Stylizacja Beesok - i lekkie zalamanie slubne mnie jednak nie ominie :(

Zaczęty przez beesok, 09 Lip 2008, 20:33:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

Cytat: panikarola w 10 Lip 2008, 13:36:40
beesok, z rozpuszczonymi bedzie bardziej dziewczeco, a spiete bardziej klasycznie, ale tez moze byc romantycznie. ja bym sie na spiete zdecydowala, bo moje takie sobie sa pod wzgledem urody, znaczy puszyste, ale z rozpuszczonych fryzura to by sie nie utrzymala dlugo. poza tym goraco w rozpuszczonych. spinki mi sie podobaja wszystkie...

Ja tez tak mysle - choc wlosy mam w miare OK - podatne i lekko falujace krecace wiec mozna by zrobic ladna fryzure z lekkich fal? Nie krecone/nie proste - tylko naturalne i ewentualnie pol spiete?

Tylko jak z welonem do tego wszystkiego? Bo ja baaardzo chce miec dluuuuugi welon:)

panikarola

no wlasnie, beesok, nie taki scisniety i wyczesany koczek, tylko takie wlosy np. luzno spiete nad karkiem wlasnie ta spinka od gory i welon do czubka glowy albo nad te spinke.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

beesok "biel + srebro + perly" to gdzies mi umknelo ;) przy samych rozo-czerwieniach to by przeszlo ;) juz nie motam nic, zanim nie przeczytam od deski do deski :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

katgoli

Beesok ja bym tez widziala do tej pieknej i eleganckiej sukni wlasnie  spiety kok moze taki a la Breakfast at Tiffany`s

justynaaaa2

a ja bym widziała kwiaty coś w ten deseń
tylko bez tych jasnych, same te żywe kolory i zamiast jasnych czerwone

kwiaty-aga

piękna suknia i butów już zazdroszcze!
a bukiet bym taki widziała na przykład:

kwiaty-aga


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

poli

a to różne gorące kolory jakie ja zebrałam. rzeczywiście chyba najfajniej połączyć te trzy mocne kolory w bukiecie i nie dokładać tam już żadnej zieleni.  można przewiązać całość fragmentem z odciętej sukni, zeby trochę "zmrozić" całość. ale nie w formie mikrofonu tylko wysoko zawiązanej wstążki, żeby dół nie zlewał się z suknią, bo bukiet będzie lewitująca kolorową bombką  ;)

poli


beesok

Cytat: katgoli w 10 Lip 2008, 13:58:57
Beesok ja bym tez widziala do tej pieknej i eleganckiej sukni wlasnie  spiety kok moze taki a la Breakfast at Tiffany`s


Nie ukrywam ze Audrey to moja idolka a ta fryzura ze spinka bylaby super :)
Zamierzam ja wyprobowac u fryzjera :)

beesok

Dziewczyny - bardzo dziekuje za wklejenie bukietow - piwko stawiam   :drunk:

Niektore mi sie bardzo podobaja - musze je sobie na spokojnie poogladac :) wydrukuje i zaniose florystce - tylko mam nadzieje, ze nie bedzie takich numerow jak miala Eliza z kwiatami ktore akurat nie kwitna w sierpniu  :-\

magdarynka

Szukalam i szukalam ale mam  :)
Mozna wykonczyc bukiet ozdobna tkanina, nawiazujaca do wybranych przez ciebie ( albo jedna z nich ), cos takiego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Cytat: beesok w 10 Lip 2008, 17:51:33
Nie ukrywam ze Audrey to moja idolka a ta fryzura ze spinka bylaby super :)
Zamierzam ja wyprobowac u fryzjera :)

ciesze sie  brawo

ja ostatnio sie napalilam na taka (do sukienki na cudze wesele)

maroonbug

Wow, Katgoli to Ty na tym zdjeciu? Super fryzura! I jakie wlosy...rewelacja po prostu!

beesok

Katgoli - zazdroszcze wlosow :) a kok super - masz moze zdjecie jak wyglada z tylu?

katgoli

Niestety to nie ja  :'( ani wlosow takich nie mam ale chce wyprobowac taki kok bo mi sie szalenie podoba...

bessok niestety nie mam zdjecia z tylu i nawet nie wiem skad ta fryzure mam

elizapj

Cytat: nionczka w 09 Lip 2008, 21:36:13
Beesok, cudne te kolczyki! Kupuj! Tylko nie za dlugie?
oj beesok beesok, przez moja depresje przedslubna ominal mnie Twoj watek haha

kolczyki super:) pasuja mi i do sukni i do Ciebie:)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: beesok w 09 Lip 2008, 21:45:17
I czy nie bedzie kiczowato jak spinka bedzie idealnie dopasowana do kolczyki (moim zdaniem tak?)
dzis mialam dokladnie ta sama watpliwosc  ;D ;D great minds think alike  :P
bo znalazlam spinki w ksztalcie kwiatkow bardzo podobne do moich motylkow kolczykow, (kt i tak sie polowie osob kojarza z kwiatkami), sa tak samo jak kolczyki azurowe...
i juz mlam je brac bo myslalam ale fajnie ze takie podobne...i potem sie wstrzymalam...bo jelsi wypadlyby spinki za blisko uszu...to by bylo za duzo wg mnie...
jesli sie powtarza sie jakis 1 motyw, albo czesc jest identyczna to wg mnie jest super...ale za bardzo podobne nie powinny byc..szczegolnie jesli obie rzeczy, i spinki i kolczyki nie sa malutkie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#69
i jeszcze o laczeniu wystroju z poprzedniej sukni z nowa suknia; wg mnie jak pisaly dziewczyny najlatwiej jak wybierzesz sobie kolory kwiatow w bukiecie takie wlasnie pomaranczowo, fioletowo, fuksjowe:)
ja te zestawienie bardzo lubie:) i mysle ze Ty biala (w sensie suknia) z taka mala plamka ostro kolorowych kwiatow na tle tych samych ostrych kolorych oraz zieleni ogrodu to moze byc bardzo dobry efekt:)
podrzucam kilka zestawien kwiatow..nie tyle zeby Ci konkretny bukeit sugerowac ile by poakazac jakie ostre kolory moga fajnie ze soba wygladac i ktore jakos beda odwolywac sie do kolorow wystroju:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza dzieki za bukiety - polalam  :drunk: chyba tak zrobie jak radzicie - po prostu bede miala bukiet w intensywnych kolorach i w ten sposob "polacze" sie z wystrojem :)

A moja siostra, ktora ma byc swiadkiem wymyslila sobie pomaranczowa sukienke z lekkigo przeroczystego jedwabiu ....wydal mi sie lekko mdly - kupila material nie pytajac sie mnie ale z mama zaproponowalysmy jej zeby wykonczyla suknie elementami z sari (przywiozlam sobie PRZECUDNE sari z dubaju i uszylam z niego 2 sukienki :) i zostalo jeszcze na trzecia. Mam nadzieje, ze ladnie wyjdzie i wtedy tez bedzie dopasowana :))) he he he


Co do bizuterii - no i nie odpisuja mi z australii :( ale im dluzej sie zastonawiam tym mniej mi sie podobaja te kolczyki :( widzialam je na zywo i sa troche kiczowate - tzn. dla mnie kazda bizuteria z "diamante" jest troche kiczowata ;( i chyba wole poczekac i znalezc cos prawdziwego vintage w jakims sklepie z antykami ;) bede miala to swoje "cos starego " przynajmniej, do sukni wszyle niebieski koralik, buty mam nowe (ida juz poczta!!!!!) a od mamy pewni cos pozycze :)

Eliza a ktore dokladnie Ci sie podobaly???

Co do spinki - tak, jak pisalas Madra Kobieto :) Mnie sie wydaje, ze zestawienie identyczne kolczyki i spinka nawte jesli nie obok siebie powoduje ze bizuteria wyglada na troche tandetna :( nie mowie, ze bede miala brylanty ale mimo wszystko po co stwarzac "wrazenie" cheap prawda?  :-\

Z welonem patrzylam w kilku sklepach i jakos nic mnie nie zachwycilo :( sprobuje w Krakowie w Madonnie za poleceniem Salsy - a jezeli znacie inne sklepy to dajcie znac please!

No i czekam na wiecej opini :) im wiecej opcji tym lepiejj :)

beesok

Cytat: katgoli w 11 Lip 2008, 10:39:05
Niestety to nie ja  :'( ani wlosow takich nie mam ale chce wyprobowac taki kok bo mi sie szalenie podoba...

bessok niestety nie mam zdjecia z tylu i nawet nie wiem skad ta fryzure mam

he he he a juz Ci zazdroscilam - ale jedza zawistna ze mnie  :-[ :-[ :-[

elizapj

wtedy pisalam o tych http://stephaniebrowne.cart.net.au/details/621250.html

te...http://stephaniebrowne.cart.net.au/details/699435.html
sa nie za bardzo w moim stylu, gl przez to ze jak dla mnie za dlugie, ale do sukni stylem jak najbardziej:)

z tymze, jesli piszesz ze sa troche nietego  na zywo..to nie wiem...a jaka jest polityka zwrotow?? bo moze zamow, miej na wszleki wypadek, a jesli znajdziesz prawdziwe vintage to odeslesz:) w polsce chyba zawsze na zakupy internetowe jest mozliwosc zwrotu..
a lepiej cos miec niz tydzine przed slubem wyrywac wlosy z glowy ze wszystkie antykwariaty obeszlas i du....

w krakowie nie znam, ale w wawie, gdybys sie po welon tu w desperacji wybrala, to w villais....http://www.villais.com/ salon promesa na JP II 52/54 sa na serio najpiekniejsze:) jedyne w wawie gdzie widzialam jedwabne tiule..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Troche poguglowalam i znalazlam jakis antykwariat, nie wiem tylko czy cos beda miec:

http://www.antykwariat-pasja.pl/index.php?category=22

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"