19 wrzesien

Zaczęty przez monia, 20 Maj 2009, 15:43:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

nie jestem przekonana do wysokiego koka.... będzie za ciężko
prosty kok jak najbardziej, może coś w stylu węzła
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


co do welonu... długi nie sprawi, ze będziesz wystrojona; raczej uczynią to kryształki
welon stanowczo nad kokiem

anyday

monia dobrze Ci radzą dziewczyny, cięzkie tamte kolczyki, lekki fiolet to jest to :) już wiem, gdzie będę się douczać przed ślubem!
a z wrzosami to jakbym moją mamę słyszała- potrafi mi z domu wyrzucić wrzosy w doniczkach "bo nieszczęście i choroba"- no jakoś nie zauważyłam ;) uwielbiam je!
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

effik

prosty kok jak najbardziej. ale nie tak wysoko w stylu księżniczka, tylko niżej :)
pooglądaj wątki ślubne, fryzur tam mnóstwo :)

zawsze możesz zrezygnować z welonu, a dać fioletowy kwiat :)
albo takiegojasnego storczyka z fioletowym środkiem.

monia

Muszę mieć wysokiego koka bo jestem niska,może nie aż taki wysokiego jak na zdjęciu, chodziło mi o kształt, taki prosty.
Nie mogę uwierzyć, że jeszcze tylko 4 tygodnie zostało, jak ten czas szybko leci  :jupi:

elve

monia kok nie doda ci wzrostu....
masz tyle wzrostu ile masz i nic tego nie zmieni, a fryzura powinna pasowac do buzi

za to sukienka, którą wybrałaś cię wydłuży
tylko halek niezbędne minimum

rubin04

Monia - ja mam 160 cm plus obcasy - kok/upiecie miałam raczej nisko i czulam sie z tym dobrze. Tylko przy gładkim koku nie daj sie fryzjerce (bo są fryzjerki co mają takie pomysły - mam nadzieję ze Twoja nie) na takie wyciągnięte "pejsy" po bokach, nie daj Boże jeszcze nakręcone.. Bo często mówią że "to wydłuży twarz" ale efekt tego jest przewanie marny.

Ja mysle tak: kieckę masz śliczną, zakładaj fioletowe kolczyki, kok nizej ale z kwiatem we fiolecie, ładny bukiet i bedzie super!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

monia, elve ma rację. Duży kok na czubku głowy przytłoczy Cię dodatkowo. Popatrz bardziej w kierunku takich, jak elve wkleiła.

callja

Popieram dziewczyny !!! Z wielkim kokiem na głowie i nie daj Boże welonem a'la ścierka (pod kokiem) wcale nie zyskasz wzrostu, tylko zaczniesz wygladać, jakbyś sobie niewiadomo po co kajzerkę do czubka głowy przyczepiła... Ciężko i trywialnie. Jedna z forumek powinna Ci pewne słynne balowe zdjęcie stylizacyjne wkleić, byś wiedziała, o co chodzi ;)

Fryzura dla Ciebie korzystna to typ takie jak te które wkleiła elve (prosty, niski węzeł), do tego cieniutki, jednowarstwowy welon bez zdobień NAD węzłem włosów (wysubtelni Cię, za to w żadnym wypadku nie "zestroi" !!! krótki skróci Cię i nada wygląd kopki siana), foletowa biżu i bukiet (bez naszyjnika !!! ) i będzie pięknie + niebanalnie.

A suknię MASZ PIĘKNĄ i nawet nie śmiej myślec inaczej, bo Ci wszystkie pospołu nakopiemy !!! !!! !!!  ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

#58
Cytat: elvelve w 24 Sie 2009, 22:33:48masz tyle wzrostu ile masz i nic tego nie zmieni


buty :D :D
to mówiłam ja, 160 cm w kapeluszu :D

Dodany tekst: 25 Sie 2009, 08:49:52

poza tym monia, większość dziewczyn ma fazę "a jak ta kiecka jest brzydka?" w pewnym momencie. też tak miałam. w dniu slubu zakochałam się na nowo i ta moja miłość do kiecki trwa do tego stopnia, że nadal mi wisi w szafie lol lol

szelma

Ja na 4 dni przed mam watpliwosci kiecowe, wiec taki lajf ;). Normalna kolej rzeczy i w ogole ;).


effik

Cytat: szelma w 25 Sie 2009, 08:54:09
Ja na 4 dni przed mam watpliwosci kiecowe, wiec taki lajf ;). Normalna kolej rzeczy i w ogole ;).



zakochasz się za kilka dni. albo nawet jutro :D

elve

monia a co znaczy że jesteś niewysoka?

konwalia

monia ja mam 162cm i miałam rozpuszczone włosy i to nie przytłoczyło, fryzura ma Ci dodac urody, a nie wzrostu ;) lepsze delikatne upiecie na karku by było

Justynna

#63
monia, ja mam 165 cm, a mój T. 192 cm! I nigdy nie myślam o tym by fryzurą dodawać sobie wzrostu, dobierz upięcie, w którym będzie Ci ładnie i tyle :)

callja

Ja też z metra cięta (162 cm), ale buły na czubku głowy sobie nie wyczesałam ;) Monia - masz wyglądać ładnie, a fryzura ma być twarzowa, i temu służy całe nasze marudzenie !!! Wyjątkowo zgodne, zauważ ;)

Tak więc - dodawanie sobie wzrostu pozostaw obcasom, fryzurze od tego wara !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

monia

Mam 158 cm.
A co mylicie  takiej fryzurce. Tylko bez tego kwiatka, no chyba że żywy byłby

elve

#66
monia fryzurka ładna, tylko zeby ten kok za ciężki nie był
żeby ci fryzjerka tzw hiszpańskiego nie zrobiła
kwiatek będzie wyglądał dobrze, oczywiście żywy

ja mam tylko 5 cm więcej, ale nie umiem chodzić na wysokich obcasach :D




aaaaa i jeszcze coś, przód asymetryczny koniecznie

callja

Elve słusznie prawi, monia słuchaj jej !!!

Kok który proponujesz jest niski i spory, zasłania Ci nasadę szyi i sprawia przez to dość ciężkie wrażenie. Takie fryzury pasują smukłym dziewczynom o szczupłych ramionach i długiej szyi - typ Audrey Hepburn ;) Koki wklejone wczesniej przez elve są delikatniejsze i lżejsze, i zwróć uwagę - nasada szyi (na granicy włosów) jest odsłonięta, to wysmukla, ciągnie sylwetkę :) I w tym kierunku powinnaś pójść. Wrażenie wzmocnisz smukłymi, ale nieekstremalnie długimi kolczykami. I będzie ok.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zosia2007

monia ja mam 160 i mialam bardzo podobna fryzurke i wcale nie uwazalam ze musze sie jakos specjalnie wyciagac w gore :D

effik

monia, mamy podobny wzrost :D miałam takiego niskiego koka właśnie, asymetrycznego :)
po co mamy sobie wzrostu dodawać, małe jest piękne :D

monia

Ok, dzięki za rady  :beer:
Jeszcze tylko welon zamówię i będzie wszystko.
Mam jeszcze małe pytanko, Czy sukienka na poprawiny musi być jasna? Mogłabym sobie nawet i jasna kupić, tylko co ja z nią później zrobię, na pewno jej więcej nie wykorzystam. Nie znoszę jasnych ubrań  :crying:

callja

#71
Cytat: monia w 26 Sie 2009, 21:06:08
Ok, dzięki za rady  :beer:
Jeszcze tylko welon zamówię i będzie wszystko.
Mam jeszcze małe pytanko, Czy sukienka na poprawiny musi być jasna? Mogłabym sobie nawet i jasna kupić, tylko co ja z nią później zrobię, na pewno jej więcej nie wykorzystam. Nie znoszę jasnych ubrań  :crying:

A gdzie jest napisane, że poprawinowa kiecka MUSI byc jasna? Kup sobie taką, w jakiej będziesz się dobrze czuła (no, może nie czarną ;) ) i będzie super! Do tego oczywiście promienny uśmiech ;)

Będziemy czekały na zdjęcia pięknej Panny Młodej z eleganckim niskim koczkiem i fioletową biżuterią :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

monia


[/quote]
Cytat: callja w 26 Sie 2009, 21:08:26

Będziemy czekały na zdjęcia pięknej Panny Młodej z eleganckim niskim koczkiem i fioletową biżuterią :)
Też mam nadzieję, że PIĘKNEJ!!

elve

monia cieszę się że mogłyśmy pomóc
polecamy się na przyszłość

callja

Cytat: monia w 26 Sie 2009, 21:14:18

Też mam nadzieję, że PIĘKNEJ!!

Ejże, ejże, nikt tu nie bierze pod uwagę innej opcji, pod jednym wszakże warunkiem - że posłuchasz mądrych (i zgodnych !!! ) rad :)

Trzymamy kciuki i czekamy na zdjęcia!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /