biżuteria do sukni La Sposa Madeira

Zaczęty przez olcia, 27 Maj 2009, 17:00:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olcia

Jak w temacie :) Poszukuje biżuterii do sukni La Sposa Madeira.Suknia jest koloru ciepła biel czy jak kto woli waniliowym (inna niż na zdjęciu) Najbardziej chciałabym perły ale jeśli macie jakieś inne pomysły to chętnie posłucham.Myślę raczej o dużych kolczykach i bransolecie niż o czymś na szyję.  Mile widziane linki do stron z biżuterią.

elve

Zaglądnij na bialamagia.pl
Ja bym widziała tu kolczyki w stylu hiszpańskim, a wogóle to cudnie mogłyby wyglądać kolczyki z motywem koronki, ale jakoś teraz nie mogę znaleźć żadnych zdjęć
Do takich kolczyków, włosy koniecznie gładko zaczesne, kok lub kucyk
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olcia

Biała magia była moim pierwszym wyborem. Pani nawet robiła dla mnie biżuterie i wysłała (1. kolczyki i bransoletka z drugiego zdjęcia). Niestety ktoś "uczciwy" na poczcie wziął sobie moją biżuterie a mnie pozostała tylko koperta :(  Teraz szukam czegoś innego ale jak nic nie znajdę to może znów poproszę białą magię.

effik

olcia kurde ale jazda. nie da się tego odzyskać? jak to w ogóle było zapakowane, że ktoś zajarzył, co tam jest w środku?

Suknia cudowna  :bravo:

sunflowerka

Piękna suknia. Jak weszła ta kolekcja to byłam na nią chora.

olcia

#5
no niestety nie da się odzyskać bo jak się okazało było zapakowane źle - koperta bąbelkowa nadana listem priorytetowym (a aby o cokolwiek walczyć musiałaby być wysłana listem priorytetowym z zadeklarowaną wartością :(

Dodany tekst: 27 Maj 2009, 22:36:49

dziękuję sunflowerka

zuzia

Cytat: effik w 27 Maj 2009, 22:21:37
olcia kurde ale jazda. nie da się tego odzyskać? jak to w ogóle było zapakowane, że ktoś zajarzył, co tam jest w środku?

nawet gdyby bylo to nadane listem poleconym to poczta polska chroni zlodziei w swoich szeregach.
wysylalam kiedys krem do kolezanki. dostala pusta koperte. okazalo sie, ze nawet to, ze oplata byla wyzsza niz gdybym rzeczywiscie wyslala pusta koperte na nich nie dzialalo bo to nigdzie nie jest wazone i generalnie moja strata.

olcia

no tak niestety jest :/ chyba już pocztą nie będę nic zamawiać.
Macie jakieś inne pomysły na biżuterie?

elve

zawsze pozostaje kurier i odbiór osobisty ;)

olcia

#9
dokładnie tak będę robić elvelve

Dodany tekst: 28 Maj 2009, 16:51:14

a co myślicie o tym?

olcia

no i chyba znalazłam to co chcę mieć naślubie :) potrzebuje tylko waszej rady co do wyboru kolczyków - ja skłaniam się bardzie do tych większych ale nie wiem czy nie będą za duże. Naszyjnika raczej na ślub nie będę zakładać ale kupię go, żeby mieć już komplet

elve

jeśli hafty na sukni nie są złote, to kolczyki nr 1 będą świetne

olcia

#12
elvelve masz na myśli te pierwsze, które wkleiłam czy te bardziej od kompletu??

Dodany tekst: 03 Cze 2009, 11:48:27

a co do haftów to na mojej sukni są białe :)

elve

te: Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olcia

no i tak właśnie zrobiłam - zamówiłam te o których piszesz. Wyszukałam też że jest do nich komplet bardziej pasującej bransoletki i wisiorka i mam nadzieje, że uda mi się to również zamówić :) Dziękuję za pomoc

elve

no to kibicuję w dalszych przygotowaniach
jakby co pytaj
mamy wybitne specjalistki w dziedzinie kwiatów jakby co ;)

olcia

#16
wiem wiem śledzę Wasze zmagania z różnymi stylizacjami. Na większość rzeczy już jestem raczej zdecydowana ale jakbym miała wątpliwości to na pewno będę pytać.
Jeśli chodzi o kwiaty to raczej stawiam na klasykę  - kremowe róże (jakby ktoś miał jakieś ładne fotki takich bukietów to chętnie przygarnę :P)
Welonu brak - tylko kwiat we włosy najlepiej taki jak w bukiecie

Dodany tekst: 03 Cze 2009, 13:03:06

jeśli chodzi o fryzurę to raczej będzie to coś takiego:

elve

no to widzę, że Pani z tych zdecydowanych :)

dziewczyny pewnie by zaproponowały coś ekstrawaganckiego, zeby hiszpańskość suknii podkreślić, moze wachlarz z kwiatów

olcia

co do wachlarza z kwiatów to zdecydowanie nie, mogę się ewentualnie nad kolorem zastanowić :D