Moda w Wielkim Miescie :)

Zaczęty przez beesok, 27 Maj 2008, 16:57:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

beesok - hats off  :drunk: :drunk: :drunk:

To sa informacja na wage zlota (oczywiscie nie wiem kiedy z nich skorzystam, ale kto wie) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ale wam fajnie, że możecie sobie pojechać tam na zakupy
ja się od jakiegoś czasu umawiam z teściową na wyjazd do NY na zakupy, to jej marzenie :)

vobi

Cytat: golinda w 28 Maj 2008, 10:55:15
ale wam fajnie, że możecie sobie pojechać tam na zakupy
ja się od jakiegoś czasu umawiam z teściową na wyjazd do NY na zakupy, to jej marzenie :)
golinda, ale Ci fajnie, ze masz tesciowa z ktora sie chcesz na cokolwiek umawiac! :)

beesok

Dzieki kochane za piwka   jupi  jupi  Kiedys bylam w NYC przez ponad 3 tygodnie w lecie - piekna pogoda, a poniewaz, pojechalam tam jak zwykle na doczepke do mojego S., ktory tam bardzo czesto jezdzi sluzbowo i akurat byl pilnie potrzebny w centrali to mielismy ladny hotel w samym centrum Manhattanu wiec...ja sobie tak powoli bardzo zwiedzalam cale miasto w ciagu dnia jak on pracowal ;)
Z kazdego sklepu ktory mi sie podobal bralam wizytowke  8)

Nie ukrywam, ze kiedys strasznie dawno temu byla fajna babka na Forum Gazetowym o nicku Daino (Siog Ty ja chyba bedziesz pamietac?) - ona byla chyba modelka, w kazdym razie na pewno pracowala w "branzy" i tez mi podala dosyc sporo dobrych adresow w NY.

Wiec teraz moja kolej sie dzielic :)

fasolka1980

Beesok - dzeki Ci dobra kobieto! Wybieram sie juz wkrotce, albo dopiero jesienia, zobaczymy kiedy dostane urlop.

Kocham NYC! Bylam tam juz 4 razy po kilka miesiecy (pracowalam) i nie moge sie doczekac kolejnego wyjazdu!
Ostatnio znajomy opowiadal o tym outlecie - musial kupic 2 walizki po inaczej by sie nie zabral, a on to zakupoholikow nie nalezy!

Ale tak naprawde to sie nie moge doczekac samego miasta - jego klimatu, ludzi ect

golinda

Cytat: vobi w 28 Maj 2008, 10:56:30
golinda link=topic=2104.msg133138#msg133138 date=1211964915]
ale wam fajnie, że możecie sobie pojechać tam na zakupy
ja się od jakiegoś czasu umawiam z teściową na wyjazd do NY na zakupy, to jej marzenie :)
golinda, ale Ci fajnie, ze masz tesciowa z ktora sie chcesz na cokolwiek umawiac!
[/quote]

fajną mam teściową, na Dzień Matki też do niej dzwonię i mówię: "cześć moja druga mamo!"  a ona: "cześć moje kochane dziecko" :)

elizapj

Cytat: beesok w 28 Maj 2008, 04:22:04
Ale fajnie by bylo gdybysmy we trojke (razem z Siog_ trafily tam w tym samym czasie --- zrobilybysmy straszny chaos!!!

wiesz co po Twojej wizycie na poczatku czerwca, mojej na koncu, to magazyny ny sie beda musialy rehabilitowac az do grudnia, czyli wizyty siog;)

ps. dzieki za fotki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Wczoraj si dowiedziałam, że jednak dostane urlop na koniec czerwca i ......jedziemy do NYC!!!!! jupi

na 9 dni - już 21 czerwca jupi

Beesok - jeszcze raz dzieki za rady - wydrukuję sobię ;D

beesok

Wlasnie wrocilam z NY!!!!!! Mialam super tydzien - zakupy, zakupy, zakupy :)))))
Nie zdazylam obejsc wszystkiego ale i tak sie obkupilam :) pochwale sie zakupami wkrotce ;)

Przeceny sie zaczely - na razie 30-40% ale za 2 -3 tygodnie juz powinno byc 50-70% ! Zazdroszcze tym co jada pod koniec czerwace/poczatek lipca!

pozdrawiam Zakupoholiczki :)



fasolka1980

Ranyyy....
Jak ja sie juz nie moge doczekać mojego wyjazdu.

Jeszcze tylko 7 dni!!!! jupi

Beesok pokazauj co kupiłaś i jakis update sklepów poproszę :D

elizapj

fasolka to za 7 dni? czy 21 wyjezdzasz?

bo za 6 jade ja...ale moj bilet na 16:)

i akurat nie pisalam  nic 'o kawie' bo jesli ty wylatujesz 21 to sie akurat miniemy; w nyc bede tylko w tygodniu, na w-ekend uciekam poand 100 za miasto.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Eliza ja laduję w NYC 21 czerwca o 19....


A kiedy ty dokladnie będziesz?

Ale by było fajnie!!!!

elizapj

Cytat: fasolka1980 w 11 Cze 2008, 18:10:05
Eliza ja laduję w NYC 21 czerwca o 19....


A kiedy ty dokladnie będziesz?

Ale by było fajnie!!!!
no to du..:(
jestem pon-pt (16-20) w nyc, a na w-end wyjezdzam za miasto, wracam do nyc 23 rano ale tylko by wsiasc w samolot...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Cytat: elizapj w 11 Cze 2008, 18:13:59
Cytat: fasolka1980 w 11 Cze 2008, 18:10:05
Eliza ja laduję w NYC 21 czerwca o 19....


A kiedy ty dokladnie będziesz?

Ale by było fajnie!!!!
no to du..:(
jestem pon-pt (16-20) w nyc, a na w-end wyjezdzam za miasto, wracam do nyc 23 rano ale tylko by wsiasc w samolot...


Och.... :'(  będę zatem chodzila po Twoich śladach! Napisz jakie masz plany na shopping albo zwiedzanie!

elizapj

Cytat: fasolka1980 w 11 Cze 2008, 18:28:21
Och.... :'(  będę zatem chodzila po Twoich śladach! Napisz jakie masz plany na shopping albo zwiedzanie!

na zwiedzanie to chyba czasu nie bedzie;)

we wt odbieram suknie - moze uda mi sie cos w salonie dobrac (welon, bizu), jesli nie tam to reszte pobytu chce poswiecic wlasnie na ich poszukiwanie. moze jeszcze ewentualnie 2 para butow...nie wiem, sie okaze bo dopiero uda mi sie przylozyc suknie do juz kupionych i zadecyduje czy trzeba nowe:)

w czw brwi u eliza's eyes (haha) i fryzjer eiji - o naszych wywodach w tej sprawie wiecej tu http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1669.0.html

co do sladow, planuje odwiedzic te same miejsca kt sa u mnie w blogowej mapce - tzn te dotyczace butow, adresy salonow slubnych sobie odpuszczam...tam same satynowe (http://normalnyslub.blogspot.com/2008/04/buty-cig-dalszy.html)

no i mam zamair mapke uaktualnic o adresy w/w przez beesok:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

gratuluje udnaych zakupów, moze jekieś fotki:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

beesok

Dziewczyny - wtrace sie o butach ;) dla mnie tez m.in. ten wyjazd byl po to zeby zalatwic 1) buty slubne 2) bizuterie.....
i niestety sie rozczarowalam - szukalam "metalicznych" - delikatno zlotych nie satynowych i nie sandalkowatych butow i nic! A wierzcie mi bylam wszedzie!
U Manola wlacznie :)

PS A'propos manolo ---- bylo kilka par slicznych lakierkowych peeptoes w kolorze mocnej czerwieni i cielistym w Bergdorf Goodman - przecenione o 40% ale sie nie skusilam bo kupilam buty "plaskie" tym razem.....ah jak wy bedziecie to bede pewnie 70% ZAZDROSZCZE >:D Kupcie mi je :))))


eliza - odpowiem na maila zaraz :)

elizapj

Cytat: beesok w 11 Cze 2008, 18:57:04
Dziewczyny - wtrace sie o butach ;) dla mnie tez m.in. ten wyjazd byl po to zeby zalatwic 1) buty slubne 2) bizuterie.....
i niestety sie rozczarowalam - szukalam "metalicznych" - delikatno zlotych nie satynowych i nie sandalkowatych butow i nic! A wierzcie mi bylam wszedzie!
U Manola wlacznie :)

PS A'propos manolo ---- bylo kilka par slicznych lakierkowych peeptoes w kolorze mocnej czerwieni i cielistym w Bergdorf Goodman - przecenione o 40% ale sie nie skusilam bo kupilam buty "plaskie" tym razem.....ah jak wy bedziecie to bede pewnie 70% ZAZDROSZCZE >:D Kupcie mi je :))))


eliza - odpowiem na maila zaraz :)
Beesok Ty sie lepiej chwal tym co kupilas, anie tym czego nie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Chetnie tylko nie mam czasu teraz robic zdjec ciuchom :)))))) kupilam kilka par butow  :-[ znowu - sandaly gladiatory zlote, plaskie patent flats, lakierki na wysokim obcasie i ....sandaly proenza schouler - podobne do tych co ma Carrie w SATC tylko na plaskim obcasie  :P widzialam te z filmu ale obcas bardzo nie wygodny :)

poza tym plaszcz i kilka spodni u Nanette Lepore (Eliza - koniecznie zajrzyj do jej sklepu na Broome Street), kilka letnich sukienek i top Taka Wear, 2 pary dzinsow - ukochane goldsign (bardzo sie ciesze bo w zeszlym roku nie miescilam sie w moj ulubiony model passion a teraz - rozmiar 28!)  i paige, top BCBG, tshirty i wiatrowka Loomstate, troche bielizny, kosmetyki, koszule w banana republic, top moschino i to by bylo na tyle chyba :)

elizapj

Cytat: beesok w 12 Cze 2008, 12:25:20
Chetnie tylko nie mam czasu teraz robic zdjec ciuchom :)))))) kupilam kilka par butow  :-[ znowu - sandaly gladiatory zlote, plaskie patent flats, lakierki na wysokim obcasie i ....sandaly proenza schouler - podobne do tych co ma Carrie w SATC tylko na plaskim obcasie  :P widzialam te z filmu ale obcas bardzo nie wygodny :)

poza tym plaszcz i kilka spodni u Nanette Lepore (Eliza - koniecznie zajrzyj do jej sklepu na Broome Street), kilka letnich sukienek i top Taka Wear, 2 pary dzinsow - ukochane goldsign (bardzo sie ciesze bo w zeszlym roku nie miescilam sie w moj ulubiony model passion a teraz - rozmiar 28!)  i paige, top BCBG, tshirty i wiatrowka Loomstate, troche bielizny, kosmetyki, koszule w banana republic, top moschino i to by bylo na tyle chyba :)
szok moja karta tego nie wytrzyma ahh!!:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok





[/quote]
szok moja karta tego nie wytrzyma ahh!!:(
[/quote]


no moja to idzie na rehabilitacje :( koniec z zakupami do konca roku conajmniej ( i jak tu wytrzymac skoro w Londynie przeceny dopiero sie zaczna w lipcu  :o

elizapj

#46
stara! nie wiem czy ja sie tyle do mgr przykladalam hahah:)
mam otwarta MTA NYC transit, google maps, mape papierowa z trasami metra, Twoje odp w watku z adresami, moja mapke blogpowa w power poincie....uff!

musialm zrobic 2 kolejene, bo sie nie miescilo wszystko na jednej.
tzn zmiscic by sie zmiescilo tylko ze w takim zmniejszeniu nie bylo by widac nazw ulic.

w ogole nie wiem po co ja sobie te twoje sugestie dopisywalam, bo ja tam i tak zostawiam juz wystarczajaco kasy za suknie...i mi akurat wygasla jedna z kart, a nowa odbiore dopiero w polsce za 3 tyg...:(
chyba w ramach sportu i tracenia na wadze bede latac po tych sklepach;)
piwko raz jeszcze!

ps. obie pary jeansow w tym Nanette Lepore na Broome?

wiesz co nie che mi sie wierzyc, ze tyle adresow jest tak blisko miejsca gdzie poprzednio mieszkalam, na washington square, u kolezanki w akademiku nyu...szok..ja troche po 14, broom, prince, elizabeth etc lazilam..ale wowczas tak bardziej za stricte slubnymi zakupami ...i przez to na zaden z twoich sklepow nie wpadlam przypadkowo:0!

biore klapki tym razem...bo na takie maratony to sie inne buty nie nadaja;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

nie nie dzinsy to w BG i barneys - w nanette kupilam 2 pary spodni i plaszcz :) a mialam ochote na wiele wiecej :)

Nolita/Noho/West village/LES od kilku lat dopiero staly sie taka mecca butikow :) ale do niektorych ciezko trafic jezeli sie nie wie gdzie konkretnie!

Ja jestem w Polsce i zalatwiam zaproszenia :) nie moge uwierzyc ze tak malo czasu zostalo!

Powodzenia w NY i koniecznie nos ze soba wode - upaly beda niemilosierne :) a jezeli wygodne obuwie to tylko gladiators - the summer shoe de jour  ;)

ah i dzieki za piwko :)

marax

o boze dziewczyny wam to sie chyba nudzi:)

adrianna79

ja proponuje century21... dawno tam nie bylam bo jakos od kilku lat nie nawidze chodzic na zakupy ubraniowe, ale swego czasu to mozna bylo tak kupic wiele fajnych i firmowych (jak to lubi) rzeczy, poczawszy od bielizny skonczywszy na poscieli i recznikow. znajduje sie on niedaleko wall street przy ground zero.