Poradnia Rodzinna w Warszawie

Zaczęty przez marie, 24 Sie 2007, 09:50:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marie

Dziewczyny,

czy macie jakieś namiary na poradnie rodzinna w Warszawie, w której wszystkie 3 spotkania można zaliczyć podczas jednego? Do slubu zostal tylko miesiac i boje sie, ze z tym mozemy nie zdazyc.

kocica27

Poradnia Rodzinna w Wilanowie przy kościele św. Anny - pani przeprowadza grupowo, spotkania są w środy o godz. 17 i 17.30. Nam zaliczyła po 2 spotkaniach, ale była para, której się bardzo spieszyło, więc zrobili zajęcia o 17 i o 17.30 tego samego dnia i też im zaliczyła.

Anupka

Znalazlam namiary na poradnie przedmalzenskie w Warszawie. Informacje w linku ponizej:

http://www.archidiecezja.warszawa.pl/upload/binaries/dokument7/poradnie.pdf

Niestety nie wiem jak szybko dzialaja... Ale adresy i tak pewnie sie przydadza :-)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Poradnia na wiejskiej
889 046 320
022 622 97 75 (chyba wtorki i czwartki od 16)
ul. Wiejska 13/4b
dostałam ten namiar od dodaa84 i jestem bardzo zadowolona, szybko i bez problemów.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

maland

na wiejskiej nie jest wcale tak fajnie.
trafilismy na babke, ktora wymagala 3 spotkan, a do tego zgarniaja teraz 100zl :/

Szaraczek

Cytat: kocica27 w 24 Sie 2007, 11:18:20Poradnia Rodzinna w Wilanowie przy kościele św. Anny - pani przeprowadza grupowo, spotkania są w środy o godz. 17 i 17.30. Nam zaliczyła po 2 spotkaniach, ale była para, której się bardzo spieszyło, więc zrobili zajęcia o 17 i o 17.30 tego samego dnia i też im zaliczyła.
Czy orientujecie sie moze, czy do tej poradni trzeba sie zapisac, czy mozna po prostu przyjsc?
Bede miec malo czasu na zaliczenie tych zajec wiec zalezy mi na jakiejs sensownej poradni. Ta w Wilanowie wlasnie sie taka wydaje. Moze ktos byl tam ostatnio??