buty taneczne

Zaczęty przez marysia, 07 Sty 2009, 13:22:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marysia

Witam, szukam wygodnych butów do ślubu, może któraś z was coś wie na temat butów tanecznych, słyszałam, że są najlepsze tylko nie można w nich chodzić po ulicy. Podobno jest jakiś sklep na Bemowie w Warszawie. Jeśli ktoś zna namiary bardzo proszę o podanie ich adresu. ;)

suegro

Ja mialam robione takie buty, wiecej mozesz poczytac o tym tu :

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,81.120.html


"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marysia

Dzięki, ale może ktoś zna adres tych z Bemowa?  :thankyou:

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marysia

Cytat: suegro w 07 Sty 2009, 13:35:01
google zna :D

http://www.skleptaneczny.pl/

Wielkie dzięki - na stronie rzeczywiście mają białe i ecru   :thankyou: :thankyou: :thankyou:

zuzia

marysia
owszem, jest sklep na bemowie, ale ja ich nie polecam. można iść, popatrzeć jak one w rzeczywistości wyglądają ale radzę zamówić na www.akces.biz (tylko w sezonie to czasami 2 miesiace sie czeka).
ja tam byłam. pan próbował mi wmówić, że buty mające kolor satyny cielistej (jak dla mnie - taki świnkowy kolor) to satyna ecru (bo takich nie miał) i w ogóle dziwnie było.
w akcesie zamówiłam buty taneczne na normalnej podeszwie :)

marysia

Właśnie wróciłam z tego sklepu. Mają 3 modele białych butów i bardzo dużo w kolorach beżu (cielistych). Obsługa pan i pani była bardzo miła i zwróciłam uwagę na dużą fachową wiedzę w temacie tanecznym - obsługiwali 2 klientów przy mnie. Niedługo mają dostać nowe modele białych butów a ponieważ ślub mam w czerwcu to jeszcze ich odwiedzę. Moje wrażenia są pozytywne ale jadąc do tego sklepu najlepiej podjechać od Edmunda Osmańczyka bo adres jest mylący. Na stronie mają mapkę. Dzięki za pozostałe linki.  :thankyou:

salsa

ja polecam akces, gdyz od lat sie u nich zaopatruje w obuwie taneczne, i nigdy mnie ich butki jeszcze nie zawiodły - ale szyje na miarę, gotowych nigdy nie kupiłam . niemniej moje koleżanki kupowały gotowce i tez są zadowolone
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

#8
ja tez tego sklepu nie polecam


odniosłm wrażenie że srednio zalezy im na klientach


obsługa nawet miła ale bardzo ospała i czekajaca aż sie od nich wyjdzie

a dojechać najlepiej tak: w Powstańców Śląskich skrecić w Piastów Śląskich (po stronie Carrefoura) i następnie skrecic w Osmańczyka - po lewej stronie bedzie sklep

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

popieram Kasie i Zuzie - byłam zdegustowana obsługą  :zly: :zly: przy mnie facet namawiał klientkę do kupienia butów bezowo-cielistych do białej sukni z argumentem - ze takie nie beda się odcinac od rajstop  :headbang: :headbang: mnie zas podrecznikowo zignorował  :zly:

za to wspolprace mailowa z akcesem bardzo sobie chwale.  :bravo:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Ale wam sie tak w Akcesie nie podobało?
Kurcze, ja to jak tam jestem to czesto jest ktos z właścicieli - czasami juz po godzinach mierzyli, wybierali itp - żadnego olewactwa, bardzo profesjonalnie .....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

ja i zuzia pisałyśmy o sklepie tanecznym w Wawie na Bemowie

wrobelek0403

Cytat: Kasia w 07 Sty 2009, 17:12:21
ja i zuzia pisałyśmy o sklepie tanecznym w Wawie na Bemowie

ja tez ;)

za to akces - super :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

witamy nowego użytkownika: skleptaneczny

skleptaneczny

Dziękuję za rożne opinie. Z każdej z nich można wyciągnąć jakieś wnioski. Z doświadczenia wiemy, że obuwia cielistego tancerki używają do WSZYSTKICH kolorów strojów - stąd też uwaga dot. koloru cielistego do białej sukni nie powinna dziwić i jest to tylko kwestią gustu. Najczęściej 2 część wesel odbywa się na pełnym luzie i tak naprawdę kolor  buta nie zagwarantuje nikomu szczęścia rodzinnego, natomiast wygodnie przetańczona noc zapewni nogom następny dobry poranek... Buty taneczne są wygodne gdyż produkuje się je ręcznie. Ale z tego faktu wynika, że mogą się między sobą różnić - dlatego nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej. AKCES i Kozdra robią dobre buty taneczne i jesteśmy ich klientami od 5 lat. Mamy kilku producentów produkujących dla nas z naszą marką i są to buty sprawdzone pod każdym względem. Obsługa klienta nie wygląda jak w zwykłym sklepie obuwniczym, poświęcamy bardzo dużo czasu dla każdej osoby i nawet niezdecydowane (2-3 godziny mierzenia) panie najczęściej dokonują zakupu. Nie mamy wpływu na temperament klientek i ich nastroje - jak to wśród ludzi bywają różne. Nie będziemy komentować poszczególnych zachowań - można na ten temat napisać psychologiczną książkę. Zachęcam tak czy inaczej do kupowania obuwia tanecznego do ślubu ze względu na  lekkość i komfortową podeszwę tych butów. Na rynku możecie kupić również obuwie taneczne SUPADANCE, DANCE NATURALS, FREED OF LONDON, DIAMANT - wszystkie ich buty na pewną zdobędą Wasze uznanie (cena raczej nie).
Sklep Taneczny DANCE DANCE DANCE pozdrawia wszystkich wstępujących na ślubny kobierzec !  

zuzia

skleptaneczny
no nie zgodzę się w kwestii obsługi i czasu poświęcanego klientce.
byłam, mierzyłam, oszukano mnie co do koloru - wmawiano mi, że satyna cielista to to samo co satyna ecru! a to kłamstwo.
poza tym pan obsługujący w sklepie był generalnie zniecierpliwiony gdy nie zdecydowałam się na te buty, które on mi zaproponował i chciałam przymierzyć inne.
nie twierdzę, że zawsze tak jest, ale może bez wybielania się?

Kasia

no mnie też obsługiwał pan


czułam się jak głupia przyszła młoda która wymysliła sobie buty taneczne na slub

niby miło, niby uprzejmie ale spadaj, po coś tu przyszła


suegro

#17
marysiu a jak Ci sie pracuje w sklepie tanecznym??

Dodany tekst: 07 Sty 2009, 20:00:46

marysia ma wpisanego maila - lenpan@wp.pl

natomiast na stronie w dziale kontakt tez ten mail wystepuje:

SKLEP TANECZNY
lenpan@wp.pl
skype: skleptaneczny.pl

dziwny zbieg okolicznosci, prawda?

Dodany tekst: 07 Sty 2009, 20:02:58

Po takiej reklamie to chyba klientow ze strefy nie przybędzie ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

no maili to nawet nie sprawdzałam


trzeba być idiotą aby zakładać dwa konta na jednego maila, prawdziwym IDIOTĄ !!!!!!!!!!!

zuzia

Cytat: Kasia w 07 Sty 2009, 20:06:18
no maili to nawet nie sprawdzałam


trzeba być idiotą aby zakładać dwa konta na jednego maila, prawdziwym IDIOTĄ !!!!!!!!!!!


nie no! :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
tego jeszcze nie grali, mimo, iż było sporo kryptoreklamy na strefie :)

wrobelek0403

suegro ty sherlocku  :beer: :beer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

 :padam:  :padam:  :padam:
no i oczywiscie piwko dla suegro :)   :beer:

mayagaramond

Cytat: suegro w 07 Sty 2009, 19:44:50
marysiu a jak Ci sie pracuje w sklepie tanecznym??

Dodany tekst: 07 Sty 2009, 20:00:46

marysia ma wpisanego maila - lenpan@wp.pl

natomiast na stronie w dziale kontakt tez ten mail wystepuje:

SKLEP TANECZNY
lenpan@wp.pl
skype: skleptaneczny.pl

dziwny zbieg okolicznosci, prawda?

:beer: :beer: :beer: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdarynka

Ale sie usmialam  :rotfl: :rotfl: :rotfl: Do NAS  ;) z takim kiepskim kamuflazem ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

nie no, żenada
choc w sumie to fajnie, bo od czasu afery z Gosialandem Vel paranoją to ostatnio mało sie działo z Trolami w roli głownej ;)

Zwierzu - proponuję ban na IP ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)