Ślub kościelny NIE w kościele

Zaczęty przez aurelia, 18 Lip 2008, 11:39:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

foszek  :drunk: za zbieżność poglądów

wrobelek0403

co do slubu poza kosciołem: proboszcz z naszej parafii na naukach stwierdzil, że jesli znajdziemy ksiedza, ktory nam udzieli slubu poza kosciołem, to on nie widzi przeciwskazan. Jak go znam, sam pewnie tez by udzielil ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: aurelia w 18 Lip 2008, 12:46:36
chcialam żeby mój ślub był inny niż wszystkie w rodzinie, ale jak mi się nie uda to zrobię w kościele. Chyba za bardzo utrudniam sobie życie moimi pomysłami
zycze powodzenia i wytrwalosci w zalatwianiu:)
ale, jesli moge, wydaje mi sie ze jesli jedyna motywacja to to zeby byl inny. to nie wiem czy warto robic sobie tyle zachodu:)
bo jesli chodzi, o cos w tych 'w kosciole' co ci nieodpowiada, i robiac na zew likwidujesz to cos, to co innego. ale jesli chodzi o samo inaczej, to moze warto pomyslec jak zrobic zeby bylo inaczej nie robia poza kosciolem:)
lub jesli mialabys jakies wymarzone konkretne miejsce, to tez latwiej by ci bylo cel urzeczywistnic...moze, zle odbieram, ale troche wyglada jakby chodzilo tylko o to zeby bylo poza, 'byle gdzie' byle poza;)
nie czepiam, staram sie pomoc, tylko moze troche okracznie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login