Antyperspirant

Zaczęty przez golinda, 22 Sie 2008, 09:27:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

któraś ma naprawdę godny polecenia?
ja ostatnio przeszukałam net w poszukiwaniu czegoś dobrego
używam Lady Speed Stick albo czegoś w tym stylu, ale po jakimś czasie i tak zaczynam się pocić - oczywiście nie ma nieprzyjemnego zapachu, bo antyperspirant ma swój zapach i to jego raczej czuć, ale mimo wszystko komfortowo nie jest

znalazłam w sieci coś o nazwie Antidral
kupuje się w aptece, zakupu dokonałam
na wizażu poczytałam ostrzeżenia, że świeżo po goleniu lepiej tego nie używać
poza tym używa się tylko na noc
rzeczywiście działanie ma niezłe, mimo że dopiero parę razy użyłam, ale, jest jedno wielkie ale

szczypie i swędzi tak, że aż budzi w nocy to uczucie! ja mam wrażliwą skórę, więc chyba muszę sobie odpuścić, ale jak ktoś ma normalną, to polecam

zwierzatko_mojej_mamy

ja teraz iwerna od 3 kulek jestem DOVE temy do starzejacej sie skory :D to rozowe ;) wczesniej tez dove, tylko inny, a ten ma najprzyjemniejszy zapach i najdelikatniejsza konsystencje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

o, dobry temat- bo właśnie zaczęłam się zastanawiać- czego użyć na ślub, co polecacie (bez intensywnego zapachu, żeby się z perfumami nie pogryzło..)

elve

golinda ja też nie mogę stosować antidralu (właściwie etiaxilu, ale jeden pies), może sporadycznie
jest jeszcze etiaxil do skóry wrażliwej, może wypróbujesz? (ja napewno, ten normalny oddałam mężowi i sobie chwali)

ja używam rexony active, w kulce

rilla

ja używam vichy z zieloną zakrętka... bez porównania z antyperspirantami z drogerii. Pierwszy raz nie mam żadnych mokrych plam nawet po całym dniu w obcisłych bluzkach z długim rękawem

rilla

Cytat: malybob w 22 Sie 2008, 09:36:19
o, dobry temat- bo właśnie zaczęłam się zastanawiać- czego użyć na ślub, co polecacie (bez intensywnego zapachu, żeby się z perfumami nie pogryzło..)


ja właśnie na ślub kupiłam kulke vichy, jeden raz rano - ei pachnie mocno i trzymało się calą noc:) a był upał 30 stopnii

malybob

dzięki! to pewnie zaryzykuję z Vichy, bo już o nim myślała. Tylko ceny się boję.. ;)

golinda

rilla, no właśnie na wizażu też dziewczyny polecały ten vichy, chyba wypróbuję, choć jestem sceptycznie nastawiona do tych kosmetyków


zosia2007

Cytat: rilla84 w 22 Sie 2008, 09:37:35
ja używam vichy z zieloną zakrętka... bez porównania z antyperspirantami z drogerii. Pierwszy raz nie mam żadnych mokrych plam nawet po całym dniu w obcisłych bluzkach z długim rękawem

też używam vichy juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona :)


antidral też czasem uzywam, ale tylko na noc i nie częsciej niż raz w tygodniu. czasem troche piecze i swedzi, ale wziełam sie na sposób i po pierwsze używam go jak troszkę się zapuszcze (jakies dwa dni po goleniu) i przed uzyciem nakładam antyperspirant dove, który ma działanie kojące i wtedy juz tak nie piecze.

damka

pod vichy sie dwiema rekami podpisuje
jest naprawde skuteczny a przy tym b. delikatny

rilla

ja też, wszytsko co dotąd kupowałam mnie zawiodło... sztyft pod oczy oligo był tyko w miare ok.

ale kupiłam ten antyperspirant właśnie na ślub -  z polecenia koleżanki- i jestem zadowolona, jest wydajny, delikatnie pachnie. Jest też wersja nowa dla skóry bardzo wrażliwej ponoć...

panikarola

ja tez vichy z zielona zakretka, ale mialam tez z biala i tek byl ok. malybobo, to kosztuje kolo 35-40 zl chyba, da sie przezyc. kupilam kiedys z tesciowa na spolke dwupak w promocji, to juz w ogole wychodzilo znosnie.

ja lubie kulki z alkoholem, jak kupuje to roznych firm taki z dodatkiem %.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malybob

a o co chodzi z tymi nakrętkami? tz. domyślam się ,że jakieś rodzaje, ale właśnie co polecacie?

golinda

ten vichy jest pudrowy, czy to kulka?

zosia2007


zosia2007

Cytat: malybob w 22 Sie 2008, 09:46:12
a o co chodzi z tymi nakrętkami? tz. domyślam się ,że jakieś rodzaje, ale właśnie co polecacie?

bo są dwa - vichy z zielona nakrętka do skóry normalnej i z biała do skóry wrażliwej

malybob

i skuteczność porównywalna?

golinda

a propos:

jest u nas w księgowości baba, która tak cuchnie, że aż niedobrze się robi
właśnie ją mijałam w łazience - jest godzina 10:00 rano, a od niej tak capi, jakby 3 dni w polu pracowała!

fuj, fuj, fuj!

panikarola

jak dla mnie byla porownywalna, tylko ten z biala nie pachnial. a ja wilalam, jak pachnial ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

justynaaaa2

ja już od wielu lat używam etiaxil - chyba to samo co antidral  ??? przy pierwszym użyciu, trochę za obficie się wysmarowałam i całą noc spać nie mogłam, nawet jakieś omamy miałam chyba  :hihi:
teraz używam go raz na 2 tygodnie a na co dzień adidasa w sprayu i wystarcza w zupełności. Faktycznie nie wolno używać na świeżo ogoloną skórę, bo jest koszmar. Ja najpierw go używam a potem za 2 dni depilator i do dzieła  ;) 

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 22 Sie 2008, 10:05:19
ja już od wielu lat używam etiaxil - chyba to samo co antidral  ??? przy pierwszym użyciu, trochę za obficie się wysmarowałam i całą noc spać nie mogłam, nawet jakieś omamy miałam chyba  :hihi:
teraz używam go raz na 2 tygodnie a na co dzień adidasa w sprayu i wystarcza w zupełności. Faktycznie nie wolno używać na świeżo ogoloną skórę, bo jest koszmar. Ja najpierw go używam a potem za 2 dni depilator i do dzieła  ;) 

pomyliłam się - ja tez uzywam etiaxil zamiast antodrala :) kiedys uzywałam antidral ale zmienilam na etiaxil bo jest mniej pieczący. Sorki za pomyłke w wywodach ;)

inkageo

Ja mam etiaxil dla wrażliwej skóry i tylko troszkę swędzi po zastosowaniu, ale po kwadransie przechodzi. Za to ciągle o nim zapominam, bo to raz w tygodniu się stosuje. I też jestem fanką Vichy z niebieską zakrętką już od kilku lat.
Imagine there is no hate

mika

Golinda spróbuj etiaxil do skóry wrażliwej albo to
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6499
ja używałam etiaxilu zamiennie z tym reutterem

rubin04

Ja tez od kiedy spróbowałam Vichy z zeloną nakretka to nowa jakosc życia - zajżyj do Superfarmu - kupilam w promocji za 26 zł.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

etiaxil mialam na ślub i był ok.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login