Mój makijaż próbny :)

Zaczęty przez inkageo, 22 Sie 2007, 16:20:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Próba trwała aż 2,5 godziny. Miałam trzy makijaże, najpierw delikatniejsze, a na koniec ten dosyć wyraźny :) Ogólnie jestem zadowolona, chociaż oczywiście zasze mogłoby być lepiej ;) Szminkę starłam bo jechałam na obiad i mnie wkurzała, wolę transparentne.
Te różowe wąsy pod nosem to źle starta szminka ;)
Dla porównania wklejam zdjęcie zrobione przed wyjściem bez makijażu, możecie zobaczyć jak tragicznie wyglądałam ;)

http://picasaweb.google.pl/Inkageo/200708Makija?authkey=RnxE8GbTiUY
Imagine there is no hate

asik801

Bardzo ładnie:) Różnicę widać!! Super!! Ja swój mam za tydzień :shock:

[ Dodano: 22-08-2007, 16:25 ]
Ładnie oczka podkreślone:) No i ten zielony akcent na powiekach z kolczykami będzie ładnie wyglądał:)

sweedee

Inka, na wszystkich zdjęciach masz ten sam makijaż czy od delikatniejszego do najmocniejszego?  :-|
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

inkageo

Ten sam, tylko później szminkę wytarłam. Fotki są w różnym oświetleniu, celowo :)
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, masz piekne oczka:) dobrze dobrane kolorki

zastanawiam sie czy to swiatło czy nie masz umalowanej szyi
przy probnym to nie ma znaczenia, ale rpzy tym ostecznym to koniecznosc, inaczej sie odcina


rózowe wąsy:)))))) hahaha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, bardzo bardzo ;) taka "mocnosc" mi sie bardzo podoba ;)

jakie macie autko? :> bo mam taka sama tapicerke chyba - i dlaczego wozicie kolko ze soba ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dr_chaos

fajnie to wygląda, rzeczywiście widać różnicę, a ten błyszczyk/szminka to ten transparentny czy kolorowy - wygląda jak bezbarwny. Ładnie te zielenie widać.
Tak mi się rzuciło na myśl, jak oglądam woje zdjęcia, że IMHO nie powinnaś mieć spiętych włosów - jakie planujesz?? I które kolczyki w końcu wybrałaś?? :D

sweedee

Bardzo ładnie Cię umalowała, delikatnie, a zarazem wyraziście, oczy świetnie podkreślone!
Ja po swoim próbnym wyglądałam jak bułgarska burdel mama  :mrgreen: , a że na co dzień maluję się sama, to się wkurzyłam i w końcu sama też se trzasnęłam make-up ślubny i nie wyszło najgorzej  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kamu2

Ładny makijaż delikatny ale wydobywa to co w tobie piękne. Znaczna różnica między z makijażem a bez. Ja też już jestem po swoim próbnym makijazu jestem zadowolona.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

Szyja trochę niedorobiona, ale dekoltu też nie chciałam dzisiaj paprać bo byłam w moim ulubionym kremowym sweterku (o ja głupia..)
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, i dobrze:) tak sie zapytałam dla pewności, bo czasem dziewczyny o tym zapominają:) tez bym nie chciała paprać ulubionego sweterka:))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

wiesz ja nie lubie tej kolorystyki wogole nie lubie zieleni ale tobie do twarzy z tym oczy bardzo ladnie policzka tez mam zastrzezenie co do koloru szminki jakos mi sie to gryzie ze soba moze to zludzenie tylko.ogolnie oczy ok tylko kolor szminki mi nie gra

[ Dodano: 22-08-2007, 17:05 ]
obejrzalam jeszcze raz no i oczy super rzesy super wlosa zdecydowanie musisz nadac objetosci ale to juz kwestia fryzjerska

kamelia04.08.2007

jest ci dobrze, wprawdzie sama nie zdecydowałabym się na dymne kolory.

A jakie były usta?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Podoba mi sie wszystko oprocz wlasnie szminki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

oczy bardzo ładnie zrobione, choć za zielenią nie przepadam

maroonbug

Inkageo- wygladasz na tych zdjeciach jak Kylie Minogue, albo jej siostra Danii (bo one podobne do siebie), pierwszy raz to podobienstwo zauwazylam! do tej pory zastanawialam sie kogo mi przypominasz no i jak niespodzianka! makijaz bardzo bardzo ladny, tylko moze jeszcze poprobuj z rozowa szminka/ blyszczykiem (bo na zdjeciach masz chyba troche brzoskwiniowa?)- roz moze byc lepszy dla Ciebie, a poza tym masz ladne biale zeby, wiec roz Ci nie zaszkodzi :)

inkageo

Jeżeli chodzi o szminkę, to próbowałyśmy różu i dwóch odcieni jak najbardziej zbliżonych do naturalnego odcienia ust, ale we wszystkich trzech źle się czułam.. Już za dużo było tego wszystkiego i zostanę chyba przy delikatnym błyszczyku..
Imagine there is no hate

jusia

super makijaż, wyglądasz tak naturalnie i zdrowo:) masz piękny uśmiech i zębiska:) bardzo mi się podoba...i ten zielony, wcale bym na to nie wpadła, ślicznie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mayagaramond

Ja u siebie tez nie lubie umalowanch ust - czuje sie jak spod latarni;)  Na slubie mialam tylko gloss, ktory oczywiscie zaraz sie scieral. W perfumerii wyprobowalam chyba wszystkie, ktore byly. Na poczatku chcialam kupic lancome, ale po wyprobowaniu wcale nie bylam taka zadowolona (mialam wrazenie, ze jakos wysusza usta) i kupilam jakis tam no-name blyszczyk
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja dostałam od przyjaciółki błyszczyk z Sephory i o dziwo jest bardzo trwały. Jak pomaluję usta o 7 rano to o 19 jeszcze coś tam się skrzy na ustach :)
Imagine there is no hate

zuzia

ja uwielbiam błyszczyki clinique. teraz mam taki podwójny - z jednej strony z delikatnym kolorkiem a z drugiej bezbarwny. Super wygląda jak sie nałoży bezbarwny na ten z kolorkiem :)
Szminki używam bardzo rzadko i szybko ją zjadam :)

aniak1211

Fajne kolorki,dobrze dobrane do typu urody.

A z blyszczykiem to najlepiej bedzie z bezbarwnym,za duzo kolorow na twarzy z ta rozowa szminka.

Masz matowe brwi na zdjeciach (takie mam wrazenie ze sa przyciemnione cieniem lub kredka),moze warto zrobic delikatna henne kilka dni przed (najlepiej zrobic probe z miesiac przed),brwi podkreslaja oko.
:lol:

ewa.wie

Coś co mnie od dawna nurtuje. Jak długo trzyma się makijaż ślubny i oczywiście jest w dobrym stanie? Inko chyba byłaś rano na makijażu, i jak do wieczora wytrzymał w dobrym stanie?

inkageo

O dziwo tak, właśnie zmyłam (7 wacików poszło). Nie pudrowałam się już cały dzień, tylko przykładałam chusteczkę w celu zmatowienia ;) Jedyny niefajny efekt po kilku godzinach to uwidacznianie się porów skóry, ale co poradzić, ja ma je duże i tyle.. Może trzeba lżejszy podkład i będzie lepiej.
Mam bardzo tłustą cerę i jak sama się maluję to po kilku godzinach podkład znika, a cera się świeci. Ten profesjonalny został na twarzy :)
Imagine there is no hate

siog

Bardzo dobrze! Bardzo mnie sie podoba, i szminka moim zdaniem jest ok! super bedzie na zdjeciach.