Kto ma kuchnie z Ikei z bialymi frontami?

Zaczęty przez magda_ok, 26 Maj 2008, 15:51:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magda_ok

W zwiazku z tym, ze bede miala debowa podloge w kuchni (podloga juz jest polozona, wiec nie mam na nia wplywu) chce miec jasne fronty w szafkach - najlepiej biale.
W sobote bylam w Ikei obejrzec co maja (na nic innego nas niestety nie stac, choc ikea tez tania nie jest) no i ich biale fronty w szafkach wygladaja raczej na kosc sloniowa niz na sniezna biel... Jedyny wyjatek to Abstract - czyli te zupelnie swiecace.
Ktos posiada? Jakie macie doswiadczenia? Czy te z polyskiem szybko sie rysuja? A moze ktos ma matowe i wcale nie wygladaja na kosc sloniowa w rzeczywistosci...
Pomozcie...

mika

Magda jeszcze solar jest biały biały takie też z połyskiem w sumie nie wiem czym się różni od abstraktu... jedyne co mnie martwi w białej kuchni to to że będzie żółkła

magda_ok

#2
Tylko ze solar ma automatycznie takie zaglebienia na dole/u gory w ramach uchwytow...(widac na fotce) I ja sie boje ze jak tam zlapiesz brudna reka to w zyciu tego nie domyjesz... A jak juz masz te zaglebienia to glupio do tego robic dodatkowe uchwyty. Poza tym solar mi sie bardzo podoba, te ich gotowe uchwyty kiepsko dzialaja tylko przy bardzo wysokich szafkach, a ja takich nie bede miala.