Dylemat sukienkowy

Zaczęty przez zosanka, 27 Mar 2008, 17:34:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: mika9983 w 28 Mar 2008, 08:48:40
dokładnie tak, wydaje mi się że ten golf wygląda nieatrakcyjnie bo jest niedopasowany po dopasowaniu może wyglądać bardzo ładnie
salsa miała golf, trochę go skróciła z tego co wiem i wyglądał super.

mika

no właśnie ja też pomyślałam o salsie!! przecież u niej ten golf wyglądał super, więc może tu po dopasowaniu też będzie piękny

Kasia

i riannka miała golfik i też było super - bardzo super :)

golinda

white one dużo ładniejsza
mi się w ogóle nie podobają te suknie z "golfikami" - przypominają mi tzw. "body" modne na początku lat '90

mika

o właśnie Riannka też, nawet ona miała bardzo podobny kształtem i typem koronki i też było ekstra

zosanka

W nocy mnie nie olśniło, ale... Przejrzałam wszystkie zdjęcia jakie udało mi się zrobić w trakcie moich przymiarek i chyba rzeczywiście lepiej wyglądam w prostym dekolcie. Kusząca jest propozycja Zwierzaka aby zostawić golf i jak mi się nie będzie podobać po dopasowaniu to obciąć. Niestety ceny sukienek różnią się o 1 tyś zł na niekorzyść La Sposy. Troszkę szkoda mi tyle zapłacić, a potem jednak ewentualnie ten golf obciąć. A więc stanęło na W1 i mam nadzieję, że nie będę tego żałować :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Kasia

jak juz zmienisz zamówienie to zrób foty w tym W1 :)

zosanka

Dzwoniłam juz do salonu. I okazało się, że ja to jestem niezła sierota bo ta druga sukienka to San Patrick Bahamas. W sobotę jadę podpisać nową umowę i mam nadzieję że uda mi się zrobić zdjęcia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zwierzatko_mojej_mamy

hihi - no to rzeczywiscie niezla sierota ;D ale roznica cen sie zgadza dalej??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

no własnie bo san patrick może byc w podobnej cenie

któras forumek przymierzała bahamas i nie wygladało to tak dobrze

ja bym tą la sposę przerabiała lub szukała dalej :)

mika


mika

koniecznie zrób w niej fotke... poza tym cena się nie zmieniła??

zosanka

#37
Cena się nie zmieniła bo ją zapamiętałam. Tylko pomieszła mi się firma. Bo mierzyłam też jakąś z W1 i jokoś mi ona utkwiła w pamięci a potem dopasowałam sobie sukienkę ze strony :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mika

która teraz jest droższa?

zosanka

Droższa jest La Sposa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

dagi

To ja mierzyłam bahamas (bo mojej mamie się podobała koronka) ale rzeczywiście jak obejrzałam zdjęcia to jakoś mi nie pasowała ale może Tobie będzie. W końcu każdemu może pasować inny rodzaj sukni. Jeśli chodzi o W1 to też mierzyłam jakieś (nie pamiętam numeru) i one mają te koronki trochę jak sieć rybacka ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

spragnienie

zosanka  dobrze, że zmienilas decyzję i wybrałaś suknię bez golfu  :D

sierpniowajulka

Dużo lepiej Ci w sukniach bez golfu. Co do sukni Bahmas i W1 - są one baaardzooo podobne (tylko W1 ma krótki tren), a ceną różnią się znacznie (wiem, bo moja siostra mierzyła obydwie... i to jedną po drugiej w jednym salonie). W1 kosztuje poniżej 2tys. (ale jeżeli cena nie gra tak wielkiej roli, to możesz zamówić Bahmas). :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Julka a jak tam przygotowania siostry, zamówiła już sukienkę?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zosanka

A więc sukienka zamówiona już ostatecznie. Wybrałam Bahamas.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

inkageo

Pięknie :) I mi się oczywiście szarfa z kokardką bardzo podoba, będę jej bronić ;) A gdzie uśmiech na buzi????
Imagine there is no hate

zosanka

Nad kokardka jeszcze sie zastanowie. A po 2 nieprzespanych nocach ja dzis ledwo zyje bo ta niepewnosc co do wyboru sukni mnie wykonczyla. Ale teraz juz usmiech jest na mojej twarzy :) I mam nadzieje będzie w dniu ślubu :)
A teraz uprzejmie proszę o dobór dodatków i bukietu. Suknia jest w kolorze ecru i bukiet chciała bym chyba z dodatkiem koloru pomarańczowego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

sierpniowajulka

Cytat: dagi81 w 28 Mar 2008, 13:47:51
Julka a jak tam przygotowania siostry, zamówiła już sukienkę?
zamówiła, zamówiła... zjeździłyśmy całą Warszawę, przymierzyła setki sukien... by na końcu powrócić do niemalże początkowej faworytki (suknia z Justin Alexander). :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Zosanka, ale chcesz zostawić bolerko???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login