Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

W tych moich implantach też nic się nie przelewa ;) Ciało stałe jak nic ;)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: "golinda"kiedyś u mnie w LO na godzinie wychowawczej jeden kolega wstał i mówi:
"chciałem powiedzieć, że nie wszyscy są tutaj szczerzy i w pewien sposób oszukują innych"

a moja koleżanka do mnie:
"ej, chodzi mu o nasze staniku push-up?"

na bank o to mu chodziło
:mrgreen:

spragnienie

pytanie
jaki rozmiar jest w takim razie właściwy jeśli pod biustem mam obecnie 73cm, a w biuście 86?

bo też jestem chyba ofiarą typowego myślenia, a teraz troche przytyłam i już nic nie wiem   :oops:

edit: jak mocno trzymam miarkę to ma 71 cm pod biustem..

rilla

dobra to teraz ja - szeroko barczysta i szeroklaciasta... wyszło mi 79 pod biustem i 86 w biuście:/ czyli to 75 B to jednak dobry wybór?

cumberland

spragnienie, to masz w sumie podobnie do mnie 71/85 - mnie salsa 65 D lub 65 DD na początek doradza

zuzia

Cytat: "spragnienie"jaki rozmiar jest w takim razie właściwy jeśli pod biustem mam obecnie 73cm, a w biuście 86?
65 D lub 65 DD. Na początku może być ciasnawe, ale wyciągnij koniecznei cały biust z pach :)

rilla84,
ja bym z C spróbowała. może nawet z 70 D, tylko początkowo może być ciasnawa.

spragnienie

dzięi dziewczyny, stawiam piwko  8-)

65 D, kurcze strasznie małe mi się wydaje  :shock:  bo wiecie ja jestem naprawdę wysoka i to 65 jakoś tak... no ale spróbuję :]  tylko jak powiem pani w sklepie ze szukam dla siebie 65D to chyba padnie hehe
ale wiecie co, wyciągnęłam dziś z szuflady stanik 70C i jest o wiele lepiej niż w 75B czy 75A
zuzia sprobowalam powciagać co się da do stanika, ale nie mam co za bardzo, bo pod pachami (jeszcze  :mrgreen: ) nic mie nie rośnie, na żebrach skóra..a cholera 'boczki' wokół talii za daleko, żeby je na biust przerobić  :oops:

zuzia

Cytat: "spragnienie"bo wiecie ja jestem naprawdę wysoka i to 65 jakoś tak...
a co ma piernik do wiatraka????

Cytat: "spragnienie"wyciągnęłam dziś z szuflady stanik 70C i jest o wiele lepiej niż w 75B czy 75A
brawo!

Cytat: "spragnienie"zuzia sprobowalam powciagać co się da do stanika, ale nie mam co za bardzo, bo pod pachami (jeszcze  ) nic mie nie rośnie, na żebrach skóra..a cholera 'boczki' wokół talii za daleko, żeby je na biust przerobić  
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
ew. zobacz 65 C, ale jeżeli 70 C jest ok w miseczce to 65 D też powinno być. Chodzi przede wszystkim o obwód.

spragnienie

Cytat: "zuzia"
Cytat: "spragnienie"bo wiecie ja jestem naprawdę wysoka i to 65 jakoś tak...
a co ma piernik do wiatraka????

Bo wiesz, mój 1 stanik (nie licząc sportowych) to  było coś szalonego w sytul 60A  :mrgreen:   i teraz mi się wydaje, że 65 to są dla młodych i niższych dziewczyn.. no nie wiem jak to wytłumaczyć  :mad:   przy moim wzroście 65 wydawało mi się jakieś takie..nierealne  (w sensie, że taka duża, a stanik 65), no i że skoro wszyscy noszą 75 to ja tym bardziej ... i to 71-3 zawyżałam, zamiast nosić chociażby to 70..
:arrow:  ale spoko zrozumialam swój błąd

zuzia

Cytat: "spragnienie"Bo wiesz, mój 1 stanik (nie licząc sportowych) to było coś szalonego w sytul 60A
:shock:

Cytat: "spragnienie"wszyscy noszą 75 to ja tym bardziej ...
a czemu koniecznie chcesz być taka jak wszyscy? Ja wprawdzie noszę 75, ale FF i wierz mi - chciałabym sie zamienić!

spragnienie

Cytat: "zuzia"
Cytat: "spragnienie"Bo wiesz, mój 1 stanik (nie licząc sportowych) to było coś szalonego w sytul 60A
:shock:
 

?
:oops:



zuzia nie chodziło o to, żeby mieć takie jak wszyscy, tylko że myślałam że mając 71-3 musze nosić 75, a że większość tak nosi to mi się wydawało prawidłowe (to co myślę)

na szczęście zostalam uświadomiona i przynajmniej będę wiedziala czego szukać nast. razem, a także nie dostanę załamania nerwowego dobierając stanik do sukni ;]  bo 75 bez ramiączek to w ogóle byłaby pewnie porażka!  mam co prawda "stanik" silikonowy, ale nie wyobrażam sobie założenia go na cały dzień i tańczenie w nim.. mialam go na sobie raz na imprezie i dziękuję bardzo..

zuzia

Cytat: "spragnienie"zuzia napisał/a:
spragnienie napisał/a:
Bo wiesz, mój 1 stanik (nie licząc sportowych) to było coś szalonego w sytul 60A



?

bo wbrew pozorom ja też bym tak chciała. Mam duży biust, jest ok, ale jak np. jest super bluzka, pasuje na mnei ale rozchodzi się w biuście (i tylko w biuście) a rozmiar większy już wygląda jak worek to........ tęskno mi za A. A ja zaczynałam jako nastolatka z B i to też raczej krótka przygoda była.
A sportowego stanika to w życiu nie miałam bo bym sobie chyba oczy podbiła.  :fit:

salsa

Cytat: "spragnienie"
jaki rozmiar jest w takim razie właściwy jeśli pod biustem mam obecnie 73cm, a w biuście 86?
zacznij od 65 D
jesli jesteś koścista  to pewnie na tym skończysz, ale warto zmierzy jeszcze dla porównania 60 E
poza tym w niektórych modelach bedziesz miała 65 DD (30 DD z anglików) gdyz jestes na pograniczu rozmiarów
w polskich sklepach ciezko cos znaleźć i raczej w duzych miastach :-?  jelsi juz
niestety-duzo nas obwodowych 60-tek ale staników dla nas w POlsce jak na lekarstwo!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

salsa,
twoja torebka powinna być właśnie nabywana. Tzn. ta pierwsza zielona. Zajrzyj na wątek wyprzedaży. Tylko ona nie w wawie a w Bartoszycach. I nie wiem jak to przesyłać. Do Ciebie?

salsa

Cytujdobra to teraz ja - szeroko barczysta i szeroklaciasta... wyszło mi 79 pod biustem i 86 w biuście:/ czyli to 75 B to jednak dobry wybór?
_________________
zdecydowanie wybór do bani!
myślę ze trzeba sporbowac zejsc z obwodem do 70 i miska do tego D
wypchać wszytsko spod pach i zobaczyć jak to wyglada
jesli miska wyda się odrobinę za duza-nie martwić się, biust dojdzie sobie po kilku tygodniach (oczywiscie odrobinę a nie duzo-czyli np przy pełnym wepchaniu pach do stanika  i wypieciu biustu bedzie dobre)
mozna tez przetestowac miskę C, ale to juz jak D okaże się za duza:)

[ Dodano: 06-02-2008, 16:12 ]
Cytat: "zuzia"I nie wiem jak to przesyłać. Do Ciebie?
no a moze mi przywieziesz:P???

juz ide zagladac!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"no a moze mi przywieziesz:P???
nie dotrze do piątku! no, chyba, że mi ją w autobus wsadzą. Pomyślę.

salsa

Cytat: "zuzia"nie dotrze do piątku! no, chyba, że mi ją w autobus wsadzą. Pomyślę.
no to adres znasz:) wyslij przesyłką:)

i podlicz mnie wreszcie bo na razie mnie wiem czy mnie na te zakupy stać w ogóle;)
po ile te tobracze?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "inkageo"Mary z bardotek Lupo próbowałabym 70 D ;)

D ????????? O Matko, święta! W najśmielszych planach silikonowych wkładek nie zakładałam, że do "D" dojdę  :-P ;) Brzmi jak bajka  ;-)

Monika

spragnienie ja przy ponad 80 w obwodzie mam niektóre staniki 70 - zależy jak leży, w niektóre nie wchodzę, a w niektóre jak najbardziej.  Więc w Twoim wypadku myślę, że 65 to przynajmniej. Choć ja to nie kości a tłuszczyk mam, to też inaczej ;) A co do literek - problem jest taki, że bardzo wiele zależy od konkretnego stanika, nawet nie od firmy. I nie bać się dużych literek!! To nie boli ;) A ja swoje staniki kupowałam zawsze 75C z triumpha i żyłam w przekonaniu że wszelkie staniki modelujące biust, twarde itp są nie dla mnie. A teraz się okazuje, że jak kupię sobie dobrze dobrany (75 E/F) to i biust ładnie wygląda i nic mi nie lata i w ogóle jest super :D
Ale jak pierwszy raz poszłam we wrocku oglądać staniki w moim nowo odkrytym rozmiarze to się dziwiłam, czemu one mają takie śmieszne dodatkowe zapięcia - po dobrej chwili się zorientowałam że biustonosze dla matek karmiących mierzę :roll:

inkageo

To lupowe 70D pewnie nie jest duże, skoro ja miałam na sobie C..

[ Dodano: 06-02-2008, 17:39 ]
Mary znalazłam białą bardotkę lupo na wyprzedaży za 30 zł (mam takie dwa, biały i czarny), ale minus wyprzedaży to chyba brak możliwości zwrotu/wymiany..
http://www.sklep.lupoline.pl/model,504.html
Imagine there is no hate

spragnienie

Cytat: "zuzia"
A sportowego stanika to w życiu nie miałam bo bym sobie chyba oczy podbiła.  :fit:

tekst dnia  :mrgreen:


salsa dzięki za rady
piwko for you  

Monika  a gdzie we Wrocławiu jest dobry sklep z bielizną - bo do tej pory myślałam, że to intissimmi i triumph, ale chyba się myliłam, bo 65D chyba tam łatwo znaleźć nie będzie..

cumberland

idąc za ciosem po wczorajszym rozmiarowym oświeceniu, dziś polatałam trochę po sklepach bieliźniarskich w stolicy Śląska.

Oczywiście o obwodzie mniejszym niż 70 można zapomnieć, babeczki dziwnie mi się przyglądały jak pytałam o rozmiary 65 czy 60. Pozostają zakupy online, co było w sumie do przewidzenia. Ale i tak pokusiłam się o pierwsze przymiarki, wzięłam do przmierzalni 70-ki (najmniejsze co mieli) z miskami D. Zgodnie z salsy prikazem powyciągałm spod pach wszystko co tam miałam i umieściłam na swoim miejscu. I poważnie! Już przy tym zabiegu widać było różnicę, w porównaniu do mojego "od zawsze" 75 B  :!:  Pod biustem nawet specjalnie nie ściskało więc odważnie będę szukać 65-tek!

A jedna "70-ka D" nawet za mała była  :lol:

[ Dodano: 06-02-2008, 18:45 ]
spragnienie, jak fajnie - moje pierwsze piwko dzięki  :)

Monika

spragnienie ja większość w Szkocji kupuje, ale możesz próbować w factory w lavantil czy jakoś tak - na pewno mają tam miseczki F, ale czy mniejsze obwody to nie wiem - bo ja się z obwodem w tzw. standardzie mieszcze, z miseczkami trochę gorzej ;) No i tam jest tanio :D
Słyszałam, że jeszcze w NOT jest jakiś dobry sklep i na piłsudskiego - na przeciwko ze skrzyżowaniem z zielińskiego, ale tam nie byłam
a w ogóle to a propos triumpha to oni produkują szerszą rozmiarówkę - tylko żadko można ją dostać. Ja mierzyłam triumpha z miseczką E w sklepie galerii centrum w Pasażu Grunwaldzkim, także tam też możesz szukać.

zuzia

Cytat: "Monika"a w ogóle to a propos triumpha to oni produkują szerszą rozmiarówkę - tylko żadko można ją dostać.
problem z triumphem polega na tym, że 99% tych stanikók które już w ogole mają E czy F to takie "babcine" staniki.

Monika

zuzia szczerze mówiąc to wdziałam jeden E, nawet mierzyłam z ciekawości w sumie, ale nie pamiętam jak wyglądał - wiem, że był za mały :D