czyżby to to? obstawiamy...

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Kwi 2008, 12:35:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Kamelia ponownie, teraz juz pelnoprawne gratulacje !!!

twinnie77

kamelia, witaj w gronie ciężarówek :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

kamelia - Gratulacje  :baby:

brawo brawo brawo

ulala28

Kamelia gratulacje!!! chyba nie powinnam  za czesto zagladac na ta czesc forum bo mam coraz wieksza ochote wybierac marke wozka niz kolor bukietu:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

elizapj

Cytat: ulala28 w 30 Kwi 2008, 23:06:06
Kamelia gratulacje!!! chyba nie powinnam  za czesto zagladac na ta czesc forum bo mam coraz wieksza ochote wybierac marke wozka niz kolor bukietu:)))
powiem szczerze, ze te same mysli mi po glowie chodza  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

kamelia super! bardzo sie ciesze! ja obstawiam styczeń

abkasia

gratulacje, kamelia, bardzo sie ciesze!!

Kata

Pozdrawiam

Kata

magdalinska


panikarola

i ode mnie tez, kamelia, tak sobie mysle, ze fajnie tak zaciazyc znienacka :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

kamelia - jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!  brawo brawo brawo

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 13:52:11
i ode mnie tez, kamelia, tak sobie mysle, ze fajnie tak zaciazyc znienacka :D

panikarola - cos planujesz? ;)

Na forum same szczesliwe ciezarowki i mamy, moze wcale nie jest tak zle byc ciezarowka?  :) ja musze jeszcze z rok poczekac. Ciekawe, kto jeszcze bedzie wtedy na strefie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

maya, ja gdzies pisalam, ze chetnie, bo chcialabym suwaczek taki jak ma twinnie :D ale ze taka motywacja moze okazac sie niewystarczajaca, jak juz go trzeba bedzie usunac po 9 mcach, to sie jeszcze wstrzymuje :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

Panikarola - no, chyba że zaraz kolejna ciąża ;)

mayagaramond

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 16:40:37
maya, ja gdzies pisalam, ze chetnie, bo chcialabym suwaczek taki jak ma twinnie :D ale ze taka motywacja moze okazac sie niewystarczajaca, jak juz go trzeba bedzie usunac po 9 mcach, to sie jeszcze wstrzymuje :D

no wlasnie...Zreszta ja w pazdzierniku zaczynam podyplomowke, wiec  :baby:musi poczekac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Mnie cieszy, ze jestem w ciazy w tym samym czasie co wiele z nas. Bo razem przezywalysmy nasze przygotowania do slubu, sluby a teraz ciaze. A potem rozrosnie sie nam strefa dziecieca i o kupkach bedziemy nawijac. Takze Maya nie martw sie kto tu bedzie za rok. Ja wiem, ze bedziemy miec mniej czasu, ale bedziemy na strefe zagladac. I ciazówki tez sie posypia kolejne. Juz widze zaciazona Zuzie, Mike, Salse, Panikarole, Siog, Elize.... ba, nawet Inke!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary


foszek

Cytat: mary_popins w 01 Maj 2008, 17:12:16
Inkę? Niemożliwe ;)
No nie wiem... Jakos ja typuje jako nastepna, pewni przez te bociany co lataly nad jej domem....

panikarola

az mi sie cieplo zrobilo, jak tak napisalas, nionczka! chcialabym, zeby tak bylo. ale w rok to pewnie nas nie najdzie, myslisz, ze za dwa tez tu bedziecie?? az Ci poleje - jakis koktajl owocowy moze?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

nionczka

Cytat: mary_popins w 01 Maj 2008, 17:12:16
Inkę? Niemożliwe ;)
Inka niby teraz rozpracowuje naturalne metody antykoncepcji ale wykazuje rownieza zainteresowanie wózkami i innymi dzieciecymi akcesoriami. Jak tylko sie posypia maluchy na forum, od razu ochoty nabierze. A pamietasz Mary, ze Inka jeszcze rok temu w kuchni potrafila zrobic tylko herbate? A teraz to stala bywalczyni w strefie kulinarnej. Rok to duzo czasu, wiele sie moze stac.

Doda, chcesz? Ty mlodziutka jestes i myslalam, ze jeszcze nie chcesz. Ale skoro chcesz to napewno bedziesz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Panikarola, ja wlasnie popijam sobie koktajl owocowy (mango-truskawki-mandarynki) :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 17:14:44
ze za dwa tez tu bedziecie??
no, bede sie przygotowywac do powtorki, tylko w miedzy czasie musze znalesc jeszcze czas na koscielny :D

panikarola

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 17:16:59
Panikarola, ja wlasnie popijam sobie koktajl owocowy (mango-truskawki-mandarynki) :-)


to umowmy sie, ze to ten co Ci polalam, a Ty go wczesniej zrobilas :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 17:16:26
A pamietasz Mary, ze Inka jeszcze rok temu w kuchni potrafila zrobic tylko herbate? A teraz to stala bywalczyni w strefie kulinarnej. Rok to duzo czasu, wiele sie moze stac.

Nioniczka, nie pamiętam, bo ja do strefy kulinarnej nie zaglądam nawet przez dziurkę od klucza. Czy to oznacza, że za rok będę wyśmienitą kucharką? ;)

mayagaramond

Cytat: panikarola w 01 Maj 2008, 17:14:44
az mi sie cieplo zrobilo, jak tak napisalas, nionczka!

mi tez  przytul przytul przytul

panikarola - ja bede :D (mam nadzieje, ze to dobra wiadomosc  ;))

U Inki lataly bociany? myslalam, ze tylko gil do niej pukal :D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 17:21:20

i ja już wcale taka młoda nie jestem.... chlip.... ;/

Doda, bo będę  :hammer: