stylizacja julie-julie

Zaczęty przez julie-julie, 25 Kwi 2009, 15:43:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julie-julie

Dziewczyny, ratujcie. Kiecka zakupiona juz dawno, a ja zdazylam juz ze trzy razy zmienic zdanie co do stylizacji. Tak Was czytam i widze, ze macie naprawde fajne pomysly. Moze mi doradzicie, co pasuje do tej sukni, jakie wlosy, jaki welon (i czy w ogole?), jaki bukiet i bizuteria. Ja mam ciemne wlosy, troche dluzsze niz do ramion, 160 wzrostu. Aaa, i suknia bedzie biala, a nie ivory jak jest na zdjeciu. Bede wdzieczna za wszelkie Wasze wizje :)


http://www.sweetheartgowns.com/eu_du/collection_popup.php?id=16&disc



tachogti

#1
Piekna suknia  :thumbup: mysle ze ze stylizacja powinnas pojsc w minimalizm - gladka fryzura, z ozdoba w koku blyszczaca, delikatny wisiorek i cos na reke i koniec :) ew. kolczyki ale bez wisiorka. welon dlugi zakryje ten piekny tyl, a krotki nie pasuje, ale niech jeszcze inne dziewczyny sie wypowiedza :D kiedy masz slub?

No i witamy na strefie  :welcome:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdalinska

jak dla mnie to welon odpada, tak jak pisała tachogti, fryzura gładka
to ja na razie tyle :)

Norka

Witaj :) Piękna suknia, rzeczywiście niewiele do niej trzeba. Zgadzam się, że welon niepotrzebnie zakryje tył. Fryzurę lepiej dopasować do kształtu twarzy, choć z loczkami tu nie poszalejesz :P Kolczyki albo łańcuszek, zależy co wolisz, ja bym raczej wybrała kolczyki. Wklejam zdjęcie Twojej sukni, żeby łatwiej było dopasowywać.

iliana

Zgadzam się co do welonu - to już by było za dużo szczęścia. W stylizacji bardziej bogatej można spórbować z diademem. Ale ogólnie poszłabym w stronę stylizacji ze zdjęcia - kolczyki, skromna fryzura.
A pomysł na bukiet jakiś masz?

julie-julie

#5
Dzieki dziewczyny za odzew :)
Slub 29 sierpnia, wiec jeszcze troszke czasu mam.
Bukiet mysle, ze okragly, nie za duzy. No i mam slabosc do róz. Ale juz na kolor mam rozne pomysly...
Troche martwi mnie  ta kwestia z welonem, bo mnie samej on nie pasuje do tej sukni, a zawsze marzylam, by miec...
Czekam na dalsze rady :)

A, i dzieki za wklejenie zdjecia, ja na razie mam z tym problem :)

szelma

julie-julie, to witam w klubie ślubujących 29 sierpnia :beer:. Co do welonu to zawsze możesz przymierzyć i sama zobaczyć, zrobić zdjęcie, a potem podumać nad kwestią :). Ja ogólnie zgadzam się z dziewczynami, że lepiej chyba byłoby bez, bo suknia jest dość przykuwająca uwagę sama w sobie - ale za przymierzenie welonu na przymiarce sukni nikt Cię nie wyklnie ;).

julie-julie

Znalazlam na necie filmik z dziewczyna w tej sukni.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=dnrzvbK04Tg

Co myslicie o takiej stylizacji?

effik

szelma czy ty widzisz te bułki na dupce? czy to cię nie zachwyca? :D

oryginalna suknia, ciekawa jestem, jak na żywo się układa :)

szelma

effik, no ba! :D Bułki rzondzom! :D

A ta dziewczyna mi się nie podoba - tylko nie wiem dlaczego :hmm:. Ale nie zachwyca.

wrobelek0403

Cytat: julie-julie w 27 Kwi 2009, 21:10:32
Znalazlam na necie filmik z dziewczyna w tej sukni.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=dnrzvbK04Tg

Co myslicie o takiej stylizacji?

za duzo szczescia na raz - i diadem i welon i rekawiczki  :headbang: pozbyłabym się welonu i rekawiczek ;)

sama suknia piekna i tak jak radza dziewczyny - dodatki minimalne - jak bym dała kwiat we włosy, jakąs delikatną bizuterie i bedzie gites ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

a mi sie taka stylizacja podoba. Mam tylko zastrzeżenia do upięcia welonu, ale dziewczyna wyglada księżniczkowato i bardzo bogato. moze chciała póść w ten styl. nie dajmy sie zwariowac, bo tutaj to zawsze tylko skromne dodatki najlepiej bez rekawiczek naszyjnika ( tylko kolczyki) i generalnie aby tylko nie przesadzic. może dziewczyna chciała pójsc w tym kierunku stylizacji i wygladac tego dnia jak prawdziwa ksiezniczka

julie-julie

coz, klopot w tym, ze ja nie chce wygladac za bardzo, jak typowa ksiezniczka. Chcialabym cos bardziej oryginalnego. Ten kwiat we wlosach mi sie podoba, moze cos w tym kierunku. Tylko jesli kwiat bialy, to jaki bukiet? Ja bym chciala ciemna czerwien... I nie wiem, czy to sie nie bedzie gryzlo. znow czerwony kwiat we wlosy, to jakos mi malo slubnie. Ech... :)

effik

julie-julie ja się tam nie boję czerwonego kwiatka we włosach :)
właśnie kombinuję, jak przemycić czerwień w biżuterii ;)

marlen_ka

Cytat: julie-julie w 28 Kwi 2009, 15:02:21
coz, klopot w tym, ze ja nie chce wygladac za bardzo, jak typowa ksiezniczka. Chcialabym cos bardziej oryginalnego. Ten kwiat we wlosach mi sie podoba, moze cos w tym kierunku. Tylko jesli kwiat bialy, to jaki bukiet? Ja bym chciala ciemna czerwien... I nie wiem, czy to sie nie bedzie gryzlo. znow czerwony kwiat we wlosy, to jakos mi malo slubnie. Ech... :)

ja nie napisałam, ze i ty masz pojsc w tym samym kierunku ze swoja stylizacją. ja tylko wyraziłam swoja opinie nt. tej dziewczyny. przeciez z ta suknia to masz naprawde wiele mozliwosci

tachogti

Cytat: julie-julie w 27 Kwi 2009, 21:10:32
Znalazlam na necie filmik z dziewczyna w tej sukni.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=dnrzvbK04Tg

Co myslicie o takiej stylizacji?

koszmarna! i tyle :P kiecka piekna i to cudny przyklad jak mozna dobra kiecke schrzanic ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

a to moze bialy kwiat we wlosy, a bukiet wielokolorowy z bialym kwiatem?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.