Rewelacyjny sernik czekoladowy

Zaczęty przez sonja, 04 Maj 2008, 20:41:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

inka  :thx: :thx: :thx: na ambicje mi wjechałaś takim arcydziełem, ja dotychczas serniki to robiłam tylko na zimno 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

abkasia

ciasto wyglada wysmienicie.. ale jak dla mnie to nie jest sernik...ciasto serowe.. moze tak..
bo czekoladowy sernik??????
choc zamierzam i ja je wyprobowac..:) bo mi smaka narobilyscie

sonja

#27
Inka, gratulacje piękny jest:) piwo się należy:)) cieszę się, że wyszedł! mam nadzieje, że będzie smakował:)

foszek

Inka, teraz to mi smaka narobilas, juz mnie korci aby takie zrobic, tylko kto je zje???

jo_miekka

inkageo o kurza melodia! Piękne!
Browar za to!

inkageo

Dziękuję, dziękuję, też stawiam :) A co! ;)
Imagine there is no hate

panikarola

inka! co to jest na wierzchu? dobry jest?
musze zamiast baileysa cos innego zastosowac. myslicie, ze adwokat - likier jajkowy sie nada?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

A bo mi się do góry nogami położył, to ten spód z herbatników. Ja dodałam Qeen Margot z Lidla, wg mnie ma smak identyczny jak Baileys, a kosztuje 24 zł, więc do ciasta to bardziej ekonomicznie :) Właśnie wcinam sernik do kawy, bardzo mi smakuje. Jest może ciut za słodki, więc następnym razem dam mniej czekolady. A może śmietanę miałam za słodką.
Imagine there is no hate

panikarola

moj sie studzi. robil M. dalismy jakis likier smietaknowy, obrzydliwy, ale do ciasta chyba ujdzie. M wrzucil do srodka tez wisnie z kompotu i dal mniej cukru. zobaczymy co z tego wyjdzie.

na wierzch nic, ewentualnie bita smietana, bo tez kupilismy :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sonja

Mam nadzieję, że będzie Wam smakował:) potem wklepię przepis na tort pomarańczowo-cytrynowy, bo wbrew obawom wyszedł cudowny:)

panikarola

sernik bardzo dobry!!! moglby byc ciut slodszy, za bardzo sie powstrzymalismy z cukrem. za to nastepnym razem damy mniej masla.
strzal w dziesiatke to byly powciskane w mase wisnie. super niespodzianka smakowa w tej jednolitej masie!
sonja, piwko!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.