Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.

Zaczęty przez szelma, 31 Sie 2009, 12:10:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Dzięki, dziewczyny! :beer:

Wrzuciłam ostatnią porcję zdjęć na picassę :). Łącznie z paroma zdjęciami z sesji. Nasz świadek z żoną zrobili dużo, ale za półtora tygodnia sami mają ślub i wesele, więc inne rzeczy na głowie :).

Zostawiam picassę z albumami publicznymi na dwa tygodnie - pewnie kto chciał, to do tego czasu obczai :).



bozena.dp

szelma no pięknie, pięknie  :thumbup:

gratuluje, super wygladałaś, zdjęcia też fajne :)  :daisy:

szelma

Dzięki Wam bardzo! :beer:

Cieszę się, że się Wam podoba :). Trochę się bałam o zdjęcia, bo robił je mój kolega, który fotografem jest, ale wesel nie robił dotychczas. Wyszło ok, więc za tę kasę, którą mu zapłaciliśmy, było warto :).

calla

Szelma jeszcze ja sie ociagam z gratulacjami :-)

Duuuuzo spokoju i wytrwalosci Wam zycze :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

tachogti

szelma jeszcze ja jeszcze ja !!! Gratulacje! Piiiiiiiiekne zdjecia :D  :daisy: no i szczesliwcie sie soba cale zycie  :champaign:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

tachogti, szkoda, że nie przyjechałaś - załapałabyś się na imprezę :D.

Dzięki, dzięki! Polewam wszystkim sukcesywnie :).

calla

szelma no ja wznosilam za Was toast prawie przy kazdym kieliszku. Tak jak obiecalam :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma


calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

jo_miekka

szelma spoko sesja, fajne to zdjęcie z wachlarzem i ładnie Ci się kieca prezentuje na schodach :D.
Mi brakuje więcej bliskich planów, bo lubię.

sonja

Szelmiszcze gratulacje serdeczne! Wyglądałaś bajecznie (choć bez pieska, węża i parasolki :D )

effik

szelmita, ihaha, cudne zdjęcia! :)
na tych fotkach sesyjnych i weselnych dopiero w pełni wydać, że wykonanie sukni jest mistrzowskie :)
jak sobie radziłaś z ogonem? :D

fasolka1980

szelma - wszystkiego najlepszego!!!!! super zdjęcia! :daisy: :daisy: :daisy:

szelma

effik, no ciężko było z ogonem :D. Jak wchodziliśmy do sali ślubów, to D. mi nadepnął i jest zdjęcie, jak go opieprzam lol. A potem raz mój tata nadepnął mi z tyłu i mało co orła nie wywinęłam :D. Tren potem odpięłam (po zdjęciach), ale i tak trochę mi się majtało z tyłu, a jak zmieniłam buty na płaskie, to musiałam sobie cały czas podtrzymywać przód ;). Ale nie było tak źle - mogłam się przebrać, ale stwierdziłam, że dam radę :D.

fasolka, dzięki  :blush:.

chocoladette

CytujTren potem odpięłam

A ja sie glupia zastanawialam, czy mam jakies omamy wzrokowe ze raz masz dlugi a raz krotki tren :stupid: :mocking:

szelma

chocoladette, żadne omamy - po prostu zamek błyskawiczny :D.

effik

Cytat: szelma w 08 Wrz 2009, 08:07:16
chocoladette, żadne omamy - po prostu zamek błyskawiczny :D.

to się nazywa nowoczesne rozwiązanie lol

szelma

Cytat: effik w 08 Wrz 2009, 10:56:48to się nazywa nowoczesne rozwiązanie

Nowoczesne rozwiązania w służbie człowieka ;). A tak serio to w tych warstwach materiału nie było go w ogóle widać, a było to bardzo sprytne i poręczne rozwiązanie :).

effik

Cytat: szelma w 08 Wrz 2009, 11:11:16Nowoczesne rozwiązania w służbie człowieka wink

nowoczesność w domu i zagrodzie - jak mawiał mój proboszcz, gdy kontaktowałam się z nim mailowo w sprawie ślubu lol lol


szelma

didi_loczek, dzięki, dzięki!  :friends:  :beer: (bezalkoholowo ;))

anyday

fajny ogon się z sukni zrobił na schodach! fajne zdjęcia i naprawdę oryginalna suknia :)
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

errata

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze :) GRATULUJE!!!!

I jacy wy podobni do siebie jesteście.

Sukienka cudo :)