oliwka221 - reaktywacja wątku

Zaczęty przez oliwka221, 13 Lut 2009, 11:06:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwka221

Moje fotki już kiedyś pojawiły się na strefie,jednak z pewnych powodów musiały zniknąć...
Dziś jednak mnie na wspomnienia tego wyjątkowego dnia...

http://picasaweb.google.pl/oliwka221/NaszSlub28062008#

Wyobraźcie sobie,że od dnia ślubu schudłam aż 8 kilogramów.To mój sukces!

rilla

pamiętam twoje zdjecia:) urocze... i jakoś nei mogę sobie ciebie wyobrazić o 8 kg "mniejszą"... przecież na zdjeciach wyglądasz rewelacyjnie!!!! więc po co odchudzanie:)

piękny czerwiec był zeszłego roku...

oliwka221

Rilla,dzięki ;-) Wierz mi,że odchudzanie było konieczne.Przedślubny stres spowodował,że kilogramy przybywały w zastarszającym tempie.Dopiero,gdy emocje opadły dałam radę,aby wziąć się za siebie.Dieta MŻ i ćwiczenia zrobiły swoje.Zresztą przed schudnięciem ciągle słyszałam - ale ty przytyłaś! To naprawdę zaczęło mnie dobijać.
Tak na marginesie,jedna z osób,m która namawiała mnie do schudnięcia,była moja siostra,która w dniu naszego ślubu była w zaawansowanej ciąży,a to ja bardziej wygladałam na ciężarną niż ona.Ciekawe,czy zgadniesz,która to dziewczyna z tego zdjęcia zbiorowego. ;)


zwierzatko_mojej_mamy

oliwka221 ja dalej jestem wielka fanka Twojego kolory wlosow i uczesania - zawsze takie chcialam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

oliwka221

Zwierzątko,dziękuję!
Rilla,no widzisz nie zgadłaś ;-) Moją świadkową była siostra  męża.
Natomiast moja siostra to ta pierwsza dziewczyna po prawej mojego męża.

rilla

no to był mój typ, ale przyglądałam się na innym zdjęcia i w ogóle nie widzę brzuszka... a dzidziuś zdrowy?

oliwka221

Rilla,zdrowiutki chłopczyk.Po urodzeniu ważył 3300 i dostał 10 punktów w skali Apgar.
Powiem Ci,że moja siostra też miała wątpliwości,czy taka waga nie zaszkodzi dziecku,tym bardziej,że wcale jakoś się nią nie przejmowała i pozwalała sobie na różne zachcianki kulinarne.Lekarz pocieszył ją jednak,że nie każda kobieta musi ważyć w ciąży 80 kg i to ją uspokoiło ;-)

tachogti

oliwka221 wygladalas rewelacyjnie  :thumbup: bosssko!!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

oliwka221

tachogti,dzięki!!! bez fałszywej skromności powiem jednak,że przesadzasz,ale jest mi bardzo miło. :daisy:

zosia2007

skoro reaktywacja wątku to i reaktywacja komplementów :D

super :)

suegro

oliwko pieknie wygladalas, piekny mialas bukiet i piekna miala suknie pani, ktora stoi obok Ciebie na grupowym zdjeciu :)

tez ciekawa jestem jak wygladasz teraz ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oliwka221

#12
Dzięki,dziewczyny za miłe słowa!!!
Suegro,ta pani,której sukienka tak Ci się podoba to moja kuzynka - przyszła panna młoda.Kiecka to Simple - kolekcja 2008.Też uważam,że fajna. :jupi:

Wzór tego bukietu często pokazywany był na forum,jednak pani kwiaciarka dodała kilka "swoich" elementów i wyszło coś zupełnie innego.Oryginal pokazał np. effik w wątku "stylizacja Patulei" jako trzeci bukiet.
Prawda,że widać różnicę?

Aktualne zdjęcie dodam,jak tylko jakieś znajdę ;-)

eva_luna

a ja wczesniej fotek nie widzialam, wiec teraz podziwiam. Kolor wlosow pieeekny i suknia swietna!


bozena.dp

ja też wcześniej zdjęc nie widziałam, teraz obejrzałam i zgadzam się z dziewczynami - ładnie wyglądałaś, no i ten kolor włosów... jest super po prostu  :thumbup:

oliwka221

Kolor włosów rzeczywiście udał się pani fryzjerce.Od tego czasu żadna inna nie była w stanie odtworzyć mi podobnego,czego bardzo żałuję. ;-)

sunflowerka

No bardzo ładnie :point_lol: Najbardziej zachwyciła mnie twoja fryzurka - bardzo oryginalna :) I ten tort !
U mnie nie będzie możliwości zrobienia tortu "angielskiego" i dlatego szukam jakieś innej fajnej propozycji. Twój był super!:jupi:

Kasia


oliwka221

Dzięki dziewczyny za miłe słowa!

effik

włosy  :thumbup: suknia  :thumbup: bukiet  :thumbup: mąż :thumbup: :mocking:

suegro

Cytat: oliwka221 w 13 Lut 2009, 21:04:20
Dzięki,dziewczyny za miłe słowa!!!
Suegro,ta pani,której sukienka tak Ci się podoba to moja kuzynka - przyszła panna młoda.Kiecka to Simple - kolekcja 2008.Też uważam,że fajna. :jupi:

Wzór tego bukietu często pokazywany był na forum,jednak pani kwiaciarka dodała kilka "swoich" elementów i wyszło coś zupełnie innego.Oryginal pokazał np. effik w wątku "stylizacja Patulei" jako trzeci bukiet.
Prawda,że widać różnicę?

Aktualne zdjęcie dodam,jak tylko jakieś znajdę ;-)


sukienka bardzo fajna.

a co zdjec, trzymam za slowo, uwielbiam ogladac takie metamorfozy :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Oliwka, czy Ty brałaś ślub w Strzegomiu?? Rozumiem, że wiele kościołów do siebie podobnych, ale... :hmm:

Fotki piękne, gratulacje!

oliwka221

Mignon,tak to Strzegom.Znasz to miasto?

mignon

Tak! :) To moje miasto dziecięcych wakacji i kąpieli w Strzegomce ;) Moja rodzina tam mieszka i wszyscy kuzyni/kuzynki w tym kościele ślubowali (moi rodzice też!!) Teraz jakoś mi tam zupełnie nie po drodze, dawno nie byłam, ale sentyment pozostał

Suknię miałaś przepiękną  :bravo: