19 wrzesien

Zaczęty przez monia, 20 Maj 2009, 15:43:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monia

Witam.
Przyszla pora i na mnie. Do tej pory tylko czytalam forum ale teraz potrzebuje Waszej pomocy. Slub biore 19 wrzesnia, czyli juz niedlugo. Za 4 miesiace. Mam juz zamowiona sukienke tylko nie wiem jakie dodatki do niej, jakie kwiaty. Dodam tylko, ze moja sukienka bedzie w rozmiarze 42.
Prosze pomozcie!!!

Dodany tekst: śro 20 maj 2009 14:44:55 GMT-1

Kasia

no super ta suknia :)


co do kwiatów to jakie lubisz?

sunflowerka

bardzo ładna kiecka, jaka to kolekcja?
myslalas juz nad jakimis kolorami przewodnimi?
I

monia

#3

[/quote]Sukienka to Susan Labo kolekcja Sincerity
Co do kolorow to myslalam o fiolecie. Poniewaz sala ma dodatki w tym kolorze!!!

Dodany tekst: 20 Maj 2009, 16:14:35

A kwiaty lubie wszystkie. I chcialabym miec taki dlugi bukiet, moze z takimi wplecionymi drucikami!!

Dodany tekst: 20 Maj 2009, 17:19:30

Ten bukiet tez mi sie podoba.

Chermelle

#4
monia  :welcome:

powodzenia w przygotowaniach  :champaign:

Dodany tekst: 20 Maj 2009, 18:46:30

zdradź więcej szczegolow o sobie: kolor wlosow, oczu, wzrost a nasze ekspertki cos doradza :)

monia

Cos o sobie, tak??
Wlosy- kolor jasny braz, dlugosc do polowy plecow
Oczy- kolor szaro-niebieski
Wzrost- 160cm
Mam bardzo jasna cere ale mam plan zeby sie opalic na ten wielki dzien!!
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze nosze rozmiar 42. :crying:
Pozdrawiam

szelma

monia, jeśli normalnie masz jasną cerę, to uważaj z tym opalaniem, bo będziesz wyglądać nienaturalnie - o ile w ogóle się opalisz, a nie spalisz na czerwono ;). Ja jestem biała jak ściana i dumnie noszę się ze swoją białością - twierdzę, że to po arystokratycznych przodkach  :rotfl:.

mati

Cytat: szelma w 20 Maj 2009, 19:29:06
monia, jeśli normalnie masz jasną cerę, to uważaj z tym opalaniem, bo będziesz wyglądać nienaturalnie - o ile w ogóle się opalisz, a nie spalisz na czerwono ;). Ja jestem biała jak ściana i dumnie noszę się ze swoją białością - twierdzę, że to po arystokratycznych przodkach  :rotfl:.
grunt to sobie dobrze wytłumaczyć  :point_lol:

tachogti

#8
monia blagam nie taki bukieeeet  :pray: jest wg mnie wizualnie przyciezki i nudny :( a masz taka ladna sukienke!
Polewam jak bledzioch bledziochowi  :beer: i szelmie tyz!

jak jestes jasna, musisz sporo sie napracowac zeby sie opalic a nie oparzyc. Najpierw przez tydzien sie traktuj samoopalaczem, potem delikatnie zacznij solar nawet od 3 minut, ja zazwyczaj mam dupe spalona juz w okolicy 8 minut i jak pawian wygladam.... Mnie makijazystka polecila olejek samoopalajcy ze zlotymi drobinkami z sephory na TEN dzien. Skora b. ladnie po nim na zdj wychodzi. ale musisz z nim pocwiczyc zeby nie miec mazow i nie uwalic calej lazienki ;) no i w dzien slubu nalozyc go conajmnie 3 h przed kiecka zeby dobrze wysechl i nie ubrudzil sukni w czasie ubierania..
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

vansen

Jeśli myślałaś o fiolecie to może taka?

monia

Vansen fajny ten bukiet, ksztalt fajny. Kolor wolalabym moze jasniejszy. A co to wogule za kwiaty??
Tak myslalam, ze przydaly by mi sie dlugie kolczyki i duza bransoleta. A na glowe welon, krotki i taki stojacy, zeby bylo go widac z przodu.
Myslicie, ze do tej sukienki bedzie pasowalo??

zuzia

Cytat: monia w 21 Maj 2009, 14:09:46
A na glowe welon, krotki i taki stojacy, zeby bylo go widac z przodu.
Myslicie, ze do tej sukienki bedzie pasowalo??


dlaczego????
nie gniewaj sie, ale przy rozmiarze 42 tylko sie "powiekszysz" takim welonem. jezeli chcesz welon, to dluga mgielka, moze byc dluzszy niz tren sukni, bez zadnych lamowek, drucikow i innych takich. on cie optycznie wydluzy i bedzie pieknie wygladal.
ps. zeby nie bylo - ja na slubie mialam suknie w rozmiarze 40/42 :)

vansen

#12
Cytat: monia w 21 Maj 2009, 14:09:46
Vansen fajny ten bukiet, ksztalt fajny. Kolor wolalabym moze jasniejszy. A co to wogule za kwiaty??
Tak myslalam, ze przydaly by mi sie dlugie kolczyki i duza bransoleta. A na glowe welon, krotki i taki stojacy, zeby bylo go widac z przodu.
Myslicie, ze do tej sukienki bedzie pasowalo??

A to jest...czosnek ;) wydaje mi się, że może być problem z jaśniutkim fioletem. Co do kolczyków, to sprawa indywidualna. Ja chciałam długie i jak zmierzyłam to się okazało, że wyglądam średnio. Musisz pomierzyć. A bransoleta, no nie wiem, jestem raczej za czymś subtelnym. Natomiast welon to jak najbardziej długa mgiełka i chyba wiem co miałaś na myśli pisząc "taki stojący"...powinien być wpięty na czubku głowy to optycznie wydłuży sylwetkę.  Oi tak  ;)
:hmm: szukam fioletowych bukietów  :dance:


Dodany tekst: czw 21 maj 2009 14:23:18 GMT-1


coś znalazłam ;)

callja

Vansen, ależ ładne te ostatnie fioletowe frezyjki !!! Cudo !!!

monia, a Tobie to tylko klapa solidnego przyłozyć za narzekanie na rozmiar 42 !!! Poprzeglądaj wątki stylizacyjne i relacje foto, sporo z nas tutaj nosi rozmiar sporo większy niż magiczne 36, a wyglądają jak marzenie. Po to też zresztą tutaj jesteśmy, zebyś finalnie była Panną Młodą cud-miód-malina. Tylko słuchać nas trzeba ;)

Tak więc - bukiety raczej w wersji Vansen, prosty, nieduży; ten wklejony przez Ciebie ma ciężką formę i jest taki... ekhm... trywialny :blush: Kształt kropli też obciąży Ci niepotrzebnie linię bioder. Czyli - coś niedużego, bidermajerowskiego, może ze zwisająca wstążką (to wydłuży formę, ale nie obciążając jej), i może właśnie fioletową ??? Warto wtedy pomyśleć o kolczykach z ametystami,żeby "pociągnąć" wątek kropli fioletu w stylizacji, moża nawet jakaś nieduża bransoletka wchodziłaby w grę. Fryzurę widziałabym prostą, i raczej kok niż półupięcie, może ciut wyższy, np. banan :knuje: Welon - byle nie jakiś puchacz, błagam :pray: Przeciwnie - jak najprostszy, nawet jednowarstwowy, leciutka mgiełka bez ozdóbek, długa (dłuższa niż tren sukni) i dość wysoko upięta, by Cię nieco wysmuklić/podwyższyć, ale niezbyt namarszczona. Na weselu mogłabyś wpiąć we włosy pojedyńczy kwiat.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

monia bardzo fajna sukienka :) a co do bukietu, to cos mi się wydaje, że będziesz tu miała ciężką przeprawę ze strefowymi wiedźmami ;)

monia

#15


Dodany tekst: czw 21 maj 2009 19:07:35 GMT-1

Cytat: callja w 21 Maj 2009, 19:13:39
Po to też zresztą tutaj jesteśmy, zebyś finalnie była Panną Młodą cud-miód-malina. Tylko słuchać nas trzeba ;)



Ok bede sluchac!!!

A bukiety to najbardziej mi sie podobaja pierwsze dwa wklejone przez Vansen . Dzieki Vansen. :beer:


Dodany tekst: 21 Maj 2009, 21:16:19

Podobaja mi sie tez te bukiety tylko,ze:
1 moglby byc jasniejszy
2 moglby miec ta wstazke wokolo fioletowa i moze te koraliki, albo kwiaty fioletowe

monia

#16
    Witam po dłuższej przerwie.
Kupiłam biżuterię do ślubu, buty, wybrałam fryzurę i .... zastanawiam się czy taki welon będzie pasował ???
Jak myślicie będzie pasowało ????
Zastanawiam się nadal nad kwiatami, ślub mam we wrześniu więc może wrzosy??

callja

Biżuteria prosta, ale z ładnym w odcieniu fioletem, jak dla mnie może dac ładny efekt. Kok - hmmmmm, bardzo ekstrawagancka "kokarda z włosów" i może by ciekawym elementem stylizacji, ale IMHO pod jednym warunkiem: welon out !!! Nie dośc, że we fryzurze naprawdę dużo się dzieje, to jak dodasz jakiegoś puchacza welonowego nad cały efekt zniknie. A jak dodasz nie daj Boże zwis pod kokiem :crazy: - masz klasyczny ścierka look, który "utnie" Ci (zwłaszcza w widoku od tyłu) szyję, a fryzurę pozbawi sensu. Bo przecież chodziło Ci o lekkie "pociągnięcie" = wydłużenie i wyskuklenie sylwetki... Jeśli koniecznie welon - fryzura musiałaby by IMHO dużo prostsza.

Jaki bukiet wybrałaś finalnie ???
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

monia

#18
Z tym welonem też się jeszcze zastanawiam, a bukiet może taki...Tylko trochę mniejszy!!!
A może jakieś propozycje, proszę :pray:

elve

callja mnie ubiegła
biżuteria fajna, wykorzystaj fiolet w bukiecie
a do tej fruzury absolutnie bez welonu

wogóle bym zrezygnowała z welonu, a napewno z welonu ze zdjęcia bo cię obniży i doda masy
jeśli welon to do ziemi, mgiełka

callja

elve - całkowiecie z z Wapania zgadzam pod względem welonowym i nie tylko  :champaign: oczywiście Piccolo

monia - bukiet ladny, wrzos to ciekawy pomysł (i bardzo... wrześniowy :) ), tylko może poproś floprystkę o bukiet ciut mniej rosochaty i związany fioletową wstążką, której końcówki swobodnie opadną na przód sukni - to lekko wydłuży Ci sylewtkę + doda kroplę koloru na spódnicy.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

monia

Witam!!
Chciałam się Wam trochę wyżalić. :pray: Wczoraj  przeglądałam allegro i okazało się, że dziewczyna sprzedaje sukienkę taka jak moja, i dodam że nie wygląda najlepiej. Do wczoraj bardzo mi się podobała ta sukienka a teraz żałuję że mam właśnie taką. Kurcze nie wiem co zrobić, do ślubu niecałe 2 miesiące a mi się sukienka przestała podobać. :crying: Też tak macie??
Może powinnam się rozejrzeć za czymś innym, tylko będzie trochę trudno bo żadna mi się nie podoba.

jo_miekka

monia przez dwa miesiące zdążysz jeszcze trzy razy zdanie zmienić ;)

vobi

monia przestan,a jakie to ma znaczenie, jak w tej sukience wyglada inna osoba??? Inna budowa ciala, inna stylizacja, inna fryzura, makijaz - to wszystko diametralnie zmienia efekt ostateczny! A poza tym, tak jak pisze, jo_miekka, przez te dwa miesiace to jeszcze trzy razy zmienisz zdanie :D :D :D

monia

Cytat: vobi w 31 Lip 2009, 14:06:55
monia przez te dwa miesiace to jeszcze trzy razy zmienisz zdanie :D :D :D
no to mnie pocieszylyscie:(