jak we śnie.. - link do streszczenia filmu str. 1

Zaczęty przez malybob, 08 Wrz 2008, 12:22:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Wciąż nie wierzę..
Było tak pięknie. Jest tak wspaniale..


Chciałam mieć piątek przed ślubem spokojny..  :hihi:
Odetchnęłam dopiero wieczorem w kościele. Po spowiedzi zaczęło do mnie docierać, że jeszcze chwila i będę Żoną.. I, że cokolwiek by nawaliło w sobotę, to i tak będzie pięknie- bo z Nim  :wub:

Przypomnieliśmy sobie,że od czasu wczesnego śniadania nic nie mieliśmy w ustach, więc poszliśmy na ostatnią narzeczeńską pizzę. Czułam się jak w czasie kolacji zaręczynowej..

Późnym wieczorem przyjechała moja wspaniała świadkowa i razem robiłyśmy do północy winietki. Niepotrzebnie, ponieważ -wciąż nie rozumiem jak to się stało- goście się kompletnie wymieszali       :confused:

I nastał poranek.. Zaczęło się od pretensji świadkowej do N. dlaczego obudził nas 18 min. za wcześnie (przyjechał po winietki).  ;)  Potem on już nie miał wolnej chwili..

A ja włączyłam "jak dobrze wstać skoro świt", zamówiłam taksówkę  i się przygotowałyśmy do wyjścia..

Pojechałyśmy do fryzjerki- i zonk.. Próbna fryzura mi się bardzo mi się podobała, a w dniu ślubu mało się nie rozpłakałam. Więc po 40 min. czesania decyzja- od początku i nie kręcimy włosów, tylko skracamy. Trochę podpinamy i wplatamy koraliki (niebieskie  ;)) I udało się - efekt był taki jak chciałam. Suma sumarum- polecam moja fryzjerkę, przede wszystkim za cierpliwość :) (Gocław, Samolotowa, p.Agnieszka)

Potem czesanie mojej świadkowej - zachwycający rezultat z wpiętymi eustomami - i znów w taksówkę. I do Babci, gdzie czekała już na mnie suknia. I śniadanko..
Przegryzłyśmy coś i przyszła makijażystka. BARDZO ją polecam! (p.Gosia z salonu róg Mickiewicza i Zajączka).

Umalowana, ledwo poznałam siebie w lustrze..

Później mocowanie się z pończochami samonośnymi, które uparłam się ,że przypniemy do pasa.. Udało się! Świadkowa szybciutko się ubrała i wyjęła moją suknię..

Akurat zdążyłyśmy sobie z nią poradzić, kiedy nadjechał fotograf. Biżuteria (lutowana w końcu przez N. ;) ) i welon.. I jestem gotowa.
I uświadamiam sobie,że jest mi gorąco.. a tak się bałam,że zmarznę.. Miało być 17 stopni i deszcz.. A było ponad 30 i słońce :)

Patrzę na zegarek- N. powinien już być. Siadam, czekam.. Pot ze mnie spływa  ;D ..a jego nie ma..
Przyjechał spóźniony 20 minut  ;) Dostałam bukiet- jakie to ciężkie............ Ale bardzo mi się podobał. Był to prezent od mojej koleżanki- florystki ( http://kwiatydoslubu.pl/ ), która nie pozwoliła mi na niebieskie kwiatki, ale uwzględniła niebieski akcent  :flowers:

I jedziemy.. Podpisy przed Mszą w kancelarii, ustalenia z przejętymi druhenkami..
I wchodzimy!!!

Od tego momentu pamiętam jak przez mgłę.. Piękny kościół, ślicznie udekorowany przez naszą forumkę Justynaaa2 (jeszcze raz dziękuję!). Życzliwe twarze dookoła..

I kanon Pachelbela na wejście w wykonaniu organisty i znajomej skrzypaczki- to marzenie mojego N. :)

Pieśń nad Pieśniami przeczytana przez Świadkową. Psalm odśpiewany przez koleżankę z chóru i jej siostrę. List do Koryntian w wykonaniu mojego brata. I Ewangelia- tu zostawiliśmy księdzu wolną rękę , bardzo się więc ucieszyłam słysząc tę, którą najbardziej chciałam (o Kanie Galilejskiej).
Chór śpiewa przepiękne utwory Brucknera, Mozarta i mniej znanych kompozytorów, wzbudzając zachwyt gości.

Przysięga.. On patrzy na mnie, ja na niego.. i wydaje mi się,że to sen..Podchodzą druhenki z obrączkami..

Komunia pod dwiema postaciami także dla gości, na życzenie mojego już Męża..
Błogosławieństwo, życzenia i idziemy do ołtarza Matki Boskiej. Tu niedopatrzenie z mojej strony ;) Mąż mnie obrócił..  ;D trudno, będę mu posłuszna.

I przy dźwiękach organów grających Marsz Wagnera wychodzimy.
Przechodzimy pod flagami grupy pielgrzymkowej, w której się poznaliśmy. I przed kościołem dosłownie zasypują nas grosikami i ryżem.

Życzenia-duuużo gości :) grupa żółto-biała śpiewa Abba Ojcze..
I idziemy ze świadkami do Parku Saskiego na krótką sesję.
Po około godzinie docieramy do naszej remizy strażackiej (polecam!!!) , którą 2 dni wcześniej sami dekorowaliśmy (polecam zakup materiałów na giełdzie kwiatowej- dekoracja wyniosła nas niecałe 90 zł.)

a potem- zabawa , zabawa i jeszcze raz zabawa!!! DJ bez zarzutu (franzaudio@o2.pl), super muzyka. I dużo za dużo pysznego jedzenia podanego przez rozrywkowych kelnerów (polecam open-catering).

I nasz pierwszy taniec do Niebieskiej Piosenki- improwizacja zakończona walcem wiedeńskim. podobno nieźle nam wyszło ;)

Zabawa trwała do rana, a w niedzielę już spokojne poprawiny.


... i żyli długo i szczęśliwie..


PS. a w poniedziałek pierwsze małżeńskie sprzątanie- remizy ;)

PS .2.
Długo się wahałam, ale ze względu na sentyment i sympatię do tego forum podzielę się z Wami streszczeniem naszego filmiku ze ślubu.
www.zoltobiala.info/film.avi



malybob

i na naszej "niebieskiej sali"..

rilla

gratulacje!!!! jakie piękne promienie słońca... cudnie

giga

Piękna para.Wszystkiego Najlepszego!!!!   Ciekawa wiązanka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Gratuluję :)

Wiele szczęścia i czekamy na opis!! Zdjęcia śliczne :)

magdarynka

Gratulacje  :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


maroonbug

Malybob gratuluje! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Meza, ze zdjec widac, ze zakochane z Was golabki :)

inkageo

Gratuluję i czekam na relację! :)
Imagine there is no hate

vobi

Cytat: malybob w 08 Wrz 2008, 12:22:24
Było tak pięknie. Jest tak wspaniale..

malybob, piekne podsumowanie! I oby tak wspaniale bylo zawsze  :roza:

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


kasiad

malybob gratuluję, czekam na relację i więcej zdjęć  ;)

magdalinska

wszytsko dobrego, duzo szczescia i milosci :)

niewiemjaka

Gratulacje! :yeah: wszystkie Naj Naj duzo sloneczka w Waszym zyciu:)  :piwko:

goga

Gratulacje:) jednak w bukiecie było niebieskie ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Anupka

Gratulacje!  :drunk:
malybob, wygladasz niemal jak... ze swojego avatarka! Super :)
Duzo szczescia

:)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

kochana, pieknie wygladaliscie, gratulacje !!!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Gratulacje! :roza: :roza: :roza:

zlota

Przede wszystkim dużo miłości aż po grobową deskę! :) a szczęście przyjdzie samo :clover:

salsa

malybob GRATULACJE
jaka Ty młodziunia na tych foteczkach :)  ale włosy to masz przesliczne ! czekamy na wiecej fotek :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

Gratulacje serdeczne :)

rubin04

Gratulacje! Pięknei wygladałaś - ależ Ty jestes blondynka :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login