Budowanie szafy zabudowanej bez fachowca

Zaczęty przez tachogti, 08 Wrz 2008, 17:47:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Porwala sie ktoras juz na takie cos? Bo moj malz sie uparl ze zrobi sam  what I chcialam wiedziec czy ktos ma jakies dowswiadczenia z tym.
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

hehe jak mąż ma zdolności to się na pewno uda... mój potrafi proste meble z desek z obi zrobić:D

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti kumpel z pracy robi wlasnie - stanal na drzwiach, bo nie moze sie zdecydowac czy zwykle - to by zrobil sam, czy suwane - tu juz wiekszy problem z prowadnicami ;)

wszystkie deski sobie rozrysowal, rozmierzyl i zamowil dokladne wymiary w castoramie - tam mu pocieli jak chcial i rachu-ciachu zlozyl szafe ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

No my tez chcemy zeby nam zrobili docinanie w castoramie  :) a drzwi rzeczywiscie problem bo najdrozsze, ale suwane da sie tez samemu zrobic... Tylko sie zastanawiamy czy to rzeczywiscie takie proste jak sie wydaje czy sa jakies ukryte okropienstwa ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zlota

no musicie to poważnie przemyśleć...kupiliśmy kiedyś z moim N. meble przez Internet. Skręcania i nerwów było tyle, że omal do rozwodu nie doszło  :D Bądź przygotowana, że samodzielna budowa szafy może trwać baaardzo dłuuugo i zastanów się czy starczy Ci cierpliwości :)

tachogti

zlota moj chlop takie rzeczy robi sam ;) skrecil kuchnie sam, komode, lozko do sypialni, cztery regaly, zbudowal nadstawke do szafy i zrobil blat do lazienki i poleczki do ubikacji, rozkrecil swoja szafe i skrecil jeszcze raz... Tu mu cierpliwosci nie zabraknie, chodzi o jakies ukryte patenty..  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zlota

uuu, a to sobie chłop poradzi  :ag: On będzie budował, a Ty będziesz mogła spokojnie na strefie siedzieć ;) A patenty jakieś tutaj są:
http://forum.muratordom.pl/szafa-wnekowa,t111374.htm

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zlota

stresów "przedweselnych" tyle, że przydałoby mi się coś mocniejszego :D ale dziękuję ;)