Szukam sukienki ślubnej: krótki przód, dłuższy tył

Zaczęty przez twinnie77, 25 Sie 2009, 16:02:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2009, 00:25:38Zreszta to jak ona wyglada jest nieistotne, bo szukamy tu sukienki dla kuzynki twinnie

Ok, ale stosunek długości nóg do sylwetki jest wybitnie zafałszowany - nawt gdyby ta dziewczyna miała 2 merty wzrostu...

I na tym koniec OFF ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

renata

nie podoba mi się takie rozwiązanie. dlaczego musi byc taki fason?

Justynna

Cytat: callja w 25 Sie 2009, 20:09:28
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a dziewczyna naprawdę KONIECZNIE musi mieć sukienkę o tym fasonie ??? To dość "śliski" typ sukni, który ze źle dobranymi dodatkami może dac efekt Dody do kwadratu (słynne koronkowe kozaczki z przyległościami). Może warto jej pokazać kilka cudissimo stylizacji, by się zastanowiła, czy własnie tego chce ??? Jako ostrzeżenie wklejam stylizację mniód-malyna ;) oboje Młodzi wyglądają... oceńcie same:

http://allegro.pl/item676868917_eddy_k_77750_jedyna.html

Ze strawnych fasonów przypominam sobie model Cymbeline sprzed kilku lat - Dolores.
O maj gad! A pan młody jaki szykowny, koszula na krótki rękaw i kamizelka!! Szok  :padam:

dragonfly

Cytat: renata w 26 Sie 2009, 12:20:40
nie podoba mi się takie rozwiązanie. dlaczego musi byc taki fason?

bo widac musi ;) jednym sie podobaja ksiezniczki, innym rybki, innym dlugo-krotkie ;D


wrobelek0403

#29
jeszcze cos znalazlam

ta 1 to cymbeline, reszta nie wiem

Dodany tekst: 26 Sie 2009, 11:55:43



Dodany tekst: 26 Sie 2009, 12:59:24

te sa herve

Dodany tekst: 26 Sie 2009, 14:01:54



Dodany tekst: 26 Sie 2009, 15:02:21

a tu cały link, ale zeby zobaczyc zdjecia trzeba sie zalogowac na wizazu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134319
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Wow, wróbelku, szacun !!! Cały tłumek sukienek :)  :beer:


Ale szczerze to mi się osobiście głównie ta Cymbelinka podoba - z pazurem, efektowna, ale bez kurtyzanowego efektu (tylko te "koronkowe tatuaże" ciut passe ;) ). W pozostałych modelach np. połączenie postrzępionej spódnicy z przezroczystym gorsetem daje niestety efekt mocno wyzywający, IMHO panienki saloonowe przypomina :blush:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 26 Sie 2009, 15:29:30
callja tak to sie wlasnie ucze lol lol lol

A ja piszę protokół z Rady Wydziału ;) No to pyffko pod pracowitość i obowiązkowość !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad



tachogti

Cytat: claridad w 17 Wrz 2009, 14:38:53
Znalazłam dziś przypadkiem i nadal trwam w trwodze i niemym zdumieniu ;)
o w morde jeza  :padam: opluty lol lol lol  slow mi brak !!! a moze nie brak, mam pytanie (pomijam suknie, buty i rekawiczki) co ona ma kurka za welon  :ohboy:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

callja

Cytat: tachogti w 17 Wrz 2009, 17:34:49mam pytanie (pomijam suknie, buty i rekawiczki) co ona ma kurka za welon

Jak to co za welon, z falbonkiem, coby do pianki cappucinkowej na spódnicy dopasować ;)


A tak z wyglądu sympatyczna dziewczyna :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

Moje pierwsze skojarzenie było takie, że przód sukni wygląda jak wejście do groty. Może i tkwi w tym jakaś metaforyka, ale zdecydowanie nie chcę podążać tą ścieżką ;)
To prawda, dziewczyna zdaje się taka sympatyczna, ale jednocześnie określiła tę suknię mianem zwiewnej...  ;)


jo_miekka

Jak widać nie każda krótko-długa musi być niefajna. Te wróbelkowe są całkiem, całkiem.
Mnie też źli ludzie starali się odwieść od krótkiej kiecy, ale postawiłam na swoim.
Każdy wie, co dla niego dobre.

callja

Cytat: jo_miekka w 17 Wrz 2009, 21:25:45nie każda krótko-długa musi być niefajna

Ale też nie każda musi być fajna, i w tym cały pic... Akurat z sukienki krótkodługiej dość łatwo można zrobić zakalec. Co nie zmienia faktu, że krótkodługie Cymbelinki mają to "coś"

PS. Mnie się ta falbonkowa sukienka i welonik kojarzy ze śniegowym igloo... Mają one z reguły takie półokrągłe wejścia z korytarzykiem ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

jo_miekka

callja a pewnie, że nie każda fajna być musi. Ja jak chciałam krótka to wszyscy widzieli oczyma wyobraźni mini  :stupid:

callja

Cytat: jo_miekka w 17 Wrz 2009, 21:38:40jak chciałam krótka to wszyscy widzieli oczyma wyobraźni mini

Tak, krótkość ma wiele odcieni... Nawet sukienka a'la Jackie Onassis = tuż za kolano uchodzi za krótką ;) A Ty w swojej sukience wyglądałaś fantastycznie, i co najważniejsze - byłaś pewna, że to TA :)

Mój brat namawiał swoją żonę na krótka sukienkę (ślub kościelny) ale się ni ezdecydowala... Finalnie wybrała długą sukienkę bez trenu, wyglądała ładnie i skromnie, ale tak troszkę bidnie - widać było wyraźnie, że sukienkę odszyto tanim kosztem według fasonu sprzed jakichś 5-6 lat.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Nie muszę Wam chyba mówić, jakie przerażenie widziałam w oczach ludzi, jak mówiłam im, jaką będę miała kiecę lol.

A to straszne falbanowe igloo jest nadal porażające... Ale ma krótki "dolny przód" lol lol lol.

Szaraczek

Moja koleżanka brała ślub kościelny w "krótkiej sukience" tj. do kolan i wyglądała świetnie. Po prostu z klasą.
To prawda - ta pani określiła tę sukienkę mianem zwiewnej  :headbang:
Mam wrażenie, że pomyliła ślub/wesele z nocą poślubną w "kurtyzanowym" klimacie;) STRASZNE...