prezenty swiateczne 2009 ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 14 Paź 2009, 10:36:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: tachogti w 26 Paź 2009, 16:36:36
Tesciowej na urodziny/ swieta bilet na Rammsteina :D

tacho, o ja Cie :padam:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: bozena.dp w 26 Paź 2009, 21:04:56a możesz powiedzieć cos wiecej? co to za zestaw?

Zestaw do robienia drinów.
- 9 elementowy
- shaker bostoński 700ml-szklanica barmańska-sitko-rozgniatacz do owoców ze stali nierdzewnej z plastikowym zakończeniem-trybuszon dwustopniowy (otwieracz do wina)-nalewak metalowy -nożyk do twistów-łyżka barmańska-miarka barmańska 20/40ml (jigger)oraz prezentowe pudełko.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: effik w 25 Paź 2009, 12:34:37
ale czad :D

http://www.torto.pl/product-pol-63-Zestaw-do-wina-z-szachami.html

wiecie co, te zestawy to fajny prezent. ja chciałam mężowi te zatyczki kupić, bo nie mamy, może mu kupie zestaw z szachami? lol
hehe handlowałam takimi rzeczami, nawet dokładnie tej firmy mieliśmy gadżety ;) kupowaliśmy od nich takich zestaw za niecałe 20 zeta (mam jeszcze cenniki na kompie)  ;) rok temu mogłabym ci jeszcze kupić, ale w tym już za późno  :P

zwierzatko_mojej_mamy

nawet sie zastanawialam nad tymi zatyczkami, ale po cholere nam - nigdy wino u nas nie zostaje.. ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

#129
sugero ile taki zestaw kosztuje? muszę go kupić świetny prezent dla kolegi

to może komuś sie przyda - dobre jak się ma w rodzinie dużo dzieci i na przyjęcia domowe
Fontanna czekoladowa taka mini! koszt ok.150- 250 zł zależy jaka! + 100zł za orginalną czekoladę

betaka 25

Kurcze mój N.ma jeszcze urodziny 24 grudnia  i tu mam problem wiem jeden prezent ale ten drugi  :hmm: nie am pojecia a dla przyszłych teściów to dopiero nie lada wyzwanie  :crazy:

ddu

ja zmodyfikowałam już moją wypowiedź, ale napiszę i tu: mam 1 . prezent: duży zestaw klocków duplo dla siostrzenic Sz.
reszty nadal brak. czasem wiem, co bym chciała, ale remont nas zabija. nie wiem, na co mnie stać....

jeszcze przyjaciółka moja ma 30 za 2 tyg. chciałam kupić jej skórzane rękawiczki. ale jedyne sensowne jakie znalazłam w toruniu kosztują w solarze 180 zł. to dla mnie trochę za drogo....

zwierzatko_mojej_mamy

#132
ddu allegro ;) prosze - wyniki dla rekawiczki + skora:

http://allegro.pl/search.php?string=r%C4%99kawiczki+sk%C3%B3r*&category=1487&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Dodany tekst: 31 Paź 2009, 14:33:13

tylko skopiuj caly link i wklej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

wczoraj byłam w sklepie wittchen oglądać i ekspedientka odradziła mi kupować na prezent. mówi, że ona bardzo chce sprzedać, ale rękawiczki muszą idealnie pasować. ma klientki, kt. mierzą po 20 par, więc mi odradziła. kombinuję dalej.....
a Ty lepiej napisz, co mąż dostał na urodziny!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

zwierzor trzeba było mówić - my mamy takie same dwie książki o winie - prezenty ślubne :D

(dedykację wymazałabyś korektorem :D )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

#137
Moj mezus ma jeszcze przed Gwiazdka urodziny i imieniny... Zamowilam dzis dla niego posrebrzane spinki do koszuli w ksztalcie samolocikow (beda pasowaly do smigielka,ktore dostal na zakonczenie studiow ;) ), tylko dopiero pozniej zobaczylam,ze przesylka dojdzie grubo po urodzinach. No i znow mam problem.. Nie moze to byc nic duzego (w sensie objetosci) ani ciezkiego z uwagi na mozliwosc przeprowadzki...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: malybob w 01 Lis 2009, 21:36:06
tylko dopiero pozniej zobaczylam,ze przesylka dojdzie grubo po urodzinach.

chyba dwa lata temu zamowialam H. objektyw, urodziny ma w polowie czerwca, przesylka doszla w listopadzie, :ohboy: bo akurat jak zamowilam nie mieli juz obiektywu na stanie i musieli czekac na dostawe od producenta... Odstepowac od umowy nie bylo sensu, bo w innych sklepach tez sie czekalo.


Dobrze zrozumialam, ze chcesz cos kupic dodatkowo cos malego na urodziny, a spinki dostanie pozniej?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

#139
Cytat: tachogti w 26 Paź 2009, 16:36:36
Tesciowej na urodziny/ swieta bilet na Rammsteina :D

:D :D

Dodany tekst: 02 Lis 2009, 09:52:33

Cytat: justynaaaa2 w 27 Paź 2009, 13:15:01rok temu mogłabym ci jeszcze kupić, ale w tym już za późno  Tongue

a powiedz mi - jakościowo ok czy szajs?

może pójdę po najmniejszej linii oporu i kupię D. Bombay Sapphire? lol

aja

#140
ja planuję (choć nie wiem czy wyrobię się z kasą)
zelazko na parę -
zestaw barmański   http://www.apspolska.pl/x_C_Dz__PD_49510290__PND_49510280.html
dzbanek do spieniania mleka - siostra męża
młynki na sól i pieprz (elektryczne) - teście + ewentualnie fotoksiążka z Pierwszego roku Natana
dla dziadków męża - kosz słodyczy + kawa/herbata



inkageo

Aja ale ambitny plan, zrujnujesz się  :padam:
Imagine there is no hate

mignon

Pytam tu, choć wiem, że temat już gdzieś był. Chodzi mi o zdjęcia przerabiane na obrazy na płótnie. Empik ma teraz taką ofertę i nie wiem czy to ładnie wychodzi, czy warto. Robiła któraś? Ma w domu?

justynaaaa2

Cytat: effik w 02 Lis 2009, 09:51:06

a powiedz mi - jakościowo ok czy szajs?

szczerze??? to jest chińska produkcja, jak wszystkie te gadżety, które czasem można kupić w sklepach za grubą kasę ;)
zamawiałam kiedyś ten zestaw i największa jego wada to, że ta farba na wierzchu z której jest zrobiona szachownica się ściera, no ale farba na drewnie zawsze się będzie ścierać i na kilkanaście sztuk, które zamawiałam to kilka miało tą farbę rozmazaną ;) poprostu zanim po nadruku farba wyschła to już pudełka lądowały w opakowaniu i stąd ten problem, więc możesz trafić na egzemplarz czysty a może być rozmazany ;) natomiast jakość tych wszystkich przyrządów całkiem ok, działało w każdym bądź razie ;)

aja

o to jest jeszcze fajne - kostki lodu do drinków i inne bajery http://chic.net.pl/oferta-%C5%9Awiec%C4%85ce_kostki_lodu_Switch_Shock,2.html - u nas sporo się robi drinów więc dla męża prezent w sam raz na imieniny :)

Inka to też napisałam że już wiedzę że nie dam rady ale jak nie pod choinkę to na urodziny - mam gotową listę :)
ALE NIE raz już było tak że nie było  pomysłu i kupowałyśmy z mamą po 3 jakieś drobne rzeczy niby niedrogie ale jak się zsumowało to wyszło i te 200/300 zł więc teraz np. taki ekspres za 350 zł dla siosry to w sam raz ( dodam tylko że składam  się z mamą na niektóre prezenty)

effik

justynaaaa2 to może lepiej kupię zestaw bez szachów? :mysli:
a znasz jakiegoś producenta, który robi takie zestawy do wina godne polecenia?

malybob

Cytat: mayagaramond w 02 Lis 2009, 08:53:24
chyba dwa lata temu zamowialam H. objektyw, urodziny ma w polowie czerwca, przesylka doszla w listopadzie, :ohboy: bo akurat jak zamowilam nie mieli juz obiektywu na stanie i musieli czekac na dostawe od producenta... Odstepowac od umowy nie bylo sensu, bo w innych sklepach tez sie czekalo.


Dobrze zrozumialam, ze chcesz cos kupic dodatkowo cos malego na urodziny, a spinki dostanie pozniej?

Spinki pewnie znajdzie pod choinka, a ja znow glowie sie nad listopadowymi urodzinami..

mayagaramond

Cytat: malybob w 02 Lis 2009, 13:01:32
Spinki pewnie znajdzie pod choinka, a ja znow glowie sie nad listopadowymi urodzinami..

hm, moze jakas kolacja? Albo teatr? Spa?

Albo kup sobie ladna bielizne i to bedzie prezent dla meza ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


vobi

Cytat: tachogti w 26 Paź 2009, 16:36:36
Tesciowej na urodziny/ swieta bilet na Rammsteina :D

haha, kupie mojej, na pewno sie ucieszy :rotfl: powiem ze to taka wspolczesna wersja Miecia Fogga :D :D :D