Zdecydowałam się...

Zaczęty przez bratek, 16 Lis 2008, 00:17:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: tachogti w 01 Mar 2009, 13:32:11
callja ale ona nie pokaze ani palca ani piety bo je schowa pod suknia iihhiihihih  :P  :beer:

Ale tu chodzi o tzw. ideę pokazania ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

bratek wybrałas piekną suknie :D

kolczyki i bransoletka beda super, jak bym welonu nie brała - ewentualnie jeden kwiat we włosy  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#27
Z protokolem dyplomatycznym nie ma co przesadzac, przeznaczony jest dla okreslonej grupy adresatow i wesel raczej nie dotyczy ;)

Sandaly sa OK. O, nawet znalazlam zdjecie wiktorii w sandalkach, ponizej jeszcze jedna koronowana glowa z golymi palcami:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sunflowerka

Cytat: callja w 01 Mar 2009, 13:14:51
Zgadzam się z dziewczynami - welon mgiełka, jednowarstwowy, i albo dłuuuugi (conajmniej równy z trenem sukni lub ciut dłuższy) albo wcale. Jeśli na przyjęciu podpinasz tren, możesz wówczas zmienić welon na równy z rąbkiem sukni. Każda inna opcja "przetnie" Cię optycznie i zaczniesz wygląda jak przysłowiowy "przydeptany podgrzybek" ;) Do tego długie kolczyki i bransoletka, i będziesz wyglądała bosssssko :thumbup:
Bukiet widzę tutaj raczej delikatny, niezbyt zwisający (na sukni i tak dużo się dzieje), i z "puchatych" kwiatów typu eustoma, pierzaste tulipany czy goździki. Gładkie w fakturze kwiaty jak cantedeskie czy klasyczne tulipany zupełnie mi się tu nie widzą, bo nie współgrają z kapryśną fakturą tkaniny. Kiedyś widziałam prześliczny bukiet będący po prostu pękiem gipsówki (tylko!!) przewiązanej koronką - cudeńko!!! Może gdzieś znajdę linka... Co do kolorystyki - to jakie barwy preferujesz??
Co do butów - ja NIGDY nie polecam sandałków do sukni (obojętne, czy balowej, czy slubnej), ale to zboczenie wynikające z wpojonych mi zasad protokołu dyplomatycznego ;) w myśl których elegancka kobieta NIGDY nie pokazuje w towarzystwie osób trzecich ani pięty, ani palców. Może "półhiszpanki" tj. kryta pięta, kryty palec ale bez paska wokół kostki byłyby jakims rozwiązaniem?

Ja mam gipsówkę w swoich zbiorach, też mnie ten bukiet zauroczył:)


Dodany tekst: 01 Mar 2009, 19:46:37

W kazdym razie tak mi się wydaje, że to gipsowka

konwalia

bratek mam koleżankę spod konina która ślubuje w sierpniu :D

syrenka

Na tej stronce jest też nieco inny bukiecik z gipsówki :)
Środkowe zdjęcie
http://www.floradecoration.pl/g16.html

effik

bratek ładna suknia :) i ukrywa większość z tych cech, które wymieniłaś i nie chcesz uwydatniać - jeśli jeszcze na żywo ci się spodoba, to już w ogóle super :)

a tak poza tym to  :welcome:

bratek

Dzięki dziewczyny za propozycje, z waszą pomocą łatwiej będzie mi się na coś zdecydowac. Tym bardziej że w tej chwili w pracy młyn, nadgodziny, soboty pracujące i jak jest już wolna chwila to nawet nie chce mi się przeglądac stron w necie. A czasu coraz mniej... 4 miesiące to szybko zleci. Na szczęście udało nam się znaleźc nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w niedziele, bo tylko wtedy mój N ma czas. No i alkohol już częściowo kupiony. Niestety zwlekaliśmy z wyborem kamerzysty i w tej chwili to raczej nikogo już nie znajdziemy, trudno.  Mam nadzieję że reszta pójdzie szybko, sprawnie, bezboleśnie... tzn. ból jest dla portfela ale ten jeden raz można zaszalec. :dance:

Pozdrawiam wszystkie forumki

cumberland

#33
znalazłam w moich starych zbiorach cos a'la gipsówkę
...choc moim zdaniem zupełnie do tej sukni nie pasuje ;D ;)

callja

Podobne, ale to na 100% nie gipsówka.... mnie to przypomina kwiatki takich krzaczorów-żywopłotów, kwitnące jakoś w maju  :hmm: tylko jak się nazywa ta rośina??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

#35
callja az zaczelam szukac, bo w oczach mi stalo i mam kilka typow ;D

Dereń biały

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kalina koralowa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 03 Mar 2009, 00:08:48

chyba, ze tawuła von Houtte'a - cos najbnardziej mi  pasuje - tych na pewno jest od cholery ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Waćpani Admin - dokładnie właśnie o tę tawułę van jakiegoś-tam mi chodziło ;) w maju kwitnie tego od cholery, i nawet całkiem ładnie pachnie, o ile nie ma tych krzaczorów w nadmiarze ;) Chi chi, wreszcie wiem, jak się ten krzaczor zwie ;)
:beer:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


emcia

#38
tawuła, taawuła


bratek

#39
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/towarimg.php?id=419&html=x&extra=x
ta wiązanka bardzo mi się podoba, tylko róże powinny byc bordowe. A co wy o tym sądzicie, pasuje do sukienki???

Dodany tekst: 03 Kwi 2009, 21:25:48

wklejam linka do fajnej stronki z bukietami ślubnymihttp://kwiaciarniafantazja.com.pl/towary.php?f_kategoria=&from=0&k=32



Dodany tekst: 03 Kwi 2009, 22:25:57

http://kwiaciarniafantazja.com.pl/towary.php?f_kategoria=&from=0&k=32


callja

Hmmmm, do Twojej sukienki (bardzo bogata faktura tkaniny) taki bukiet ze "zwisem" wedle mody sprzed jakiś 6 lat kompletnie mi nie pasi :hmm: Ale zastrzegam - IMHO wyłącznie!!! Na tle ładnych deseni tkaniny pojawi się nagle dodatkowy wiechetek, odwracając uwagę od Ciebie - poza tym bukiet w tej formie ciężko ułozyć zarówno na klęczniku, jak i na kolanach ;) Sama forma bukietu, bardzo prostego ogółem (bez tych trawkowych ozdóbek zarówno w zwisie jak i w tych "pętelkach") pasowałaby bardzo ładnie. Ciekawy jest efekt połączenia klasycznych róż z jagódkami - pojęcia nie mam, co to za roślinka, ale dodaje klasycznej formie bukietu-kulki ładnej lekkości. Wykończenie bukietu mocną w kolorze wstążką też mi się podoba. Jesli zalezy Ci na wydłużeniu formy bukietu, może zamiast wiechcia z trawy pomyśl np. o dłuższych końcówkach wstążki, niech opadną na przód sukni?? Wstążki będą mocnym elementem, ale nie sprawią wrażenia jakbyś  próbowała zasłaonić suknię, co może mieć miejsce przy trawkach...

A propos - czy bukiet będzie jedynym mocnym kolorystycznie akcentem w twojej stylizacji??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

bratek

Cytat: callja w 04 Kwi 2009, 01:03:26
Hmmmm, do Twojej sukienki (bardzo bogata faktura tkaniny) taki bukiet ze "zwisem" wedle mody sprzed jakiś 6 lat kompletnie mi nie pasi :hmm: Ale zastrzegam - IMHO wyłącznie!!! Na tle ładnych deseni tkaniny pojawi się nagle dodatkowy wiechetek, odwracając uwagę od Ciebie - poza tym bukiet w tej formie ciężko ułozyć zarówno na klęczniku, jak i na kolanach ;) Sama forma bukietu, bardzo prostego ogółem (bez tych trawkowych ozdóbek zarówno w zwisie jak i w tych "pętelkach") pasowałaby bardzo ładnie. Ciekawy jest efekt połączenia klasycznych róż z jagódkami - pojęcia nie mam, co to za roślinka, ale dodaje klasycznej formie bukietu-kulki ładnej lekkości. Wykończenie bukietu mocną w kolorze wstążką też mi się podoba. Jesli zalezy Ci na wydłużeniu formy bukietu, może zamiast wiechcia z trawy pomyśl np. o dłuższych końcówkach wstążki, niech opadną na przód sukni?? Wstążki będą mocnym elementem, ale nie sprawią wrażenia jakbyś  próbowała zasłaonić suknię, co może mieć miejsce przy trawkach...

A propos - czy bukiet będzie jedynym mocnym kolorystycznie akcentem w twojej stylizacji??

Jeszcze nie wiem, nie mam końcowej wizji. Myślę jeszcze o bordowej róży wpiętej we włosy. Na pewno będę miała jakiś koczek, tylko też jeszcze nic nie wybrałam.  A jak zmniejszę format zdjęc to wkleję te z przymiarki, w sukience "na żywo"