O trudnej i długiej do własnego M drodze....

Zaczęty przez elve, 20 Sie 2008, 10:34:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

elve, świetne te zwisy :) tylko jakie żarówki tam kupować aby to ładnie wyglądało? teraz wszystko do połowy w plastiku :knuje:
a z drugiej strony 12 m2 na jednej żarówce nie pociągnie? Może żarówkę mocniejszą? a na biurka osobne lampki?

elve

Puk puk
dojrzewam do powieszenia firanek w salonie,jakoś zachciało mi sie przytulności. W przyszłym roku wymienie lakierowane fronty w kuchni i w końcu rozstaniemy siż z czerwienią na rzecz wanilii :rotfl:

Na karniszach KS, woal w kolorze ścian czyli wanilia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Ma któraś taki system, albo doświadczenia w tym temacie? Zastanawiam się jak wymierzyc wysokość takich firan

Kasia

Elve ja je mam na uwadze ale rozważałam z pomiarem i montażem.


elve

marax, a jak to jest montowane do karnisza?

marax

Cytat: elve w 04 Gru 2016, 16:22:47
marax, a jak to jest montowane do karnisza?
karnisz jest dokręcony do sufitu standardowy jakich wiele. Firanka jest po prostu firana na żabkach a nad mocowaniem żabki jest jeszcze z 4 cm firany  namarszczonej ku górze tak aby przykrywała karnisz. Wiesz na foto w katalogu to wygląda idealnie ale ja mam taki lepszy niby materiał ( dałam za to firanę z 2000 więc to nie jest najtansza wersja) . to marszczenie górą faluje i co jakis czas jednak ten karnisz widać ( moge ci zrobić fotę). Tak jak na zdjęciu to się da zrobić tylko z bardzo sztywną zasłoną.

marax

#1481
Tam poniżej tych żabek plastikowych jest wszyta taśma która tak to marszczy. Czyli podsumowując taśma  nad tym jest plastikowa żabka a nad żabką jest jeszcze z 4 cm materiału tak zmarszczonego żeby zasłaniało karnisz. To wszystko zrobiła mi miejscowa krawcowa .

marax

To co ty pokazałaś to jest zasłona firana nie bedzie ci się tak układała.