Bukiet z czerwonych frezji i bialych roz...co sadzicie?

Zaczęty przez nata79, 08 Paź 2008, 10:24:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nata79

Hej! Ja zawsze uwielbialam frezje, a czerwony to moj ulubiony kolor. Wymarzyl mi sie taki wyglad, jak Keira Knightley w 'The Edge of Love' - wklejam

http://www.worstpreviews.com/images/photos/theedgeoflove/theedgeoflove7.jpg

oczywiscie sukienka nie fioletowa, ale generalnie podoba mi sie taki wyglad z 40-tych. Taka biala roza we wlosach i pomyslalam sobie, ze fajnie byloby zrobic bukiet z takimi rozami i gdzies te frezje wplesc...macie jakies przyklady bukietow z frezji?  :smiley_thnx:


bagietka12

sorki   :-[ to przeciez nie o bukiet chodziło tylko o wyglad :D ale ze mnie gapa :shy:

zuzia





nata79

Bagietka, bardzo dziekuje za pomoc! Ten bukiet z rozowymi frezjami straaasznie mi sie podoba!!Cos takiego bym chciala, tylko z lekko wplecionymi bialymi rozami...no i czerwony, nie rozowy.ale tylko dlatego, ze wymarzylam sobie te roze we wlosach i taka fryzure w stylu lat 40-tych...I mojemu przyszlemu chcialabym podobna przypinke zrobic...Polewam!

rilla

hm tachoti miała frezjowy bukiet i wytrzymał:) tak mi się zdaje:)

a jak róża we włosy a nie frezja to nie będzie problemu. Kiedy masz ślub?

dziewczyny wpisujcie się do wątku i kalendarza, żebyśmy mogły wam kibicować:)

bagietka12

nie ma za co nata79 , a właśnie kiedy ślub??

rilla84 ja już się wpisałam :D dawno dawno  ;)

nata79

Hej dzieki, macie moze zdjecie Tachoti? Bo jestem bardzo ciekawa tego bukietu. Ja mam wesele 15 sierpnia 2009 roku, jeszcze niby sporo czasu, ale juz trzeba myslec powoli, bo nie lubie wszystkiego na ostatnia minute zalatwiac...
A gdzie jest ten kalendarz?

bagietka12

no to jeszcze sporo czasu  :) ja mam ponad miesiąc wcześniej niż Ty bo 11 lipca 2009 i narazie odpuszczam przygotowania!! formalne rzeczy załatwione a za reszta bede sie rozgladac w przyszlym roku  :yes:

A tu masz linka do kalendarza

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,14.0.html

Basia

frezje w bukiecie wytrzymają bez problemu, sama je mialam w swoim bukiecie.

jesteś pewna że są czerwone frezje? pamiętaj że jak są zwinięte pączki to wyglądają na dużo ciemniejsze niż są faktycznie. jak się rozwiną mają dużo mniej intensywny kolor!

jeszcze kila zdjęć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

#13
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

#14
no i znalazłam czerwone...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

nata79

Dzieki Basia, nie moge zobaczyc tych zdjec niestety...nie wiem czemu mam tylko ikonki z takim czerwonym krzyzykiem. Jestem zalogowana, ale mam dosc starego kompa...nie wiem, czy to ma cos wspolnego. Ja widzialam czerwone frezje, ale rzeczywiscie sa mniej popularne niz rozowe i biale, tylko takie sliczne i pachnace...:) Ciekawe, czy moja kwiaciarka w malutkiej miescinie sobie poradzi z bukietem slubnym :)
To sie tak mowi, ze jest jeszcze sporo czasu, ale ja nie mieszkam w Polsce i bede tam tylko 2 razy do czsu wesela w sierpniu, musze sie wiec sprezyc...:)

bagietka12


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

O kurcze! ale jak je wstawiałam to je widziałam...
sorki zaraz spróbuje jeszcze raz odszukać...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

ale dziwna sprawa... teraz widze i ten wysłany przed chwilą i ten na poprzedniej stronie...
a Wy?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

nata79


zwierzatko_mojej_mamy

Basia to chyba przez procenty w adresie - wyedytuj sowje posty i skazuj tagi img i inne i zostaw sam link, bo nie zobaczymy chyba tego
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


Basia

no cos dziwnego z tym zdjęciem
nająsmieszniejsze jest to że ja widze te zdjęcia...

zrobiłam tak jak Zwierzatko radzilo- został link
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................