Boudoir Vivienne Westwood

Zaczęty przez tachogti, 27 Gru 2008, 22:56:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Mial ktos te perfumy? Pamietam ze kiedys je wachalam w londynie i mnie zachwychily, potem sie okazalo ze sa nie do dostania w Polsce, teraz znalazlam na allegro ale sie boje kupic bo nie pamietam jak pachnialy...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

musze zapisac ta nazwe i sprawdzic w drogerii jak pachna :)

tachogti

Cytat: aniak1211 w 28 Gru 2008, 17:16:35
musze zapisac ta nazwe i sprawdzic w drogerii jak pachna :)
w Douglasie i Sephorze ich nie ma...Ale moze znajdziesz je gdzies :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007

tachogti na ceneo jest kilka sklepów z tymi perfumami:

http://www.ceneo.pl/1189676

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Wlasnie dostalam od kolezanki, baardzo mi sie podobaja. Niby naleza do ciezszych perfum, ale nie zadzumiaja. Piekny zapach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Zgadzam sie zgadzam, chyba jak bede w Niemczech ew Holandii latem to musze poszukac i wreszcie sobie kupic :)

Btw Maya dwa razy w tym roku planuje byc in Bayern :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

A gdzie? ja jestem tu pod austryjacka granica.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

to troche daleko  :crying: ja bede w Norymberdze
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 30 Kwi 2009, 13:07:08
to troche daleko  :crying: ja bede w Norymberdze

daleko, zeby chociaz monachium. A nie moglabys jakos sie urwac do monachium? A kiedy bys byla?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

nie wiem na ile mi sie uda urwac, musze sie babci dopytac na kiedy te nasze inne wojaze zaplanowala :) bo jeszcze jedziemy na tydzien do amsterdamu i do wujka do hamburga.. Bede od polowy lipca do pierwszego tyg sierpnia mniej wiecej a potem w trzecim albo czwartym tyg wrzesnia :) jeszcze czas, cos sie dowiem to dam znac :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Lipiec/sierpien bede na 99% mogla, wrzesien ciezko, bo jestem na urlopie i tydzien w londynie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Zgadamy sie jak sie cos blizej dowiem ok? :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"