Szukam sukienki ślubnej: krótki przód, dłuższy tył

Zaczęty przez twinnie77, 25 Sie 2009, 16:02:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Jak w temacie.

Sukienki poszukuje moja kuzynka, drobna, szczupła, zgrabna. Proszę o fotki. Sukienka ma być nie za strojna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007


syrenka

Jedyna jaka mi przychodzi na myśl w tym momencie to suknia Papilio http://www.centrumslubnesliwa.pl/5,galeria.html
Ona jest taka dwa w jednym. Na środkowym zdjęciu jest jako długa, a na pierwszym z lewej w wersji krótkiej :)

callja

Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a dziewczyna naprawdę KONIECZNIE musi mieć sukienkę o tym fasonie ??? To dość "śliski" typ sukni, który ze źle dobranymi dodatkami może dac efekt Dody do kwadratu (słynne koronkowe kozaczki z przyległościami). Może warto jej pokazać kilka cudissimo stylizacji, by się zastanowiła, czy własnie tego chce ??? Jako ostrzeżenie wklejam stylizację mniód-malyna ;) oboje Młodzi wyglądają... oceńcie same:

http://allegro.pl/item676868917_eddy_k_77750_jedyna.html

Ze strawnych fasonów przypominam sobie model Cymbeline sprzed kilku lat - Dolores.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aga.ant

Ja znalazłam dwie takie sukienki w nowej kolekcji 1 Agnes (model 1847 i 1813) bardzo ładne i delikatne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

callja, o matko :padam:. To co wkleiłaś, to jest gwałt na estetyce ;).

callja

Cytat: szelma w 25 Sie 2009, 20:11:10
callja, o matko :padam:. To co wkleiłaś, to jest gwałt na estetyce ;).

Ekhm, jak pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie, zakrztusiłam się ze zgrozy... bo to już nie śmieszne, ale wręcz straszne :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

callja, i oczywiście tacy ludzie w ogóle się nie zastanowią nad tym, jak wyglądają... To ja głupia spać nie mogę i rozmyślam, czy wszystko jest ok  :headbang:. Taki lajf. Ale normalnie dalej nie mogę szczęki z podłogi zebrać...

ewdomaga

Cytat: callja w 25 Sie 2009, 20:09:28
Jako ostrzeżenie wklejam stylizację miód-malyna ;) oboje Młodzi wyglądają... oceńcie same:
ło żeś ty. że też ją do kościoła wpuścili.  :point_lol:

zuzia

callja
ty wez ostrzegaj! ja mam dziecko na kolanach!

twinnie77

callja, dlatego napisałam że nie ma być strojna  :crazy: :crazy: :crazy:

A co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Szczerze to mnie się nie podoba :hmm:. Takie trochę wczesne lata 90. mi przypomina (Rachel miała taką spódnicę w pierwszym sezonie Przyjaciół lol).

Dlaczego musi być akurat krótki przód i długi tył? Kuzynka nie rozważa w ogóle innych możliwości?

twinnie77

Cytat: szelma w 25 Sie 2009, 22:04:10Dlaczego musi być akurat krótki przód i długi tył? Kuzynka nie rozważa w ogóle innych możliwości?

Taki fason się jej podoba, na pewno nie chce sukienki długiej. Szukałyśmy dzisiaj trochę w necie. Ja bym ją widziała w prostej krótkiej, takiej jak np. sznapkowa miała.


Dodany tekst: 25 Sie 2009, 21:07:16

Cytat: doda w 25 Sie 2009, 22:05:35w hiszpańskim stylu

Hiszpański styl odpada...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: twinnie77 w 25 Sie 2009, 22:06:38Taki fason się jej podoba, na pewno nie chce sukienki długiej.

Taki fason krótko-długi to - jak pisałam - temat śliski. Nie dość, że łatwo z dodatkami przegiąć, to jeszcze takie "2 w 1" czyli jak szampon z odżywką, co ani dobrze nie umyje, ani porządnie nie odżywi ;) cytat za moją kuznką fryzjerką ;) W każdym razie wklejona przez Ciebie sukienka niezbyt mi się osobiście podoba, taka okrakiem na barykadzie między opcjami "wieczorowo-klasyczna" a "odważna", pomimo że superstrojna nie jest :hmm: i kurna, zkojarzy mi się z "Dynastią", nie wiedzieć czemu.

Stylizacja a'la sznapkowa to IMHO świetny pomysł, dziewczyna wyglądala z klasa i niebanalnie + zapamiętałam idealnie dobrane kolorystycznie dodatki (szarfa sukienki, krawat męża i kolorystyka bukietu). Może da się dziewczyna przekonać jednak ???

Myślałam o Cymbeline Dolores, ale ona nie tyle krótko-długa, co długa z bardzo odważnym rozcięciem odsłaniającym caaaałą nogę. No ale ponoć kuzynce hiszpański styl nie pasuje.

Dodany tekst: wto 25 sie 2009 20:29:22 GMT-1

Cytat: szelma w 25 Sie 2009, 21:18:18Ale normalnie dalej nie mogę szczęki z podłogi zebrać...

Nie Ty pierwsza... Ale to dość znamienne, że stylizacje krótkodługie szczególnie często bywają specyficzne - ale główni zainteresowani sa zwykle ze swojego wyglądu wyjątkowo zadowoleni.... I zapewne stylizowali się długo, pracowicie i konsekwentnie ;) Podobnie jak ta panna (nionczka, ostrzegam, mocne !!! ;) ):
http://allegro.pl/item703111532_przepiekna_i_niepowtarzalna_suknia_slubna_38_40.html
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

Cytat: callja w 25 Sie 2009, 20:09:28


http://allegro.pl/item676868917_eddy_k_77750_jedyna.html



hmmm przez dluższą chwilę zastanwialam sie o co chodzi, czy to jest slub, czy juz poranek po imprezie, a moze dowcip

najwazniejsze, ze to było na Cyprze, to wszystko tłumaczy ;)

justynaaaa2

Cytat: callja w 25 Sie 2009, 21:20:32
Nie Ty pierwsza... Ale to dość znamienne, że stylizacje krótkodługie szczególnie często bywają specyficzne - ale główni zainteresowani sa zwykle ze swojego wyglądu wyjątkowo zadowoleni.... I zapewne stylizowali się długo, pracowicie i konsekwentnie ;) Podobnie jak ta panna (nionczka, ostrzegam, mocne !!! ;) ):
http://allegro.pl/item703111532_przepiekna_i_niepowtarzalna_suknia_slubna_38_40.html
o w mordę  :padam: :padam: :padam: tak sympatycznie wyglądają a tak się oszpecili a właściwie to ona ;)

sunflowerka

mi to wyglada jakby przypadkiem zdecydowali sie wziąć slub, cala tajemnice zdradzaja nieopalone ramiączka od stanika:)



wrobelek0403

kurcze no, kolezanka miała w sobote piekna sukienke slubna - wlasnie krótka za kolano i nijak nie pamietam co za firma i teraz nie moge znalezc, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#20
Cytat: twinnie77 w 25 Sie 2009, 16:02:44
Jak w temacie.

Sukienki poszukuje moja kuzynka, drobna, szczupła, zgrabna. Proszę o fotki. Sukienka ma być nie za strojna.

widze, ze wrobelek juz wkleila saline!!! Sama chcialam ja miec, ale nigdzie jej nie bylo..

aamu tez taka byla. Zaraz poszukam zdjecia.

Dodany tekst: wto 25 sie 2009 22:16:30 GMT-1

I oczywiscie daifa:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Zdjęcie imogene przypomniało mi, że trzy kroki od siebie mam salon Pronuptii, gdzie widzę czasem na wystawie krótkie sukienki (białe i kolorowe) z takim własnie tiulowym "ogonem" zawiązywanym w talii szeroką, tiulową szarfą. Po ceremonii ogon zostaje odwiązany i Młoda baluje już w krótkiej sukience. Nie do końca przekonuje mnie ta opcja, ale może będzie to jakiś pomysł coby i nogi pokazać, i trenem pozamiatać. Nie wiem tylko, czy Pronuptia ma jakąś sensowna stronkę www, poszukam... Tez na wystawie Pronuptii stała czas jakiś krótka ecru sukienka ślubna tak śliczna, że nawet na mnie malkontentce wywarła wrażenie bbb pozytywne - tylko jaki to kurna model ???  :headbang:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Daife przymierzalam i trzeba miec do niej min. 170 wzrostu, a lepiej wiecej ;) Inaczej nie ma efektu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Kurczę, już bardziej tej modelki na zdjęciu daify wyfotoszopowac nie mogli... IMHO - extremum, takie kobiety przecież kurna nie istnieją :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

#24
Cytat: callja w 25 Sie 2009, 23:18:52
Kurczę, już bardziej tej modelki na zdjęciu daify wyfotoszopowac nie mogli... IMHO - extremum, takie kobiety przecież kurna nie istnieją :crazy:

Troche ja wyciagneli, ale modelki maja byc wysokie. Claudia Schiffer ma 185 wzrostu, wiekszosc modelek ma po 177, 178. Zreszta moja mama miala 177 wzrostu, a kuzynka ma 180.

Zreszta to jak ona wyglada jest nieistotne, bo szukamy tu sukienki dla kuzynki twinnie :)

Dodany tekst: 25 Sie 2009, 23:45:24

A tu jeszcze kolakcje chanel na jesien 2009:

http://www.style.com/fashionshows/review/F2009CTR-CHANEL

Trzeby kliknac pod szarym kostiumem i wyswietli sie galaeria, jest spodo sukienke wlasnie z krotszym przodem, raczej mi si enie podobaja, ale kroj jest jak najbardziej aktualny ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"