Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.

Zaczęty przez szelma, 31 Sie 2009, 12:10:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: mati w 01 Wrz 2009, 22:04:02p.s. czemu Demmy nosi obrączkę na lewej ręce?

Jest dokładnie tak, jak mówi effik :). To już starożytni Grecy twierdzili, że w lewej ręce jest żyła miłości, która prowadzi do serca. Dopiero w XIX wieku po powstaniach kobiety w Polsce przełożyły obrączki na prawą rękę jako znak żałoby po mężach i ojczyźnie - i tak już u nas zostało :). Taka wersja wydarzeń jest mi znana ;).

mati

a ja goopia myślałam, że tylko Amerykanie są lewoobrączkowi  :blush:

effik

Cytat: mati w 01 Wrz 2009, 21:27:32
a ja goopia myślałam, że tylko Amerykanie są lewoobrączkowi  :blush:

nie, nie :) większość Europy też. a u nas to znak wdowieństwa podobno.

Anupka

szelma, czyż muszę się powtarzać, że super?

.....

To kiedy reszta? ;);P


Co do obrączek - my postanowiliśmy, że skoro w PL to założymy na prawe... Niedługo po ślubie R. zrobił sobie coś w palec i może nosić tylko na lewej, a ja przytyłam i... niech będzie, że noszenie obrączki sprawia mi ból ;) Tyle z postanowień ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

szelma gratulacje i najlepsze zyczenia!  :champaign:  :daisy:
Suknia sliczna, dworek piekny, maz przesympatyczny - no i zdjecie z lustrem miodzio  :thumbup: czekam z niecierpliwoscia na wiecej :D :D :D

ishka82

Cytat: effik w 01 Wrz 2009, 21:33:13
nie, nie :) większość Europy też. a u nas to znak wdowieństwa podobno.
We Włoszech też i jak tam byłam, to wyglądałam na szczęśliwą młodą wdówkę ;)

marlen_ka

Cytat: szelma w 01 Wrz 2009, 21:23:58
Jest dokładnie tak, jak mówi effik :). To już starożytni Grecy twierdzili, że w lewej ręce jest żyła miłości, która prowadzi do serca. Dopiero w XIX wieku po powstaniach kobiety w Polsce przełożyły obrączki na prawą rękę jako znak żałoby po mężach i ojczyźnie - i tak już u nas zostało :). Taka wersja wydarzeń jest mi znana ;).


to tak jak ze mną. mnie sie ciagle pytali, czy ja naprawde mam meża, bo nie mam obrączki na lewej dłoni. własnie dlatego tylko jak jestem w Polsce to przekładam obraczke na prawą reke, w Islandii wszyscay nosza na lewej, to i ja tez;)

dokła

jo_miekka

szelma super super i jeszcze raz super! Kieca wyszła naprawdę bombowo. I ślicznie byłaś pomalowana.
I do dworku pasowałaś idealnie.
No i macie bardzo ładną salę ślubów w USC, co nie zdarza się często :)

Justynna

szelma, dworek piękny i uroczy. Bardzo ładnie wszystko grało, normalnie cud-miód  :bravo:

Pyś

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: jo_miekka w 02 Wrz 2009, 13:58:34No i macie bardzo ładną salę ślubów w USC, co nie zdarza się często

Szkoda, że na zdjęciach nie słychać tego kolesia, który cały czas plumkał na keyboardzie lol. Masakryczne to było :D. A jego wersja Sto lat jest gorsza niż hymn w wykonaniu Edytki G. lol lol lol

Dzięki wszystkim za miłe słowa! :beer:

chocoladette

#61
Pieknie wygladaliscie, a dodatkowo widac, ze slub byl bardzo na luzie :bravo:

suknia bardzo orginalna i pieknie wykonana.

Gratulacje :fireworks: :fireworks: :fireworks:

Dodany tekst: 02 Wrz 2009, 14:01:26

Dopiero teraz dotarlam do tortu, orginalny :thumbup: skad taki pomysl?

jo_miekka

Cytat: szelma w 02 Wrz 2009, 13:48:05
Szkoda, że na zdjęciach nie słychać tego kolesia, który cały czas plumkał na keyboardzie lol. Masakryczne to było :D. A jego wersja Sto lat jest gorsza niż hymn w wykonaniu Edytki G. lol lol lol

No tak, zawsze znajdzie się jakiś element,który zepsuje dobre wrażenie.
Ja byłam kiedyś na ślubie cywilnym, gdzie pani "toaściarka" występowała w kreacji zdartej z tercetu egzotycznego i głośno krzyczała "gorzko, gorzko" lol

szelma

Cytat: chocoladette w 02 Wrz 2009, 14:55:41skad taki pomysl?

Tort robił nam znajomy, który ma pizzerię i robi nam od lat torty urodzinowe (na bazie tiramisu). I zawsze są przepyszne i w jakimś specjalnym kształcie, więc w ciemno zamówiliśmy u niego tort - i taki oto był :). Każdy gość dostał po kawałku tarty z malinami, wielką łychę tiramisowego tortu i dwa ptysie :). A rano jeszcze wykańczaliśmy tort - na wyścigi, bo każdy chciał jeszcze kawałek :D.

Anupka

Moi Holendrzy by się na bank ucieszyli z tej tarty, bo to prawie jak Limburgse Vlaai, a oni w większości Limburg i Brabant ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

no tort rzeczywiście kosmiczny :D
ale tarty z malinami wyglądają pyyyyysznie :)

vobi

Cytat: szelma w 02 Wrz 2009, 17:11:57Każdy gość dostał po kawałku tarty z malinami, wielką łychę tiramisowego tortu i dwa ptysie

przestan, bo zaczne lizac ten zakurzony monitor :crying:

Anupka

A to tort był na łychy? I nie zrobiliście tiramisowej wojny???????
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ta pani i ten pan to rodzenstwo!
http://picasaweb.google.pl/szelmaa/DagaIDemmy#5376568310768434946
Dopiero co slub wzieli a juz tak sie do siebie upodobnili. A ja myslalam, ze taks ie dzieje tylko w starych dobrych malzenstwach!
Gratulacje dla panstwa V!
Ladny ten Wasz glogowski placyk/rynek?

Niby nie powinno sie krytykowac, ale zasluzylas sobie na ochrzan za to garbienie sie! Nie garbic mi sie prosze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

No właśnie, szelma: zmieniłaś w końcu nazwisko, jesteś podwójna, czy zostałaś przy swoim?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

szelma ale jaki fachowy kolega w kapelutku :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

W kwestii nazwiska - jestem po staremu :).

W kwestii garbienia - ekhm, w tylu warstwach materiału i na 10 cm obcasów ciężko było się nie garbić lol. Poza tym ja jestem taka lekko wygięta, ale D. jeszcze bardziej ;).

A kolega w kapelutku jest boskim Włochem, który też śpiewał włoskie przyśpiewki weselne :).

effik

fakt, też zauważyłam - na niektórych zdjęciach podobnie marszczycie nosy albo podobnie się uśmiechacie :) :)

giga

szelma, Wszystkiego Najlepszego!!

Pięknie wyglądaliście. :bravo: :bravo:
Jesteście bardzo do siebie podobni  :thumbup:, dobraliście się jak dwie polówki jabłka   :hugsurprise:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

szelma super super super  :bravo: wszystko pieknie :)

i ogromne gratulacje  :daisy: