październikowo-lawendowa stylizacja claridad

Zaczęty przez claridad, 03 Wrz 2009, 11:32:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Cytat: foczkaka w 27 Wrz 2009, 20:18:15
claridad nie bój się kolorowych akcentów. Nie wiem co w końcu z okryciem i butami, czy będą białe czy w kolorze? Ale jeśli we fiolecie makijaż, biżu i kwiaty to to wcale nie będzie za dużo. Ja do tego wszystkiego miałam jeszcze fioletowe wlosy ;)) i myślę że było ok.

hehe, foczkaka -> przekonałyście mnie razem z calija :) w tym tygodniu próbny makijaż i później idę na przymierzanie biżu :)
nie wiem czy to stres czy co, ale mam takiego zgryza, nie wiem co do czego pasuje jeśli o mój wygląd chodzi. Dopięłam pi razy oko wszystko na sali, ale co do mojej stylizacji to gapię sie na te wszystkie rzeczy i nic mądrego do głowy mi nie przychodzi :(

foczkaka

claridad jeszcze w kwestii zakupu biżuterii, to ja sie nie mogłam w ogóle dogadać z tymi paniami od sklepów internetowych. Biała Magia w ogóle nie odpowiedziała na mojego maila, a inny sklep z naprawde ladnymi rzeczami, jak na złośćdla mnie zaprojektował coś co mi się kompletnie nie podobało.Ostatecznie wybrałam kolczyki i bransoletkę na allegro - jak się okazało da się znaleźć naprawdę ładne rzeczy.
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad

Ja Białą Magię też juz chyba musze sobie odpuścić. W sumie ileż można czekać :(
zwierzątko - na pakamerze są śliczności, ale najpierw poprzymierzam w eksluzywnym salonie coby określić czy szukam pereł czy kryształów :)
Btw - dzisiaj oglądałam w aparcie naszyjnik za 16 tysi  :crazy:

Szaraczek

Mnie się opcja fioletowa bardzo podoba. Ale jeśli nie, to równie dobrze możesz dobrać neutralne kolczyki bądź perły.
Pare jeszcze dla przykładu ze sklepu:
http://modna.pl/Swarovski%20Flower,fioletowy,biały,kolczyki,strona_25.html
(nic u nich jeszcze nie zamawiałam, więc nie wiem jak obsługa)

Szaraczek

#55
hej, hej! Jak tam ostatnie dni przygotowań? :)
Trzymam kciuki za bezstresowy tydzien!  :empathy:


Szaraczek

Claridad, przesyłam gratulacje!!!  :champaign:
A teraz czekamy na relację :)
Chyba, że jesteś w podróży poślubnej ;)

claridad

#58
zaproszenia :) jakosc marna o noca robione ;)

Dodany tekst: 19 Lut 2010, 22:58:19


justynaaaa2

claridad miałaś i koronkę i lawendę  :dreaming: strasznie mi się podoba to połączenie  :thumbup: wzorowałaś się może na zaproszeniach z gazety z forum dekupażu (czy coś w tym stylu)  :hmm: sama robiłaś ?

claridad

#60
dalsza czesc :)

Dodany tekst: 19 Lut 2010, 23:05:23



Dodany tekst: 19 Lut 2010, 23:06:42

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 23:01:17
claridad miałaś i koronkę i lawendę  :dreaming: strasznie mi się podoba to połączenie  :thumbup: wzorowałaś się może na zaproszeniach z gazety z forum dekupażu (czy coś w tym stylu)  :hmm: sama robiłaś ?

hmm...nie wzorowalam sie bo w sumie to nie zagladam no forum gazety ;) pomysl przszedl jakos sam. I robilismy sami, bo wiesz jak jest jak sie ma mniejszy budzet niz 50 tysi na same kwiaty ;)

vobi

claridad, zaluje ze nie bylam gosciem na Waszym weselu... dostalabym i cudne zaproszenie, i jeszcze cebulki - jestem pod wrazeniem, swietne pomysly, naprawde!  :bravo:  :bravo:  :bravo:  Moze sie jednak rozwiode i jeszcze jedno wesele zalicze :knuje:

claridad

vobi no wiesz co...mi to brakuje tej fazy koncepcyjnej :) samego wesela nie chcialabym powtarzac (bo juz drugiego godzillowego  plakatu bym nie podołalła przezyc ;))

dziekuje za mile slowa :) wlasnie  to byla frajda, wic wianki, pakowac lawendki :D it's my ilife ;)