welon w Warszawie- moje doświadczenie..

Zaczęty przez malybob, 22 Cze 2008, 21:06:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Hej dziewczyny! Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie można kupić welon, tak aby nie kosztował majątku? Jestem antytalencie plastyczne, więc szyć nie będę, a chcę mieć welon dłuuugi i krótki obszyte delikatną mereżką. Oczywiście w salonie mi taki zaproponowano- ale za 400 zł..

zosia2007

#1
Ja kupowałam tutaj - http://www.welony.pl/ - za dwa welony, tj. jeden długi 3m i drugi krotki (dwuczesciowy) płaciłam ok. 130 - 140 zł (dokladnie nie pamietam)



malybob

 jupi Mam welon!!! I jak to stwierdziła moja wspaniała i niezwykle cierpliwa świadkowa- oczy mi się świecą na jego widok.
Ale po kolei- opiszę jak wyglądały moje poszukiwania , może komuś to zaoszczędzi przechodzonych kilometrów w W-wie  ;D

We wtorek obleciałam ze świadkową pół W-wy w poszukiwaniu welonu. W salonie, gdzie kupuję suknię (Młoda Para) za mgiełkę długa+krótka 200 zł.. A ,że chciałam wykończone mereżką - 400 zł.
Pomyślałam "po moim trupie" (kurczę, to naprawdę przesada...)
I tak - najczęściej pytałam o te delikatnie wykończone nitki.
Carmen na Jana Pawła - 150 zl (chyba za komplet dłuugi +krótki)
Salon Promesa ( się bałam pójść,ale posłuchałam Elizypj - dzięki- panie pokazały mi welony bez problemu :) mają wybór!!!ale ja u nich brałam pod uwagę tylko wykończony delikatnymi perełkami zamiast nitki 180zł.I stwierdziłam,że to jeszcze nie to..
Salon na Okrzei - komplet wykończonych nitką 250zl.
Salon Amelia na Targowej- 200 długi + 80 krótki (wykończone nitką)
Byłam też na bazarze Różyckiego licząc,że będzie dużo taniej... NIE BYŁO! Ceny
też w granicach 200zł.. :o
Zahaczyłam jeszcze o Biały Raj i jakiś salon w pasażu na Targowej i Aibu na Jana
Pawła, nie zanotowałam ile kosztują, pewnie dlatego,że ceny podobne i
wiedziałam,że nie wrócę tam.

I wreszcie, brawo kupiłam w salonie Ona i On na Nowolipiu . Zapłaciłam 200zl, ale
jest to welon z koronkowymi aplikacjami (nie obszyciem) do połowy łydek
dwuwarstwowy. I JAKO JEDYNY ten salon zaproponował mi zmierzenie welonu, nawet
pani pożyczyła spinkę do włosów, bo miałam rozpuszczone i pozwoliła zrobić w nim
zdjęcie zanim kupiłam (bo oczy już mi świeciły już za pierwszym razem jak go zobaczyłam,ale się uparłam,że trzeba zobaczyć inne ;D..)

Aha, jeszcze byłam dwukrotnie przed pracownią Angelika na Nowolipkach i
pocałowałam dwukrotnie klamkę. Raz, bo w pon. pracownia nieczynna o czym brak
informacji na stronie, dwa, pojechałam we środę, karteczka wisi, że we wtorek i
środę nieczynna (w pon. karteczki nie było...)

Moja konkluzja - w poszukiwaniach warto się wybrać do Carmen (tam jest też miła obsługa), Ona i On i Promesy.

Kasia

No w Ona i On dla mnie obsługa jest rewelacyjna

za kazdym razem jak tam byłam (a byłam kilkakrotnie) byłam obsłuzona tak jak trza :)

super że masz welon i jeszcze bardziej super że TAK Cie cieszy jego zdobycie (nieźle kilometrów narobiłaś ) brawo

zuzia

Kasia,
gdzie ty tiul kupowałaś? bo mi potrzebny - od razu dodam, że nie na welon, żeby spekulacji co do mojego 3 ślubu nie było :)

Kasia

a tutaj Smiley

Hurtownia Tkanin Ślubnych Scarlett

Adres:   Taneczna 71a; 02-829 Warszawa 1
Telefon:   (022) 498-78-78   Fax:   (022) 899-08-65
Godziny otwarcia:   poniedziałek-piątek: 09:00-16:00, sobota: 10:00-13:00

zuzia

Kasia,
dzięki, tylko czemu w takich beznadziejnych godzinach otwarty  >:D

Kasia

zuzia eliza pisała że na Namysłowskiej też jest jakaś hurtownia tkanin

i podobno wybór większy.

może godziny otwarcia mają lepsze :)