Szelmowe zaproszenia by (c) zwierzak

Zaczęty przez szelma, 24 Kwi 2009, 22:00:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Obiecałam, że pokażę, co też nam zwierzątko stworzyło :). Więc dzisiaj pokażę projekt, a w poniedziałek pokażę wydrukowane już zaproszenia :). Miały być łamane tak w 2/3 kwiatka, ale są tak ładne, że stwierdziliśmy, że je zwiniemy i zwiążemy złotą wstążką. Ogólnie to są trzy wersje językowe - na froncie mają "i" w odpowiednim języku i "sierpień" :D. A to drugie to nasza nalepka na wódkę, którą dostaną obcokrajowcy w prezencie :D. Żart a'propos naszej pierwszej piosenki :).


tachogti

No zwierz to ma adhd jednak na bank :P ale tez talent niezaprzeczalny  :thumbup: sliczne :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


aja

ooo bardzo mi się podobają - ( tyle muszę się wczytywac bo jednak czcionka jest jak dla mnie mało wyrazista) są piękne no i orginalne bo nikt takich nie będzie miał!!!

szelma

Czcionka jest faktycznie trochę powyginana, ale jak będzie wydruk na A4, to można się doczytać :).

sputnik_sweetheart


emcia


panikarola

śliczne!

a o co chodziło z Waszą piosenką?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007

no i nie wiem kogo pochwalic

zwierzaka ze wykonaie czy szelme ze ma takie ladne zaproszenia :D

szelma

#10
panikarola, posłuchaj sobie: A w komiksie jest gra słów z tej piosenki :). Oboje uwielbiamy Deana, więc pierwsza piosenka musi być jego :).

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

ciesze, sie, ze Wam sie podobaja, bo moze otworze biznes na allegro z tymi zaproszeniami ;)

szelma - a probowalas druku na a4? wychodzi? nie za male? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzu, poszłam do takiego punktu poligraficznego i tam mi zrobili próbkę na A4 i wyglądało super, więc będzie na A4 :). Nie za małe :). W poniedziałek zaraz zrobię zdjęcie i wrzucę :D. Jedyne co to na próbce kolor trochę inny wyszedł, ale trzyma się ogólnej tonacji ;).

zwierzatko_mojej_mamy

to super :D no bo to niestety zalezy od ustawien monitora i pewnie kilku innych rzeczy - bardzo inny?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

No trochę, ale i tak efekt końcowy jest super :D brawo.

magdalinska

oprocz Dagmary i Denny i pozniej po uroczystosci... nic nie moge doczytac, a wzrok mam sokoli :D
no ale zdolne mamy zwierzatko, zdolne  :daisy:
no i zaproszenia piekne!!

szelma

magdalinska, ekhm, Demmy ;). A musiałam pliki zmniejszyć, bo wielkie były - poza tym po co Wam szczegóły ;). Chyba że chcecie dołączyć do tachogti i przyjechać na obchody :D.

effik


nionczka

Slicznie! Piekny kwiatek.
Verbeke jak hiszpanska aktorka, bardzo aldne nazwisko. Zmieniasz?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

nionczka, zmieniam, zmieniam :). Trochę kuszą mnie dwa, ale "ś" jest w Belgii problematyczne  :mocking:.

nionczka

#21
Cytat: szelma w 25 Kwi 2009, 20:58:04
nionczka, zmieniam, zmieniam :). Trochę kuszą mnie dwa, ale "ś" jest w Belgii problematyczne  :mocking:.

Zazdroszcze Ci nazwiska w takim razie! Piekne! Tez bym zniemila choc w sumie jestem temu przeciwna, chyba ze o wzgledy estetyczne lub praktyczne chodzi. Lepiej nie miec polskich znaków w imieniu czy nazwisku. Moja siostra jest Malgorzata i ma przechlapane.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


szelma

Dzisiaj odebrałam zaproszenia i są piękne! :D Tak wyglądają po wydrukowaniu, a na drugim zdjęciu widać, jak wyglądają po zwinięciu i związaniu (wyszło mi z lampą - dlatego tak się błyszczy papier) :).

effik

szelma piękne! a co to za papier jest?