownywac, od cen uslug medycznych po wozki :P

Dodany tekst: 07 Lis 2009, 18:45:12

To chyba tak, zeby nawiazanie do nazwy strefy bylo ;)

konwalia

Cytat: doda w 07 Lis 2009, 17:36:35
a co ma wózek do sukni? :D


wybierając suknię wiele się nie zastanawiało czy na nią dużo wydać na ten jeden dzień ;)

mobka

Cytat: konwalia w 07 Lis 2009, 19:38:12wybierając suknię wiele się nie zastanawiało czy na nią dużo wydać na ten jeden dzień wink
Sie mylisz :D Ale znow mamy off top :D

konwalia

ja nie wydałam akurat duzo, a na wózek jestem gotowa

emcia

ten urban rider na allegro uzywany kosztuje od 1300-2000 .
Co za ceny za używane, to ile kosztuje nowy?

mobka

#139
emcia 2287zl spacerowka+gondola, bez dodatkow typu torba, parasolka itp. W necie, tu np. http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=1_99&products_id=974&%3CosCsid%3E
W sklepie stacjonarnym pewnie jeszcze sporo wiecej.
No i fotelik jeszcze trzeba doliczyc Maxi Cosi City cos kolo 700-800zl (choc tu juz pewna nie jestem). Ale z drogich wozkow to chyba moj faworyt ;) No moze buzz jeszcze, ale on jest chyba jeszcze drozszy i spacerowka srednio do mnie przemawia ;)
Chociaz Buzza na allegro mozna w dobrej cenie dostac http://allegro.pl/item801898997_quinny_buzz_3_lub_4_gondola_gold_2w1_wyprzedaz.html
Czemu ja nie mam powodu, zeby wozek kupic  :crying:

emcia

no tani nie jest, choć myślałam że jeszcze droższy

mobka

edit: Citi - ok. 350zl,, Cabrio Fix ok. 550zl

mobka

A ja chyba mam wrecz odwrotne podejscie, dla mnei suknia byla jakims tam dodatkiem do waznego dnia. Nie chcialam na nia duzo wydac, bo to jednorazowa zachcianka, za to czuje, ze jezeli bedzie chodzilo o wozek, bede w stanie wydac wiecej, po to tez, zeby sobie sprawic troche frajdy :)
Wszystko zalezy od indywidualnego podejscia i nie ma co porownywac, ze ta i ta wydala tyle na suknie, a na wozek jej szkoda :) Mi szkoda bylo na suknie :)

rilla

hm mnie było szkoda wydać na suknie za dużo... wydałam 3,5, sprzedałam za połowę.
Wózek kupie pewnie w cenie połowy sukni i zostawie dla następnego dziecka.  U mnie więc się będzie po równo:)

konwalia

#144
Cytat: mobka w 08 Lis 2009, 06:28:39
A ja chyba mam wrecz odwrotne podejscie, dla mnei suknia byla jakims tam dodatkiem do waznego dnia. Nie chcialam na nia duzo wydac, bo to jednorazowa zachcianka, za to czuje, ze jezeli bedzie chodzilo o wozek, bede w stanie wydac wiecej, po to tez, zeby sobie sprawic troche frajdy :)
Wszystko zalezy od indywidualnego podejscia i nie ma co porownywac, ze ta i ta wydala tyle na suknie, a na wozek jej szkoda :) Mi szkoda bylo na suknie :)

za takie samo podejście  :beer: :beer:

Dodany tekst: 08 Lis 2009, 07:33:50

Cytat: doda w 07 Lis 2009, 23:20:39to nie znaczy, że będzie złą matką
doda dla mnie nawet fakt braku wózka nie byłby wystarczający do takiego osądu, mało tego, chyba by mi nie przeszła przez mysl ocena innej kobiety pod tym kątem

chodzi mi tylko o priorytety w przeliczeniu na jeden dzień ;)

ja na pewno kupię wypasny wózek, ale za to łóżeczko za 100zł mi starczy
szkoda, że nie mam co wybierać :(

Dodany tekst: 08 Lis 2009, 08:18:13

mnie ciekawi ten transporter, bo pisałyscie, ze nie ma regulacji podnóżka, a ja wczoraj w galerii chyba go widziałam z podniesionym, tu też piszą, że jest:
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=3155&osCsid=dad035a2ea9a3dbcb891b0d5cd74146d

może była jakaś zmiana, martullek wie coś??

martullek

Cytat: konwalia w 08 Lis 2009, 07:29:03

mnie ciekawi ten transporter, bo pisałyscie, ze nie ma regulacji podnóżka, a ja wczoraj w galerii chyba go widziałam z podniesionym, tu też piszą, że jest:
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=3155&osCsid=dad035a2ea9a3dbcb891b0d5cd74146d

może była jakaś zmiana, martullek wie coś??

mój transporter nie ma regulowanego podnóżka, jest miękki i nieusztywniony, przypięty do stelaża, mogę go sobie tylko odpiąć, ale nie ma szans, żeby był podniesiony...

mobka

doda no wlasnie chyba buzz jest tym na cos sie w przyszlosci zdecyduje, tym bardziej, ze nowe na allegro mozna za przyzwoite pieniadze kupic :D I maz jak mowil, ze nie chce 3kolowca, tak buzz mu sie podoba ;)

Tylko ja tak jak konwalia, na razi enie mam kogo do tego wozka wlozyc - chyba, ze dla kota kupie ;)

Kasia

Cytat: mobka w 08 Lis 2009, 06:28:39ze ta i ta wydala tyle na suknie, a na wozek jej szkoda Smiley
no ale komentarze w druga strone juz sie pojawiają ;) i chyba o to chodzi że przy cenach sukni większość po prostu akceptuje koszty nawet 3-6tys
a przy wózkach podnosi sie wielkie larum że drogo i to głupota tyle wydawać na wózek, bo wózek nie jest tyle wart ;)
przy sukniach raczej nie mówimy sobie ale droga suknie kupiłaś, nie wartą takiej kasy ;)

chyba bardziej o to chodzi :)

ja też na wózek planowalam wydac niewiele  ale jak ktoś mógł sobie pozwolić na droższy wózek to nie krzyczałam że dla mnie to głupota itp wrecz przeciwnie, cieszyłam się że ktoś sobie może pozwolić na wieksze wydatki :)  że go na to stać :)


A co do buzza, dla mniej jest super :) wczesniej w ogóle go nie brałam pod uwagę
teraz podoba mi się bardzo, zaraz po stokke :) i widziałam dzieci spiace w tej kubelkowej spacerówce, wcale żle to nie wyglądało :)

nionczka

Cytat: Kasia w 08 Lis 2009, 16:15:34A co do buzza, dla mniej jest super  wczesniej w ogóle go nie brałam pod uwagęteraz podoba mi się bardzo, zaraz po stokke  i widziałam dzieci spiace w tej kubelkowej spacerówce, wcale żle to nie wyglądało

Voilà!
Ja umieram z zazdrosci jak widze jak moja corka smacznie sobie spi w swoim kubelku. Wcale nie wyglada, zeby jej tam bylo niewygodnie. Inne sprawa, ze na spacerach to ona bardzo malo spi bo ma inne sprawy na glowie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: doda w 08 Lis 2009, 20:44:45mobka, ale właśnie ten buzz nie ma koszyka na zakupy, to jest duży minus, nie?

ma
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login