Zakupy na ebayu co i jak ?? dla niewtajemniczonych :)

Zaczęty przez misiaczek187, 22 Maj 2008, 08:56:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

Na allegro tak bo polskie :) ale spodobały mi się pewne buciki niestety u nas w PL dużo droższe to ta aukcja :
http://cgi.ebay.pl/Puma-IMPULSE-CAT-II-Gr-35-36-41-42_W0QQitemZ310051052840QQihZ021QQcategoryZ23471QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ShippingPayment
i stąd pytanie czy któraś z Was robi tam zakupy ?? Gdzie są informacje dotyczące płatności i kosztów przesyłki bo ja z niemieckiego to zielona jestem :)

zuzia

misiaczek187,
ja kupuje różne rzeczy na ebayu. Nie tak, że hurtowo, ale...  :)

co byś dokladnie chciala wiedzieć?
z platnościami to najlepiej zalożyć konto paypal. Jest najbezpieczniejsze. I ma stronę po polsku.

jak zjedziesz na dół strony to masz koszt przesylki - 8 euro.

panikarola

ale te 8 euro jest w Niemczech? tam u gory w zoltej ramce jest cos, ze wysylka to 20 euro, a w ogole to zeby sie skontaktowac ze sprzedawca.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

misiaczek187

Chciałabym wiedzieć ile faktycznie kosztuje ta przesyłka :)  czy zakupy są tam w miarę bezpieczne bo ja to po niemiecku nic,a nic :) pewnie trzeba założyć konto ?? i czy procedura taka jak na allegro,że trzeba czekać tygodniami na jakąś kopertę z hasłem ??

mayagaramond

Cytat: misiaczek187 w 22 Maj 2008, 18:02:23
Chciałabym wiedzieć ile faktycznie kosztuje ta przesyłka :)  czy zakupy są tam w miarę bezpieczne bo ja to po niemiecku nic,a nic :) pewnie trzeba założyć konto ?? i czy procedura taka jak na allegro,że trzeba czekać tygodniami na jakąś kopertę z hasłem ??

paniakrola ma racje, 8€ to przesylka w DE. Do PL musisz sie zapytac sprzedawcy:

Guten Tag,

könnten Sie mir sagen, wie hoch die Versandkosten nach Polen sind ?

Viele Grüße
Misiaczek

Nie wiem jak jest na polskim ebayu, ale na niemieckim na zadne haslo nie czekasz.

Sprzedawca jest "firma" wiec masz prawo do zwrotu towaru (ale pewnie sie to srednio oplaca ze wzgledu na koszty wysylki)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

rejestracja powinna byc od razu. nie wiem tylko, czy Ci wysle, jesli bedziesz miala  zero transakcji na koncie.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

misiaczek187

Dzięki za informację w razie pytań będę pisać :) a teraz piwkuje :)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

misiaczek187