czyżby to to? obstawiamy...

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Kwi 2008, 12:35:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Ja tez za dwa lata bede chciala znowu bo do 35 roku zycia chcialabym sie z 3 wyrobic!

Mary, zajrzyj czasem do strefy kulinarnej. Wlasnie Inka tak sie tam rozkrecila, ze teraz ciagle cos pichci. A do niektórych dan to nawet 3 podejscia robila zanim sie udalo. Nie poddawala sie i teraz idzie jej coraz lepiej. Z Toba tez tak bedzie. Tym bardziej, ze w strefie pelno latwych i pysznych przepisów, no i sa sprawdzone i polecone przez inne forumki.

Rany dziewczyny, ale zasmiecamy watek Kamelii. Moze przeniesmy sie do plot zanim Zwierzak i Kamelia tu nie wkrocza?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Nioniczka, dobra myśl z tymi plotami ;)

mika

Kamelia jeszcze raz gratuluje
Nionczka dziękuję za tak miłą przepowiednie :D

kamelia04.08.2007

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 17:27:43
Ja tez za dwa lata bede chciala znowu bo do 35 roku zycia chcialabym sie z 3 wyrobic!


ja mam nadzieje, że mi sie uda dwie sztuki szybko machnąć, a potem wracam/idę na rynek pracy.

Na ciążę nigdy nie jest dobry moment, sie namyśliliśmy, że chcemy i jak sie uda to sie będziemy cieszyć. Od września nie używam plastrów, to trudno mówić o ciąży znienacka. Cieszę się, że nie musieliśmy sie starać latami, takie długie próby, starania są strasznie frustrujące.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

nionczka jestem prawie na takim samym etapie co ty, kilka dni wcześniej, w E i FR praca wre ;)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

martullek

kamelia04.08.2007 moje najserdeczniejsze gratulacje!!! jupi

kamelia04.08.2007

Cytat: dodaa84 w 01 Maj 2008, 19:36:19
może będziesz miała bliźniaki :)

byłabym zadowolona z tego, pod warunkiem, że co najmniej jedna by była dziewczynka. Najlepiej by było, żeby to była para mieszana bliźniaków.

Marzy mi się córka, ale pewnie tyle szczęścia mieć nie będę za pierwszym razem.

Więcej jak dwoje dzieci nie przewiduję.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

ale jak czytam o porodach to mi włosy dęba stają na sama myśl, że mnie to czeka  :o :o :o :o
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

bozena.dp

kamelia i ja gratuluję raz jeszcze :baby: teraz juz oficjalnie :D

nionczka

Kamelia, nie czytaj o porodach. Ogladaj sobie zdjecia dzieci, artykulów dla dzieci. Ja najpierw chce na spokojnie przejsc pierwszy trymestr, potem zaczne sie cieszyc brzuchem, potem zakupami a potem dopiero pomysle/poczytam o porodzie. Zebym nie miala za duzo czasu na myslenie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: kamelia04.08.2007 w 01 Maj 2008, 19:41:14
ale jak czytam o porodach to mi włosy dęba stają na sama myśl, że mnie to czeka  :o :o :o :o

kamelia, moze lepiej nie czytac... ja wczoraj nasluchalam sie opowiesci "klubu matek karmiacych" (dziewczyny z dziecmi w wieku 2 miesiace - 9 miesiecy) i tez mi wlosy deba stanely. Czasem mialam wrazenie, ze one w jakims cholernym wiezieniu zyja  >:(

nionczka

Mi nawte moja polozna powiedziala, zebym nie sluchala historii porodowych :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

ja bede sluchac tylko sweede i brawurki. i mojej kolezanki jednej, ktora urodzila. wtedy widac, jak sie ciesza maluchem i ze ta reszta to tylko jakas czesc jest.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

dodaa84, mysle ze pozwolily sobie w towarzystwie dobrych znajomych na "chwile prawdy" ;) Mysle (a nawet jestem przekonana) ze zadna nie zaluje ze sie zdecydowala na dziecko -  zreszta, jedna juz ma drugie, inna drugie dziecie planuje, mimo ze wiedza "czym to pachnie" ;) Ale jednak macierzynski czy wymuszony sytuacja wychowawczy daje chyba w kosc. Narzekaly zwlaszcza na brak kontaktu z ludzmi, na to ze trudno sie wyrwac nawet na kilka godzin, na niewyspanie...

elizapj

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 17:06:11
Mnie cieszy, ze jestem w ciazy w tym samym czasie co wiele z nas. Bo razem przezywalysmy nasze przygotowania do slubu, sluby a teraz ciaze. A potem rozrosnie sie nam strefa dziecieca i o kupkach bedziemy nawijac. Takze Maya nie martw sie kto tu bedzie za rok. Ja wiem, ze bedziemy miec mniej czasu, ale bedziemy na strefe zagladac. I ciazówki tez sie posypia kolejne. Juz widze zaciazona Zuzie, Mike, Salse, Panikarole, Siog, Elize.... ba, nawet Inke!
i jak wygladam?:) bardzo gruba??? hahaha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

no dobra, po tym, co napisala vobi, na jedno wychodzi od kogo sie slucha, jesli to prawda. moja kolezanka to samo mniej wiecej mowila.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

panikarola, no to przynajmniej nie kitowala!  lol

nionczka

Cytat: elizapj w 01 Maj 2008, 20:35:49
i jak wygladam?:) bardzo gruba??? hahaha
[/quote]

Gruba jak kazda dziewczyna w ciazy. Za to dziecko jakie piekne bedziecie miec!!! Juz widze wloska karnacje i wloski i Twoje oczy i usmiech.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

no nie, zreszta z maluchem miala problemy, wiec latwo bylo sie domyslic tego, co przezywa, i jakby sklamala to tez b od razu bylo widac :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elizapj

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 20:38:50
Cytat: elizapj w 01 Maj 2008, 20:35:49
i jak wygladam?:) bardzo gruba??? hahaha

Gruba jak kazda dziewczyna w ciazy. Za to dziecko jakie piekne bedziecie miec!!! Juz widze wloska karnacje i wloski i Twoje oczy i usmiech.
[/quote]
wez tak nie mow, bo za raz mi sie zachciewa hahha..
zeby nie wyszlo ze moja ciazaowa suknia slubna okaze sie prawdziwie ciazowa hahah
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

#170
Cytat: vobi w 01 Maj 2008, 20:21:49
zadna nie zaluje ze sie zdecydowala na dziecko -  zreszta, jedna juz ma drugie, inna drugie dziecie planuje, mimo ze wiedza "czym to pachnie" ;) Ale jednak macierzynski czy wymuszony sytuacja wychowawczy daje chyba w kosc. Narzekaly zwlaszcza na brak kontaktu z ludzmi, na to ze trudno sie wyrwac nawet na kilka godzin, na niewyspanie...

bo mimo tych wad tego "błogosławionego" stanu człowiek się decyduje, bo innego wyjścia nie ma. Jeśli chodzi o stan po urodzeniu, to życie staje na głowie, ale trzeba to jakoś przeżyć - bo w końcu sie chciało założyć rodzinę.

Jeszcze niedawno pisałam o wadach posiadania "dzidziusia", mimo tych wątpliwych uroków i słusznego przekonania, że lekko nie będzie, to też sie na to zdecydowałam i jestem happy and gay.


Z trzecimi studiami się użeram, to i z tym się użrę  :)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

vobi

Hehe, niedawno rozmawialam z kumpela, ktora jest w ciazy z trzecim dzieckiem. Zapytalam jej, czy nie boi sie po raz trzeci przechodzic przez ciaze i porod. A ona na to - eee tam, ciaza to nie taki problem, porod tez pikus (jest "fanka" cesarki ;)), sajgon zaczyna sie po porodzie...   ;D

kamelia04.08.2007

vobi

a za każdym razem była krojona?

Jeśli tak, to rzeczywiście ciąża jeszcze jakoś obleci, a poród to pikuś...
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

Cytat: nionczka w 01 Maj 2008, 20:12:26
Kamelia, nie czytaj o porodach. Ogladaj sobie zdjecia dzieci, artykulów dla dzieci. Ja najpierw chce na spokojnie przejsc pierwszy trymestr, potem zaczne sie cieszyc brzuchem, potem zakupami a potem dopiero pomysle/poczytam o porodzie. Zebym nie miala za duzo czasu na myslenie!
uwierzcie mi na słowo, że im bliżej porodu tym bardziej nie można sie tego maluszka doczeć i ta tęsknota do niego jest duużo większa niz strach przed porodem

vobi

Cytat: kamelia04.08.2007 w 01 Maj 2008, 20:53:33
vobi

a za każdym razem była krojona?

Jeśli tak, to rzeczywiście ciąża jeszcze jakoś obleci, a poród to pikuś...

tak, za kazdym razem cc na zyczenie - tzn. dotychczas 2 razy, trzeci jeszcze przed nia ale tez chce cc